אשכול: טבע בבית
צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 03/05/2020, 10:11   #20
amirbas

הודו לך על 10 הודעות 11 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: טבע בבית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שמואל.ב צפה בהודעה
שבוע טוב יואב,
חייב להגיד שממש ריגש אותי לראות אדם שהתנחל אצלו נחיל דבורים והוא לא מזמין מדביר... אני באופן אישי ממש רציתי לגדל דבורים, ורציתי לקבל אישור מהווטרינר העירוני, לצערי הוא ממש לא התלהב מהרעיון, בלשון המעטה... ומאז בכל פעם שאני רואה את הייצור הקטן והמדהים הזה במציאות, אני מתרגש כל פעם מחדש, זה בהחלט הזן הרגוע ביותר, שקיים בדבורים, דבורת הדבש האיטלקית, לצערנו מתערבים להם בגנטיקה ומהנדסים אותם, הן ברבייה מלאכותית, ובהאכלות מרובות במיי סוכר, ובהריגת המלכה כל שנה והחלפתה במלכה שגודלה באופן מלאכותי, בעקבות זה כל המערכת החיסונית של המלכה ושל המושבה כולה הופכת חלשה ולא עמידה למחלות, כמו מלכה רגילה, אכן במידה ונתקלים בנחיל, אין לקרוא למדביר ! יש להזעיק את מגן דבורים אדום, והם יפנו אותם למקום בטוח ללא עלות, הדבורים אחראיות להאבקה של רוב אם לא כל הירקות והפרות שאנחנו אוכלים כיום, ואם לא הם מרבית מהירקות והפרות לא היו קיימים בשוק, לא הייתה קיימת תבואה לפרות,ועוד שלל בעיות...
הם אומנם לא המאביקות היחידות שקיימות, אבל בין המרכזיות והחשובות ביותר שקיימות כיום !
זכית יואב שקיימת אצלך מושבת דבורים פעילה בחצר הבית !
הם לא מתות בחורף... אלה ממעיטות בפעילות וניזונות מהדבש שהם ייצרו במהלך הקיץ, בגלל שהדבוראי לוקח להם את הדבש שהוא המזון שלהם בחורף, בגלל מיעוט הפרחים ואיתם גם כמות האבקה, ולכן כל האבקה שהם אגרו במהלך הקיץ והפכו אותו לדבש ישמש אותם בחורף, בגלל שהדבוראי לוקח להם אותו, הדבורות יכולות למות מרעב, ולכן הוא מאכיל אותם בתחליף זול ועלוב לעומת הדבש, מיי סוכר, מה שממש לא בריא להם.

בעזרת השם, מחר אשתף אותכם בתמונות והסברים על בעלי החיים הטבעיים שחיים בסביבת הבית שלי
היי שמואל, האמת שאני בעצמי מגדל דוברים אצלי בחצר הבית מזה מספר שנים. אם תרצה עזרה בנושא מוזמן לצור איתי קשר
amirbas לא מחובר   הגב עם ציטוט