אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   ציקלידים (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=30)
-   -   לרגל השנה החדשה, הויאג'ות שלי - 1.1.12 (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=263710)

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 11:46

לרגל השנה החדשה, הויאג'ות שלי - 1.1.12

לצערי נאלצתי להסיר את הסרטון הקודם, כי קיבלתי הערה מיוטיוב שבסרטון שלי יש מוסיקה שאין לה אישור מזכויות יוצרים ואינה מהרשימה שלהם, ומיכוון שכרגע אי אפשר לשנות פס קול ביוטיוב ומיכוון שאני בחור טוב שלא רוצה להתעסק עם החוק, אז הסרתי את הסרטון הקודם. :banghead2:

אך מיכוון שלא רציתי לאכזב את הצופים הכנתי סרטון חדש בלי מוסיקה "אסורה" ובצלילי הטבע בלבד.:icon_cool:

כמו כן, הדגים אצלי כבר שבוע וחצי ורואים שיפור משמעותי, דוגמת הזנבות האדומים של המקוליקאודה והחגורות השחורות שלהם.
ניתן לראות את ההרטווגי האהוב שלי, איך הגחון שלו הפך להיות בגוון הצהוב כתום.
הסינספילומים שלי גודלים והם הבוסים של המיכל יחד עם עוד גוטולאטום עצבני במיוחד.

רוב הדגים בגדלים של 13-15 ס"מ, כאשר חלק מהם כבר נושקים ל-18 ס"מ כמו הסינספילומים והגוטולאטומים.

תהנו....ויום טוב.

ד"א....האטמן CF3400 החדש לי עושה עבודה "פיצוץ"

lasrit Sunday 01/01/2012 12:55

תגובה להודעה: לרגל השנה החדשה, הויאג'ות שלי - 1.1.12

יואב יצא לטובה , גם סירטון ראשון בשנה האזרחית :yeah:
וגם הדגים כבר נראים הרבה יותר טוב , דגים מהממים .
שבוע טוב

ליאור לובטון Sunday 01/01/2012 13:33

יפה יפה מה אתה מאכיל בבנזו מה תוך חודש ככה גדלו :banghead2:

גולן.1 Sunday 01/01/2012 13:41

יואב,לא יודע איזה מוזיקה זאת.אבל חשבתי שאני נמצא בשירותים.:yeah:דגים יפים,רק שאני לא מבין למה אצלך הם גדלים מהר,ואצלי לאט לאט....:love:

epanker Sunday 01/01/2012 13:47

מצטרף לשאלה של גולן מה הקסם לגדילה המהירה אצלך? תוספים למים? אוכל מיוחד?

חוץ מזה עם כזה אקווריום (לפי מה שגולן אומר) אני לא רוצה לצאת מהשירותים...

אקווריום מדהים לטעמי

ליאור לובטון Sunday 01/01/2012 13:49

חברים החלפות מים גדולות(פעם בשבוע ) ואוכל אפילו טטרה ביטס טוב :up:

lasrit Sunday 01/01/2012 13:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ליאור לובטון (הודעה 2432384)

:up::up::up:

גולן.1 Sunday 01/01/2012 13:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ליאור לובטון (הודעה 2432384)

הבעיה עם טטרה ביטס ,שהוא שוקע הוא נופל בתוך החלוקי נחל שלי.ואז הם לא אוכלים.יש למישהו פתרון?:up:גם לפי דעתי ,בגלל שהאקווריום של יואב 600 ליטר.ושלי רק 400 משפיע על הגדילה.

lasrit Sunday 01/01/2012 14:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גולן.1 (הודעה 2432392)
הבעיה עם טטרה ביטס ,שהוא שוקע הוא נופל בתוך החלוקי נחל שלי.ואז הם לא אוכלים.יש למישהו פתרון?:up:גם לפי דעתי ,בגלל שהאקווריום של יואב 600 ליטר.ושלי רק 400 משפיע על הגדילה.

תכניס בוטיות הכל יעלם , גם לי היה לפני ה2 מטר 400 ל' ועם החלפות מים והאכלה של מס' פעמים ביום , ריענון מים כל שבוע והם גדלו יפה מאוד .

