אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי

אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי (https://www.aqua.org.il/forums/index.php)
-   ציקלידים (https://www.aqua.org.il/forums/forumdisplay.php?f=30)
-   -   האם אפשרי השילוב הבא? (https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=156887)

fishzilla Wednesday 11/03/2009 01:47

האם אפשרי השילוב הבא?

היי חברה הבאתי אקווריום 200 ליטר שבתוכו אני רוצה לשלב את אוכלוסייה הבאה
3 סוגים הם צמחוניים וסוג אחד אוכל כל הנה האוכלוסיה
6 סאלוסים (יחס 2 זכרים 4 נקבות)
7 טראפוסים (3 קריצה 4 במבה)
7 דמסונים (2 זכרים 3 נקבות ושניים לא יודע)
11 ראשי אריה יחס לא ידוע

עכשיו מבחינת תזונה לפי מה שאני יודע שלושת הסוגים הראשוניים שציינתי הם צמחוניים בוודאות
והסוג האחרון אוכל כל אז נראה לי שלא תיהיה בעיה(תקנו אותי אם אני טועה וגם יגידו חלק שעדיף טראפוסים לבד שזה גם ידוע אבל אני מעדיף שילוב שלהםלמרות שאני בתכנון למכור אותם)

עכשיו במחינת התנהגות האם הם מתאימים לשילוב ביחד כולם דגים חזקים בעיקרון ונסדר מקומות מסתור כדים צמחים וכמה אבנים

השאלה הבאה שלי היא מבחינת הנפח ומספר הדגים לאכלוס בו נראה לי שיוצא לי יותר מדי דגים על 200 ליטר נראה לי שגג 15-20 דגים ל200 ליטר
האם אני צודק ואם לא תקנו אותי
(ואם זה יותר מדי אם אני מוציא את הטראפוסים ומשאיר סאלוסים דמסונים וראשי אריה זה יהיה בסדר גם מבחינת נפח והתנהגות)

תודה לכם על העזרה שיהיה לילה טוב
אביחי:wink:

StyleBoy Wednesday 11/03/2009 01:59

תגובה להודעה: האם אפשרי השילוב הבא?

בסאולוסים תביא זכר אחד ו5 נקבות
דמסוני שים זכר +6 או 2 זכרים +5 הכי טוב זכר +6
טרופאוסים לא יודעה
ראש אריה אין לי מושג

amir1305 Wednesday 11/03/2009 06:14

אני לא הייתי עושה את הסלט הזה שאתה מציע - מכל מיני סיבות...

אכן - גם לכמות הדגים יש כאן משקל - למרות שלעיתים אכלוס מסיבי יכול למתן את האגרסיות...

כך או כך לא הייתי ממליץ על שילוב שכזה.

ציטוט:

פורסם במקור על ידי StyleBoy (הודעה 1329797)
בסאולוסים תביא זכר אחד ו5 נקבות
דמסוני שים זכר +6 או 2 זכרים +5 הכי טוב זכר +6
טרופאוסים לא יודעה
ראש אריה אין לי מושג

לא מסכים.

אני תמיד הייתי מציע לאכלס בשני זכרים לפחות, הן לצורך עידוד רבייה (אם אכן ישנה מטרה שכזו באקוריום), והן לצורך חלוקת אגרסיביות של הדגים. אני תמיד מעדיף שהזכר יהיה עסוק לפחות חלק מהזמן עם זכר אחר וכך יניח לנקבות - אם לא יהיה לו זכר להתעסק איתו הוא יתעסק רק עם הנקבות ועלול להציק להן יותר מידי...

נווה Wednesday 11/03/2009 15:19

אני לא הייתי מכניס את הראש אריה .
לדעתי כל השאר די בסדר רק דילול קטן או לוותר על הטרופאוסים

Chief Wednesday 11/03/2009 22:52

אביחי, לא מציע לך לערבב.. זה לא יגמר בטוב.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:24.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.