אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   ציוד לאקווריום ועשה זאת בעצמך (DIY) - מים מתוקים (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=19)
-   -   התאיידות מיים במאכילים אוטומטים (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=378818)

שישו Friday 22/01/2021 11:42

התאיידות מיים במאכילים אוטומטים

יש לי שני מאכילים של אהיים ועכשיו במיוחד בחורף יש התאיידות והאוכל הופך לעיסה.
יש פתרון למנוע או להפחית?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

moshen7 Friday 22/01/2021 14:12

תגובה להודעה: התאיידות מיים במאכילים אוטומטים

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שישו (הודעה 825230875)
יש לי שני מאכילים של אהיים ועכשיו במיוחד בחורף יש התאיידות והאוכל הופך לעיסה.
יש פתרון למנוע או להפחית?

בכל מאכיל אוטומטי, מהסינים הזולים ועד אהיים, חייב להיות חיבור לצינור אויר. חבר ותראה שהבעיה נפתרת.

שישו Friday 22/01/2021 14:23

חיבור לצינור אוויר באהיים?איפה?

horen Friday 22/01/2021 15:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moshen7 (הודעה 825230881)
בכל מאכיל אוטומטי, מהסינים הזולים ועד אהיים, חייב להיות חיבור לצינור אויר. חבר ותראה שהבעיה נפתרת.

באהיים אין חיבור לצינור אויר, יש בתוך המאכיל מאורר שבעת סיבוב התוף מזרים אויר יבש לתוף. הפתרון שאני עשיתי ועבד- הדבקתי את המאכיל על קופסה קטנה בגובה של כ 3 ס"מ מלאה בחצץ להרחיק את המאכיל מפני המים. (כמובן שזה יעבוד רק באקווריום עם מכסה).

moshen7 Saturday 23/01/2021 07:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי horen (הודעה 825230885)
באהיים אין חיבור לצינור אויר, יש בתוך המאכיל מאורר שבעת סיבוב התוף מזרים אויר יבש לתוף. הפתרון שאני עשיתי ועבד- הדבקתי את המאכיל על קופסה קטנה בגובה של כ 3 ס"מ מלאה בחצץ להרחיק את המאכיל מפני המים. (כמובן שזה יעבוד רק באקווריום עם מכסה).

האמת שאני לא משקיע סכומים כמו שאהיים עולים ויש לי מספר מאכילים אוטומטיים - בכולם יש חיבור לצינור איורור.
בדקתי נתונים של מספר דגמים של אהיים - הם מאווררים באמצעות מערכת איוורור מובנית בגוף המאכיל. כך שהעיקרון זהה, הביצוע מעט שונה.

שישו Sunday 24/01/2021 14:51

במבחן התוצאה המאוור לא עושה את העבודה.
יש רעיונות?

שישו Monday 25/01/2021 00:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי horen (הודעה 825230885)

האם בעקבות ההגבהה של המאכיל הוא מפזר את האוכל לשטח גדול יותר ואז נשאר אוכל על הזכוכית?

horen Monday 25/01/2021 09:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שישו (הודעה 825230982)
האם בעקבות ההגבהה של המאכיל הוא מפזר את האוכל לשטח גדול יותר ואז נשאר אוכל על הזכוכית?

אם החור מספיק גדול (אצלי 8X4 ס"מ) אין אוכל על הזכוכית. חשוב שהאורך הגדול יהיה ניצב לציר הסיבוב.

שישו Monday 25/01/2021 11:28

תודה הורן.מניח שהתכוונת מקביל לציר הסיבוב

horen Monday 25/01/2021 12:20

התכוונתי שאורך המאכיל ב 90 מעלות לאורך החור ולא מקביל לאורך החור.

שישו Monday 25/01/2021 12:26

סבבה תודה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:43.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.