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 14:30

תודה חברים על התגובות...וקצת תשובות לשאלותיכם.

הדגים אצלי גודלים מהר מכמה סיבות:
1. החלפות מים מאסיביות...כל שבועיים מחליף 300-400 ליטר(בת אחת) מתוך ה-600 ליטר שיש.
2. פיטום...כל פעם שאני עובר ליד הדגים נותן להם לאכול...אבל דואג שהבטן לא תהיה יותר מידיי נפוחה.:wink:..יוצא שאני מאכיל בין 6-8 פעמים ביום ולפעמים גם 10....כמות: כפית גדושה של גרגירים.
3. מאכיל ב-JBL לפלאורים וב-TETRA לפלאורים, מזונות צפים ולא שוקעים ולכן לא מלכלכים את המים והקרקעית....אם כי אני שוקל לעבור לטטרה ביטס מטעמי חסכון.
4. כמובן שנפח אקווריום גם משפיע על קצב הגדילה, אך החלפות מים לפי דעתי משפיעות יותר, ראו דוגמא של הפלאור הענק שלי(30 ס"מ) שגדל ב-200 ליטר 85% מהזמן.

יום טוב.

epanker Sunday 01/01/2012 14:36

יואב תודה על התשובה.
האם אתה מאכיל גם בשרימפסים קפואים (אלו שקונים בטיב טעם) אם כן מה התדירות כל יום? פעם בשבוע?

:up::up:

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 14:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי epanker (הודעה 2432427)
יואב תודה על התשובה.
האם אתה מאכיל גם בשרימפסים קפואים (אלו שקונים בטיב טעם) אם כן מה התדירות כל יום? פעם בשבוע?

:up::up:

למרות ששרימפסים זה מעולה לדגים, לצבע שלהם ולהתפתחותם, אני לא מתעסק עם שרימפסים,כי אשתי תזרוק אותי מהבית יחד איתם.:lol:

גולן.1 Sunday 01/01/2012 14:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יואב הוזמי (הודעה 2432419)
תודה חברים על התגובות...וקצת תשובות לשאלותיכם.

הדגים אצלי גודלים מהר מכמה סיבות:
1. החלפות מים מאסיביות...כל שבועיים מחליף 300-400 ליטר(בת אחת) מתוך ה-600 ליטר שיש.
2. פיטום...כל פעם שאני עובר ליד הדגים נותן להם לאכול...אבל דואג שהבטן לא תהיה יותר מידיי נפוחה.:wink:..יוצא שאני מאכיל בין 6-8 פעמים ביום ולפעמים גם 10....כמות: כפית גדושה של גרגירים.
3. מאכיל ב-JBL לפלאורים וב-TETRA לפלאורים, מזונות צפים ולא שוקעים ולכן לא מלכלכים את המים והקרקעית....אם כי אני שוקל לעבור לטטרה ביטס מטעמי חסכון.
4. כמובן שנפח אקווריום גם משפיע על קצב הגדילה, אך החלפות מים לפי דעתי משפיעות יותר, ראו דוגמא של הפלאור הענק שלי(30 ס"מ) שגדל ב-200 ליטר 85% מהזמן.

יום טוב.

ואב,אתה מוכן לצלם תקופסאות של האוכל שאתה מאכיל תדגים?ככה אני ירשום לי באנגלית מה רשום על הקופסא וייבקש מי מהמוכר.אחרת עם הם לא יודעים מה אני מבקש,הם משכנעים אותי לקנות דברים אחרים.תודה.:up:

epanker Sunday 01/01/2012 14:46

האשה יותר חשובה מהדגים - צודק
תודה.

גולן.1 Sunday 01/01/2012 14:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lasrit (הודעה 2432397)
תכניס בוטיות הכל יעלם , גם לי היה לפני ה2 מטר 400 ל' ועם החלפות מים והאכלה של מס' פעמים ביום , ריענון מים כל שבוע והם גדלו יפה מאוד .

