אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   אקווריום צמחייה (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=14)
-   -   התלבטות הזמנת תאורה (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=378723)

Erez_v Monday 11/01/2021 17:12

התלבטות הזמנת תאורה

אהלן חברים
אני בדרך להקמת ננו 30*30 ומתלבט בין chihiros a series לבין chihiros c2
אשמח להמלצה ממי שהתנסה בתאורות האלה
תודה

eddie1442 Monday 11/01/2021 19:20

תגובה להודעה: התלבטות הזמנת תאורה

שלום
מבחינת התנסות לי יש את סוג A והם ממש סוסי עבודה, טובים ויעילים.

אבל, אם זה משהו שהוא לא "משאלת לב" שלך אני הייתי קונה (מה שמוגדר כ.. ) "מותג סיני".

הם לא פחות טובים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב יותר זולים (הכל מניסיון, יש לי כמה כאלה)

אם בא לך חפש באי ביי יש המון מוצרים/מותגים סיניים שלא בהכרח שמענו עליהם פה אך שוב, הם לא פחות (יותר) טובים.

בהצלחה.

Erez_v Monday 11/01/2021 20:09

קודם כל המון תודה על ההתייחסות
דווקא נראה לי שאלך כנראה בסוף על ה-A series
שמתי לב שיש שני דגמים אחד 30 ס"מ ואחד 31 ס"מ
אם יש לי קוביה 30*30 איזה מהם להזמין ?
תודה

Or Geller Monday 11/01/2021 21:20

היי ארז,
ראשית אני גם מצטרף להמלצות על סדרה A, מעולים.
למיכל שלך תזמין את ה30 סמ.

בהצלחה, לא לשכוח לשתף אותנו בהקמה:up:

moshen7 Monday 11/01/2021 21:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Erez_v (הודעה 825230277)
קודם כל המון תודה על ההתייחסות
דווקא נראה לי שאלך כנראה בסוף על ה-A series
שמתי לב שיש שני דגמים אחד 30 ס"מ ואחד 31 ס"מ
אם יש לי קוביה 30*30 איזה מהם להזמין ?
תודה

אתה צריך אתהדגם של 30 ס"מ, ואל תתפתה כל כך מהר למותגים סיניים זולים.
נכון, יש הרבה אפשרויות זולות יותר מצ'יהירוס, אבל חשוב לבחון את התמורה שתקבל לכסף שלך - צריכת הספק של גוף התאורה ותפוקת האור בלומנס, או בקיצור - לומן/וואט.
אצל מרבית הגופים הסיניים הזולים כנראה שלא תמצא את הנתון הזה (לא הייתי נוגע בגוף כזה) ואצל רבים אחרים תמצא שהנתון נמוך בהרבה יחסית לצ'יהירוס.

Erez_v Monday 11/01/2021 22:12

תודה רבה חברים
אני כנראה באמת אזמין את ה-A בסופו של דבר
וברור שאעדכן ואתעד כאן את ההקמה
מקווה רק שיגיע מהר הציוד

rani_g Tuesday 12/01/2021 12:03

צ'יהירוס זה מותג סיני, אבל הוא מצוין (לא כל מותג סיני הוא גרוע) הרבה ביקורות וסקירות והשוואות עם תאורות יקרות ומותגים כביכול יוקרתיים הוא נותן תוצאות מצוינות שמתחרות וגם עוברות הרבה מהם. כמובן גם במחיר.
סידרה A היא סדרה טובה מאד הבעיה איתה שהיא נותנת צבע אור קר יחסית ואין בה שליטה על הגוון של התאורה, יש את הWRGB2 הסידרה האחרונה שהם הוציאו שהייתי ממליץ לך ללכת עליה. שבה יש את אותם הלדים שיש בדגם המוביל של החברה שהוא הVIVID ואתה לא צריך בקר נפרד או טיימר נפרד זה מגיע עם בקר בלוטוס ואתה יכול לשלוט על כל הפרמטרים, על גוון האור (RGB)וגם על זריחה ושקיעה דרך אפליקציה בטלפון או טבלט.
לי יש את הWRGB2 120 ס"מ ואני מאד מרוצה ממנו בהי טק. בקיצור ממליץ לך לבדוק אותו כאופציה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:09.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.