צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 01/10/2003, 00:11   #1
Wild Blue

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל סיפור עצוב שקרה לי היום

זה סיפור עם סוף קצת עצוב

טוב בזמן שאני מקים מחדש את האקווריום הדיסקוסים שוהים באקווריום של מטר עשרים במסדרון ליד החדר שלי.
החשמל והמשאבת אוויר מחוברים בתוך החדר שלי והחוטים עוברים מתחת לדלת (חוט חשמל למפצל בשביל התאורה והפילטר וצינור של אבן אוויר (המשאבה בחדר בגלל שיש כמה אקווריומים נוספים שעובדים איתה בפיצול))
משהוא כנראה הזיז את החוטים ואיך שהוא החוט חשמל התישב עם הצינור אוויר ושסגרתי את הדלת הצינור אוויר נחסם והפסיק לעבור אוויר.
בקיצר אתמול בלילה שהלכתי לשון סגרתי את הדלת לתומי (וכנראה שאז נסגר זרם האוויר)
בכל אופן הבוקר קמתי וחשכו עיניי, כל הדגים בפני המים מתנשמים כהים ונראים רע, 4 דיסקוסים היו עם הבטן כלפי מעלה כולה מנופחת ומתנשמים בצורה הסטרית.
בקיצר התחלתי להחליף מים וזרקתי עוד 2 אבני אוויר ענקיות החלפתי בערך 300% מים ב4 שעות, הוספתי מינון גבוהה של אנטי סטרס ומלח בישול.
2 יצאו מזה אחרי שעה. אחד עוד היה במצב גבולי כ4 שעות ואז הסתדר ואחד כל היום היה על הפנים עם הבטן למעלה ואדיש לגמרי.
לפני 3 שעות הוא מת כשהוא מנופח לגמרי כמו בלון

מה שקרה כנראה הוא שמרוב חוסר באוויר במשך הלילה הדגים התנשמו כל כך במהירות שחלק בלעו אוויר והוא נכנס להם לקיבה והצתבר שם.

בקיצר לקח לחיים אין כזה דבר שמעבירים צינור שלחץ פיזי עליו יכול לפגוע בתפקודו מתחת למשהו שיכול לגרום לכזה דבר.
Wild Blue לא מחובר   הגב עם ציטוט