בוטיות?זה דג שכל פעם שמחליפים מים,חוטף נקודות לבנות.הספיק לי פעם אחת לגדל אותם,וכל שבוע הייתי צריך לשים תרופה שהנקודות יעבור להם.:up:

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 15:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גולן.1 (הודעה 2432442)
בוטיות?זה דג שכל פעם שמחליפים מים,חוטף נקודות לבנות.הספיק לי פעם אחת לגדל אותם,וכל שבוע הייתי צריך לשים תרופה שהנקודות יעבור להם.:up:

בגלל זה אני לא מגדל בוטיות....בייחוד שאני מחליף מים בכמות גדולה.

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 15:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גולן.1 (הודעה 2432438)
ואב,אתה מוכן לצלם תקופסאות של האוכל שאתה מאכיל תדגים?ככה אני ירשום לי באנגלית מה רשום על הקופסא וייבקש מי מהמוכר.אחרת עם הם לא יודעים מה אני מבקש,הם משכנעים אותי לקנות דברים אחרים.תודה.:up:

זה קישור למזון JBL לפלאורים
http://www.akvaryum.com/jbl_novo_flo...nr_47_3360.asp

וזה קישור למזון TETRA של פלאורים
http://ekb.rosfirm.ru/tetra-luo-han-...c244773554.htm

שניהם מעולים, אך אני מעדיף את ה-JBL....אני אישית, ראיתי איתו תוצאות טיפה טובות יותר בהתפתחום ובצבע של הפלאורים ושל האמריקאים שלי.
את שניהם ניתן להשיג בארץ בטווח מחירים של 100 שקלים פלוס מינוס.

sergeyal Sunday 01/01/2012 15:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יואב הוזמי (הודעה 2432302)
לצערי נאלצתי להסיר את הסרטון הקודם, כי קיבלתי הערה מיוטיוב שבסרטון שלי יש מוסיקה שאין לה אישור מזכויות יוצרים ואינה מהרשימה שלהם, ומיכוון שכרגע אי אפשר לשנות פס קול ביוטיוב ומיכוון שאני בחור טוב שלא רוצה להתעסק עם החוק, אז הסרתי את הסרטון הקודם. :banghead2:

אך מיכוון שלא רציתי לאכזב את הצופים הכנתי סרטון חדש בלי מוסיקה "אסורה" ובצלילי הטבע בלבד.:icon_cool:

יואב מוכרת לך האופציה הזו
http://www.youtube.com/editor
אפשר לצרף מוסיקה מתוך מאגר שלהם , להדביק /לגזור קטעים , לשפר תאורה וכו.

gil12 Sunday 01/01/2012 16:40

דגים מדהימים

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 17:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sergeyal (הודעה 2432468)
יואב מוכרת לך האופציה הזו
http://www.youtube.com/editor
אפשר לצרף מוסיקה מתוך מאגר שלהם , להדביק /לגזור קטעים , לשפר תאורה וכו.

אבל אני לא מצליח להגיע לזה.
מאז השדרוג שלהם, שאני לוחץ על החלפת פס קול, זה מביא אותי למסך עם אופציות כבויות.

sergeyal Sunday 01/01/2012 17:19

יכול להיות בסרטון הספציפי הם נטרלו משהו ,
בסרטונים אחרים זה עובד?

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 17:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sergeyal (הודעה 2432571)
יכול להיות בסרטון הספציפי הם נטרלו משהו ,
בסרטונים אחרים זה עובד?

יש לי כבר 3 סרטונים מהחודש האחרון שאני לא מצליח להחליף פס קול, לק הסרטון הספציפי המדובר.

טקסס Sunday 01/01/2012 17:52

דגים מדהימים....:love:

מה המידות של האקווריום ?

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 17:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי טקסס (הודעה 2432597)
דגים מדהימים....:love:

מה המידות של האקווריום ?

תודה.

600 ליטר במידות של 150 אורך, גובה 70 ועומק 60

מורדי Sunday 01/01/2012 19:22

יואב הדג שאתה מתמקד עליו מיד בתחילת הסרטון הכי יפה :love:
בגדול אני חושב שיש דמיון בצבע הכללי בין הדגים, רגע אל תתנפל עלי... :D כשלא מתמקדים ממש אחד על אחד, חוץ מאשר הארג'נטה שנראית מיד לגמרי אחרת בצבעים . כמובן שלכל דג יש את היחודיות שלו ואין אחד דומה למשנהו כשעוברים דג דג.
ושוב אני יציין שהעיצוב שלך מושלם, גם במראה וגם במרחב השחיה שהשארת לדגים :up:

