אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   ציוד לאקווריום ועשה זאת בעצמך (DIY) - מים מתוקים (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=19)
-   -   שאלה על דקורציה (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=374242)

מוטי.ס Tuesday 03/09/2019 17:36

שאלה על דקורציה

הי
מישהו יכול לומר לי באיזה צבע משתמשים ?
יש לי כמה דקורציות מאליאקספרס גדולים וצבועים.
אני רוצה ליצור דברים בעצמי ומחפש כבר הרבה זמן גוגל אקווה יוטיוב ולא מוצא עם איזה סוג צבע ניתן לצבוע...
מה כל כך סודי חח

מוטי.ס Tuesday 03/09/2019 21:08

תגובה להודעה: שאלה על דקורציה

ודרך אגב זה אותם דברים שיש בחנויות רק בחצי או שליש מחיר..

מוטי.ס Wednesday 04/09/2019 10:03

כלום ?
אף אחד פה לא בנה דקורציה ?

אסף_ Wednesday 04/09/2019 10:42

כבר נאמר לא פעם שנדרשת סבלנות בתחביב...

ולדעתי, מרבית החובבים מעדיפים את המראה הטבעי ולכן לא מתעסקים רבות בצבעים למעט גווני שחור (שמתקבלים בעבודה עם סיליקון ייעודי לאקווריום).

מוטי.ס Thursday 05/09/2019 10:12

צודק
אני פשוט מאוד רוצה להכין וכשאסיים אם ייצא טוב נכון ויפה אעשה מדריך עם כל השלבים וכל אחד יוכל להכין מה שעולה לו בראש..רק לא מוצא איך לצבוע זה מתסכל כי הרי יש דקורציות צבועות.
אולי בכוון אחר... אם מישהו מכיר "ציפוי" טוב וואז אפשר לצבוע באקרילי ולצפות.. משהו סגנון לכה רק עמיד למים ולא רעיל

מעיין Thursday 05/09/2019 14:08

לדעתי, מרבית המוצרים והרפליקות עוברים צביעה בתנור, מה שפחות רלוונטי להכנה ביתית.

מוטי.ס Thursday 05/09/2019 16:32

מה אחי זרקת רעיון אולי זה כן רלוונטי אני אבדוק לא חשבתי לכוון הזה.
היום גם הבאתי חומר ליצירת סלע.. וסיליקון שקוף לאקווריום.. אצור חתיכה קטנה אצבע באקרילי ןאצפה בסיליקון.. נראה מה ייצא..אחר כך אשים בכלי עם מים ונקווה לטוב

moshe2314 Tuesday 10/09/2019 14:00

היי, אני חקרתי את הנושא לעומקו, ואכן, אלו אותם הדברים שיש בחנויות בדיוק, רק שבאליאקספרס קונים את היקרים ביותר סביב 5-10 דולר , שעולים פה בחנויות כ 70- 100 ש"ח ליחידה (סלע/צמח/אלמוג וכו).
כמו כן יש גם את אלו הזולים של 1-5 דולר, אבל אני לא הייתי הולך עליהם מטעמים אישיים, אני הזמנתי 5 צמחי סיליקון ו 7 אלמוגי דקורציה עלה לי הכל 300 שקלים, בחנות לייד הבית רצו בן 70 ל 100 לאלמוג, ו 80 ש"ח עבור צמח בודד. תעשו את החשבון בעצמכם (סיפור של אלפייה).

ehudik Sunday 22/09/2019 12:46

זה נכון:0025: אל תתפתו ליקר והנוח

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:11.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.