צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 17/07/2011, 16:07   #8
מורדי

הסמל האישי שלמורדי

הודו לך על 6 הודעות 9 פעמים
סוג אקווריום: 600 ליטר + 150 ליטר + 75 ליטר
וותק בתחום: 30 שנה+
ברירת מחדל תגובה להודעה: חידה- איזה דג זה(נדיר מאוד)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יואב הוזמי צפה בהודעה
נדיר לא נדיר, לדעתי סתם דג.

בכלל בזמן האחרון, כל דג נדיר מקבל פה השתחוויות ולא משנה איך נראה, היכן נכנס כאן הטעם האישי שלכם חברים?
יואב : אני גם מסכים לדעה שלך אבל במשך הזמן כשניתחתי את העניין קצת לעומק הבנתי שלמרות שהמשותף פה לכולם זה אהבה לדגים, עדיין לכל אחד יש את הנישה שלו - זתומרת המסלול האישי שמעניין אותו בתחביב.
למשל : אצלך זה הפלאוורים וחקירתם לעומק עד לפרטים הקטנים .
פיליפ, אוהב לראות את האינטראקציה בין הדגים , אני הכי נהנה מתחום הרבייה בדגים,
ואלון : אוהב את הדג שאין לאף אחד בעולם ! זה מה שמרגש אותו בתחביב . אז סבבה בכיף למה לא ?
ולגבי נושא הטעם האישי זה בעיה כי יתכן מאד שכמו שאתה רואה את כל הדגים המוזרים שלו וחושב איך אפשר לגדל דג כזה מכוער יתכן שהוא חושב ככה בדיוק על הפלאוור הגדול שלך, אני קצת מקצין ! והסיבה היא מכיוון שבקטע הזה אין מה לעשות כל אחד וטעמו הוא... ויודע מה ? סתם בשביל הדוגמא... זה נראה לך נורמלי להקים אק' של 8,000 ליטר רק בשביל צלחות מעופפות ? אני כמעט בטוח שבזה גם אתה וגם אלון תהיו תמימי דעים שזה מוגזם... אבל הנה זה האהבה של אבנר בתחביב והוא הולך על זה עד הסוף כי זה הטעם שלו.
בסיכום: כמו שציינתי בהתחלה גם אני בדעה שלך או יותר נכון לומר בכיון אני יותר בטעם שלך, אבל למדתי לקבל את העובדה שלפעמים מה שלי נראה מכוער לשני נראה יפייפה...
ומטבע הדברים כאשר מגיע לפורום דג נדיר שלא נראה במחוזותינו בעבר, הדבר גורם לגלים גבוהים שבהמשך נרגעים עד שמגיע הדג הבא...