אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   דגים כללי, בריכות נוי וחסרי חוליות (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=12)
-   -   גזע צף (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=371867)

מגדל מתחיל Saturday 19/01/2019 17:45

גזע צף

אז ככה התחלתי עם התחביב לא מזמן וברשותי אקווריום מים מתוקים 80 ליטר. לא מזמן קיבלתי מחבר גזע לאקווריום אך כשניסיתי להכניס אותו מסתבר שהוא צף ואני לא יכול למקם אותו בקרקע כי הוא פשוט עולה לפני המים. אמרו לי לנסות לשים אותו קצת באקווריום שיצוף וככה יתמלא במים ויישקע אך ניסיתי אתזה וזה לא צלח. מה הייתם ממליצים?

אמיר.פ Saturday 19/01/2019 18:49

תגובה להודעה: גזע צף

ברוך הבא לאקווה:up:
כדי שהגזע יספוג את המים וישקע, מומלץ להניח עליו סלע כבד על מנת שישקע כולו.
תהליך הספיגה עלול לקחת די הרבה זמן.

yakovswisa Saturday 19/01/2019 20:51

הרתחתה אותו למים ליפני שהיכנסתה ? בדרך כלל אחרי שמרתיחים הוא שוקע

Guille Saturday 19/01/2019 22:58

היי כמו שכבר אמרו זה עלול לקחת קצת זמן תשים לפחות לשבוע ותראה לאט לאט איך הוא מאבד את האוויר שבתוכו הוא צריך לספוג מים כדאי שישקע אני שמתי על שלי אבנים כדאי שאוכל לעצב את האקווריום בלי לחכות עד שישקע...

שלולי Saturday 19/01/2019 23:07

יכול לקחת גם יותר מחודש.

מגדל מתחיל Sunday 20/01/2019 00:26

אה יכול לקחת הרבה זמן עד שהוא יישקע? הייתי בטוח כמה שעות בודדות, כי שמתי אותו ללילה והוא לא שקע אז הוצאתי אותו. כדי לתת לו לצוף באקווריום פשוט כמה ימים?

shlomoh Sunday 20/01/2019 00:38

כמה ימים או כמה שבועות...
מה שבטוח שאם הוא בחוץ אז הוא אף פעם לא ישקע :hair:
סבלנות..

מגדל מתחיל Sunday 20/01/2019 13:43

סבלנות זה שם המשחק הבנתי:up::wink:

שלולי Sunday 20/01/2019 20:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מגדל מתחיל (הודעה 825186616)
אה יכול לקחת הרבה זמן עד שהוא יישקע? הייתי בטוח כמה שעות בודדות, כי שמתי אותו ללילה והוא לא שקע אז הוצאתי אותו. כדי לתת לו לצוף באקווריום פשוט כמה ימים?

כמו שאמרו למעלה. יותר נוח לשים עליו אבנים וככה האקווריום כבר מעוצב. זה בהחלט יכול לקחת יותר מ'כמה ימים' לי יש גזע שצף עדיין והוא במים כבר יותר מחודש.

אם זה לא מפריע לך אז כמובן שאין בעיה לתת לו סתם לצוף עד שישקע.

Guille Sunday 20/01/2019 21:37

אם מפריע לך שהוא מסתובב באקווריום אתה יכול לשים בדלי עד שישקע

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:03.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.