צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 26/07/2013, 07:52   #40
roy12337

הודו לך על 5 הודעות 6 פעמים
סוג אקווריום: בתהליך
וותק בתחום: מעל ל10 שנים מכיתה ה ועדין סופר
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמה 420 ליטר +DIY

אז ככה אין לי חישוב מדיוק של חוזק העץ אבל מי שלקחתי ממנו את התכניות לבנייה אמר שזה בערך מה שזה יוכל להחזיק
לגבי הקרמיקה (גרניט פורצלן) האקווריום עומד על קלקר 2 ס"מ שמחלק את המשקל של האקווריום שווה ושווה על השטח של הקרמיקה כך שאין סיבה להחליף לעץ רק השקעה כספית מיותרת
יש לי אקווריום אחר שגם עומד על קרמיקה וב6 שנים שהוא פעיל לא היה בעיה

את המעמד אני מתכוון לקבע לקיר עם 2-4 בורגי גמבו 50 קילו
ולגבי הטענה שהשתמשתי ביותר מדי עץ ללא סיבה כן אז יכול להיות שהגזמתי קצת עם החוזק של המעמד אבל אני העדפתי להשקיע עוד 50 שקל כדי להיות בטוח שהוא לא ישבר בזמן הקרוב
עדיף יותר מפחות
נ.ב האקווריום כרגע מלא שוב ומשמש כקרטינה ל2 אקווריום אחרים
אחד האקוריומים דלף אז העברנו את הדגים לאקווריום 400 ליטר ואת הצמחים
במהלך תיקון האקווריום הודבקו 2 חתיכות זכוכית לתחתית כחיזוקים והוצב עליהם אבן גדולה כדי להפעיל לחץ ובכך לגרום להדבקה טובה יותר במהלך ימי היבוש בא עורב נכנס לתוך האקווריום והפיל את האבן ושבר את כול התחתית של האקווריום
אז את הדגים העברנו לאקווריום 90 כן הוא מאוד צפוף עכשיו
ויש לנו אקווריום ציקלידים עם מין אצות כדוריות שמאוד קשה להוריד אז ניצלנו את ההזדמנות לרצוח אותם והעברנו את הדגים והמים לאקווריום 400 ל3-4 ימים עד שהאצות ימותו והאקווריום יעבור ניקוי יסוד כדי למנוע את חזרתם
אני גם החלטתי על סוגי הדגים שאני רוצה ואני חושב ליבוא לבד את הדגים (בגלל המחיר)
למרות שאני לא קרוב לכמות מינימום שצריך אני ינסה לשכנע אותם ואני מקווה שזה יעבוד עם לא אז אני יקנה מחנות בארץ ויקווה להנחה בגלל הכמויות הגדולות
וגם קניתי גזעים מדהימים עכשיו חסר רק למצוא אבנים ולקנות חצץ בצבע ובמידה שאני רוצה
תודה על הפרגון

נערך לאחרונה על ידי roy12337, Friday 26/07/2013 בשעה 07:55.
roy12337 לא מחובר   הגב עם ציטוט