צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 08/11/2020, 00:52   #4
Y.R.T
ראש צוות תוכן ומערכת AquaDex

הסמל האישי שלY.R.T

הודו לך על 482 הודעות 659 פעמים
סוג אקווריום: 300 ליטרים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אשמח להמלצה לדגים חדשים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tom708 צפה בהודעה
שלום לכולם.
יש לי אקווריום חדש בהרצה תכף חודש.
בנוסף ל 2 המולים שיש לי מהשבוע הראשון
אתמול הוספתי עוד 2 מולים, זכר ונקווה מקווה שבאמת המוכר זיהה נכון.
בנוסף הוספתי גוף חימום עם טמפרטורה של 25 מעלות שיהיה להם חמים בחורף.

1) היום האכלתי אותם פעם ראשונה
יש לי מין גרגירים קטנים כאלו.. נאמר תי לתת פעם ביום גרגיר לכל דג. היום האכלתי 4 גרגירים ורק המולים הוותיקים אכלו
מה ניתן לעשות בדבר שכולם יצליחו לאכול.
2) אני רוצה להמשיך להוסיף דגים
על אילו דגים אתם ממליצים שמסתדרים עם המולים
רציתי להוסיף אץ הדגים הזוהרים היפים אשמח לקבל המלצה
לכמה סוגי דגים שמתאימים לאקווריום שלי ולמולים
35 ליטר.

תודה.
ברוך הבא לאתר,
לגבי שאלותיך-

1. אתה יכול להאכיל יותר מגרגר אחד ביום ואפילו מומלץ להאכיל פעמיים ביום (בוקר וערב)
2. הדגים הזוהרים יתכן ואתה מתכוון לניאון טטרה או קרדינל שאלה הם דגים בעלי זוהר טבעי (בצבע כחול בוהק) או שתה מתכוון לדגים שהם הנדסה גנטית ולכן הם בצבעים זוהרים של ורוד, כתום, ירוק, צהוב ועוד.
במידה ומדובר באופציה השנייה הרי שתצטרך ראשית לצלם את הדגים בחנות בכדי שנוכל לזהות באיזה מין מדובר כי ישנם מספר הולך וגדל של מיני דגים שנקראים לשם שיווק 'גלו פיש' = דג זוהר.
במידה ומדובר בטטרה ניאון או קרדינל הייתי ממליץ לא לרכוש יחד עם המולים ולחפש דגים מתאימים אחרים= למשל גופי או פלאטי.
באופן כללי מיכל של 35 ליטר הוא מיכל מצומצם ולא כדאי לאכלס בהרבה דגים בכדי לא לגרום לשינוי חד בערכי המים וחלילה תמותה.
3. לא רשמת כל כמה זמן אתה מחליף מים אקווריום, מהי הכמות וכיצד אתה מבצע זאת.
אני הייתי ממליץ להחליף פעם שבוע כחמישה עד עשרה ליטרים ולהזרים מים טריים, לא קרים ובשימוש באנטי כלור. כל זה על מנת לשמור על אקווריום יציב ומשגשג.
4. כדי לדעת אם ולי הוא זכר או נקבה עליך להתבונן בסנפיר השת (הסנפיר התחתון) אם הוא פתוח זוהי נקבה. אם הוא בצורת צינור מדובר בזכר. ממליץ לעיין באקוודקס.
בהצלחה.
Y.R.T לא מחובר   הגב עם ציטוט