צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 29/10/2018, 21:15   #18
משה
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלמשה

הודו לך על 186 הודעות 212 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: המלצות לשיפור מערכת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי konajoko צפה בהודעה
מה הקשר בין המכל שלי או שלך לעץ הזה ?? (מה שאתה מבקש ממני קודם תבקש מעצמך, ואם כבר על כול תגובה פה באקווה תבקש אותו הדבר ) אתה לא מסתמך על סרטונים ברשת אבל על תגובות ברשת של אנשים שלא מראים את האקווריומים שלהם אתם כן מסתמך (למשל פה באקווה) ממש יופי , דרך אגב מה שאומרים פה באקווה נחשב רשת (אינטרנט) והפלוס של היוטיוב לפחות בקישורים שאני מוסיף אלה אנשים שמראים את האקווריום שלהם ומראים גם נפילות וגם הצלחות , ההפך ממה שקורה פה , אז את הטענות נראה לי אתה מפנה לעצמך , ועוד דבר קטנצ'יק זה שאתה לא מכיר איזה מוצר לא אומר שהוא לא טוב , זה רק אומר שאתה לא מכיר לא פחות ולא יותר , והינה קישורים לאנשים שאני בקשר איתם על בסיס שבועי כבר שנים (יוטיוב זה כמו הפורומים רק יותר מתקדם) ושהם משתמשים באותם תאורת לד שאתה לא מכיר ונחשבים לא יקרים שהזכרתי כבר בכמה עצים , https://www.youtube.com/user/Davelembo/videos , https://www.youtube.com/channel/UCO8...rHM9NnCLJtqLaA (לפני שהשתדרג) , https://www.youtube.com/watch?v=-fz81CEPui4 , בקיצור כמו שאמרתי כבר כמה וכמה פעמים לא חייב לזרוק אלפי שקלים על תאורה , אפשר ההפך , הדבר הראשון לדעתי הוא גידול מים ותאורה (אתם לא מגדלים אלמוגים אתם מגדלים מים) ואחרי שתבינו שאתם מגדלים מיים יהייה יותר טוב לכול החובבים , חייב תוספת לגבי המניפולציה שרמזת שבגלל שהם מפרסמים את הגוף אז הם משבחים אותו , אותו הדבר אפשר לומר על הסוחרים שמפרסמים פה בגלל שהם משלמים לאקוה אז דוחפים את המוצרים שלהם , ואיך אמרת ברורר שלא כולם כאלה אבל חייב להזכיר את זה
***זכית באזהרה ראשונה, בשנייה אתה תורחק מהאתר****

זה לא פעם ראשונה שאתה עונה בצורה חצופה ולא עניינית.

גם אם אתה ?צודק? לדעתך יש דרך להגיד את הדברים
אתה מלין על הצוות על הגולשים ועל הסוחרים....

תסלח לי אבל אתה מדבר מבלי לדעת מהיכן המידע שסוחרים משלמים לאקווה?
ועוד לקבוע שאקווה ממליצה על מוצרים בחוסר הגינות רק בגלל זה שסוחרים משלמים על פרסום
אתה צריך להתבייש ולהיות מודע שאתה כרגע בגדר עובר על עבירה של לשון הרע...

מקור הבקשה להציג את המיכל היה מהסיבה הפשוטה לימוד גרידא אף אחד לא תוקף אותך
אתה טוען שלדים מצויינים ושאתה עובד עם לדים כך שלטובת הכלל היה מעשיר לראות הצלחה,
הצלחה דרך אגב כל אחד מגדיר אחרת מה היא הצלחה
לא מבין למה הנקודה הזאת כואבת לך...

אם אתה ?בקשר קבוע? עם אנשי מערוצים בYT כנראה ההגדרה שלנו שונה לקשר ולהיכרות עם מערכות הכירות זאת הכירות פיזית להיות בבית של משהו לראות את המערכת לדעת לשאול את השאלות הנכונות לראות מספיק מערכות כדי לדעת להשוות שנים בתחום...
וכן אני יכול לסמוך יותר על גולשים מהפורום שלא מעט מהם אני מכיר באופן אישי (אישי זה לא רק על גבי גבי הפורום זה הכרות פיזית) מאשר בלוגר כזה או אחר.

הכי כיף להמליץ על משהו מבלי שיש לך נסיון איתו וכל זה כי ראיתי סרטון
לי זה לא הגיוני
כמובן שאפשר להגיד שראיתי בערוץ מאוד נחשב וכו אבל מכאן וללכת בצורה עיוורת?
ושוב ברור שיש ערוצים מאוד מכובדים אך עם זאת יש הבדל בין סרטון לבין משהו שראה ריף שבפועל עובד

ד?א
את עץ ההקמה שלי אתה עדיין יכול למצוא באתר את כל ההצלחות והכישלונות אתה יכול למצוא שם
והיו לא מעט כן יש דברים שלומדים על נסיון של אחרים ויש כאלו שלמידע על נסיון אישי כך שגם טענה זו לא נכונה.
אק' 86 ליטר >((((;> אק' 30 ליטר שרימסיה פילטרפריים 20.
משה לא מחובר   הגב עם ציטוט
משה, הודו לך על ההודעה: