אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   ציוד לאקווריום ועשה זאת בעצמך (DIY) - מים מתוקים (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=19)
-   -   מישהו שמע על אקווריום של אטמן ???? (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=6156)

idontknow Sunday 08/06/2003 22:27

מישהו שמע על אקווריום של אטמן

על הפילטרים הממוצעים ++ שמעתי אבל ביום שבת הופתעתי לגלות בחנות שכוחת אל מזרחית לכפר טרומן מחזיקים בין של הפנורמות למיניהן גם אקווריומים של אטמן.....
1) כדאי אקווריום מטר בערך 230 ליטר ב 2250 ש"ח ???? (כולל פילטר ותאורה)
2) ידועים כשווים משהו
3) מי בכלל מיבא אותם ??????

אלי הרפז Monday 09/06/2003 19:34

אטמן זאת חברה טובה מאוד לציוד אקווריומים.
אני אישית לא נתקלתי באקווריום שלהם ולא מכיר אותו.

רונן 25 Wednesday 18/06/2003 10:28

אטמן היא חברה סינית :down:

street cat Thursday 19/06/2003 15:25

הנושא מועבר לפורום ציוד,

את האקווריום של אטמן אני לא מכירה,אך הפילטרים שלהם טובים.[הפנימיים והחיצוניים]

קובי Thursday 19/06/2003 16:14

האקווריומים של אטמן עושים רושם טוב, יש להם רמת גימור גבוהה, הם מגובים במערכת איכותית, אני חושב שהם אפילו באים עם מספיק תאורה לצמחייה בינונית (למרות שצריך לחזק את התאורה בשביל אקווריום צמחייה אמיתי - אבל זה לא שונה מכל חברה אחרת) והם באים עם פילטר יבש רטוב מעולה שנמצא על חלק מהמכסה באקווריום.

בקיצור - קונסטרציה מעולה - אפילו צרפו שם שקע חשמלי שאפשר לשרשר אליו למשל מאוורר של מעבד כדי לצנן את המכסה. חסרון אחד הוא שבגלל שהפילטר יושב בחלק האחורי של הכיסוי זה חלק פחות מואר.

bigdarman Thursday 19/06/2003 17:54

האקווריומים של פנורמה עושים רושם טוב?

idontknow Friday 20/06/2003 16:07

מי שאל בכלל ???

השוקו מההרים הקולומביאנים מפולי קקאו משובחים שגדלים רק בקולומביה ואין כמוהם בכל העולם..... וכמובן מיובאים לארץ ע"י חברת קוקוריקו קו קו קו .....
מי שאל על פנורמה.....
האינפורמציה נחמדה מאוד ואפילו מאוד אבל זה נראה ונשמע כמו פרסומת ברמה הכי הכי נמוכה ...
תנסו לשמור על פוקוס ...
שאלתי על אקווריום של אטמן !

אין לי צורך בפרטים מיותרים על חברת פנורמה

תודה

אל תיקח אישית הדג זאב ...
פשוט נמאס לי שבמקום לענות על השאלה כל אחד מפגין את הידע הרחב שלו בנושאים שלא קשורים בכלל !

לא בושה לומר אני לא יודע ....... תראו את שם המשתמש שלי ...

קובי Friday 20/06/2003 16:23

מתנצל על הטעות, דעתי היתה מוסחת.
התכוונתי כמובן, לאקווריום של אטמן ולא לזה של פנורמה.

ההודעה שלי נערכה בהתאם.

מאידך, ידידי היקר, איננו עובדים בשרותך אלא מספקים פלטפורמה לדיונים בכל הקשור לאקווריום ולדגי נוי. אתה מוזמן להפעיל את רגליך ולצאת ולברר בעצמך.

מיכאל שובל Friday 20/06/2003 21:04

דבר אחד אני לא מבין, אם המוצר הוא מסין מדוע המחיר כל כך גבוה .או שהיבואנים דופקים אותנו עד הסוף (מצטער על המילים אבל כך אני מרגיש)או שמשהו אחר מסריח פה .

idontknow Friday 20/06/2003 22:53

לגביי המחיר זה די פשוט
1) כן, היבואנים דופקים אותנו !
2) הם דופקים אותנו בגלל שהמדינה דופקת אותם, ועל כל ק"ג אקו' הם משלמים חצי טון של מכס ושאר ירקות....

ובתגובה אליך דג זאב, אין אני חושב או מצפה שתעמוד לשרותי ו/או לרשותי כל מה שאני מבקש זה קצת סדר. כלומר אם אין לי דבר חכם לומר לגבי איזשהו נושא אז אני לא מגיב אם שואלים אותי אני אומר שאיני יודע. כמובן, שאין כאן שום דבר ברמה האישית, רק שחבריי הנהלת הפורום אמורים לתרום מהידע הרחב שלהם, אם מתחשק להם, כאשר הם מתבקשים לו ולא בלי קשר לעץ שבו הם נמצאים.

מיכאל שובל Saturday 21/06/2003 00:34

נכון שהמדינה דופקת אותנו אבל עדיין תוצרת סין אמורה להיות יותר זול מאירופאי

idontknow Saturday 21/06/2003 01:03

השוק האמריקאי והארופי נהנה מהנחות במכס לעומת השוק מהמזרח הרחוק שמשלם יותר בסדר גודל ואפילו את האלמנט מכניסים לו (ליבואן)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:51.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.