יואב הוזמי Sunday 01/01/2012 19:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מורדי (הודעה 2432643)
יואב הדג שאתה מתמקד עליו מיד בתחילת הסרטון הכי יפה :love:
בגדול אני חושב שיש דמיון בצבע הכללי בין הדגים, רגע אל תתנפל עלי... :D כשלא מתמקדים ממש אחד על אחד, חוץ מאשר הארג'נטה שנראית מיד לגמרי אחרת בצבעים . כמובן שלכל דג יש את היחודיות שלו ואין אחד דומה למשנהו כשעוברים דג דג.
ושוב אני יציין שהעיצוב שלך מושלם, גם במראה וגם במרחב השחיה שהשארת לדגים :up:

הדג הראשון שאני מתמקד עליו הוא ההרטווגי היפיפה שאני אוהב....בחרתי אותו מכל ההרטווגי שהיו אצל שני.:wink:

אכן, כן, יש דמיון בצבעים, אבל יש שם לפחות 4 גוטולאטום ולפעמים מתבלבלים.

ביו הסינספילום לבין המקוליקאודה יש דמיון מסויים וקטן, אבל למי ששם לב, הזנבות של המקוליקאודה הם אדומים בעוד של הסיסנפילומים צהובים/כתומים.
חלוקת הצבע בסינספילום לאורך, אדום, תכלת, צהוב ואילו המקוליקאודה צבעו הכללי הוא אפור או תכול ירקרק ורק מכסה הזימים אמור להיות אדום....מלבד החגורה שחוצה את גופו באמצע, מה שאין כך בסינספילום.

לגבי הגוטולאטום וההרטווגי, ההבדל ביניהם בולט יותר רק בגודל 20 ס"מ ויותר ולכן אני מתאזר בסבלנות.

וכמו שציינת הארג'נטה שונה מכולם, אך גם הרגאני שאין לו פס אורך שחור וצבעו תכלת מוזהב עם נקודות אדומות.
גם הפנסטראטוס שונה מהשאר עם הפס האורכי והפסים הרוחביים.

ומי מתנפל, זה מיקו.:lol:

ושמח שאהבת את העיצוב, לזה בדיוק התכוונתי, אני חייב מרחב שחייה בשבילהם כדי שימשיכו לגדול.

לילה טוב ידידי.:up:

מורדי Sunday 01/01/2012 19:38

יואב : הזונטום שאתה עומד להכניס יש פער גדול בגודל בינהם לוותיקים ? שלא יהיה בלאגן...

lasrit Sunday 01/01/2012 19:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גולן.1 (הודעה 2432442)

יש לי ארבעה בוטיות כבר מעל לשנה , אני מחליף מעל ל 50 אחוז כל שבוע ואף פעם לא היית לי בעיה של נקודות לבנות , בלי שום חומר פרט לפריים ומלח .

גולן.1 Sunday 01/01/2012 19:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lasrit (הודעה 2432674)
יש לי ארבעה בוטיות כבר מעל לשנה , אני מחליף מעל ל 50 אחוז כל שבוע ואף פעם לא היית לי בעיה של נקודות לבנות , בלי שום חומר פרט לפריים ומלח .

איך אתה עושה את זה?בטיפטוף איטי איטי?אחרת אין מצב שהם לא חוטפים נקודות בהחלת מים!!לי אין סבלנות לטפטוף איטי.:up:

גולן.1 Sunday 01/01/2012 19:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יואב הוזמי (הודעה 2432465)
זה קישור למזון JBL לפלאורים
http://www.akvaryum.com/jbl_novo_flo...nr_47_3360.asp

וזה קישור למזון TETRA של פלאורים
http://ekb.rosfirm.ru/tetra-luo-han-...c244773554.htm

שניהם מעולים, אך אני מעדיף את ה-JBL....אני אישית, ראיתי איתו תוצאות טיפה טובות יותר בהתפתחום ובצבע של הפלאורים ושל האמריקאים שלי.
את שניהם ניתן להשיג בארץ בטווח מחירים של 100 שקלים פלוס מינוס.

תודה יואב:up:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:10.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.