AQUA Logo

חזור   אקווה - האתר הישראלי לדגי נוי > מים מתוקים


פרסום אשכול חדש
אשכולות בפורום : ציקלידים אמריקאים אפשרויות פורום
  דירוג אשכול / מפרסם האשכול הודעה אחרונה סדר ב- תגובות צפיות
דור כחלון
Wednesday 07/07/2021 21:01
על ידי דור כחלון לחץ לעבור להודעה האחרונה
0 1,914
דעדוש רפי
Sunday 04/07/2021 08:59
על ידי דעדוש רפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
0 1,554
moshek
Tuesday 07/12/2021 06:24
על ידי = מייק = לחץ לעבור להודעה האחרונה
10 681
Nimrod_Penker
Monday 06/12/2021 13:53
על ידי moshek לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 1,656
moti10
Thursday 25/11/2021 13:18
על ידי = מייק = לחץ לעבור להודעה האחרונה
6 2,399
דעדוש רפי
Sunday 14/11/2021 08:20
על ידי דעדוש רפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
0 292
שמואל
Thursday 07/10/2021 12:22
על ידי אסף_ לחץ לעבור להודעה האחרונה
19 2,369
udi123
Tuesday 28/09/2021 07:19
על ידי moshen7 לחץ לעבור להודעה האחרונה
3 778
דירוג האשכול: 2 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. grin
Sunday 19/09/2021 07:17
על ידי אסף חנונה לחץ לעבור להודעה האחרונה
30 4,570
DDKK
Sunday 12/09/2021 22:43
על ידי עוזי.פ. לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 783
ofek1995
Sunday 15/08/2021 09:13
על ידי ofek1995 לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 1,200
נריה תייר
Tuesday 03/08/2021 05:19
על ידי moshen7 לחץ לעבור להודעה האחרונה
7 1,821
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. moshen7
Monday 19/07/2021 17:40
על ידי אביב.ע לחץ לעבור להודעה האחרונה
14 2,687
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. פיליפ
Thursday 08/07/2021 16:00
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
46 7,125
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. דעדוש רפי
Monday 05/07/2021 12:09
על ידי שלולי לחץ לעבור להודעה האחרונה
35 10,489
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. moshen7
Thursday 01/07/2021 13:56
על ידי moshen7 לחץ לעבור להודעה האחרונה
32 6,814
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 5.00 הינו הדירוג הממוצע. שישו
Friday 21/05/2021 07:43
על ידי אפי לחץ לעבור להודעה האחרונה
87 17,837
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. אפי
Thursday 20/05/2021 10:51
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
26 5,988
שלולי
Monday 26/04/2021 18:44
על ידי שלולי לחץ לעבור להודעה האחרונה
5 2,387
oron_ei
Thursday 22/04/2021 17:26
על ידי אסף חנונה לחץ לעבור להודעה האחרונה
1 1,671
Dol02
Wednesday 07/04/2021 04:20
על ידי Dol02 לחץ לעבור להודעה האחרונה
12 2,273
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 3.00 הינו הדירוג הממוצע. שישו
Thursday 25/03/2021 12:23
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
22 3,562
פיליפ
Monday 22/03/2021 11:19
על ידי פיליפ לחץ לעבור להודעה האחרונה
6 2,244
Crab_123
Thursday 18/03/2021 17:51
על ידי Crab_123 לחץ לעבור להודעה האחרונה
7 1,757
Itzikbitonnn2509
Tuesday 02/02/2021 10:02
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
1 2,170
שלולי
Saturday 16/01/2021 22:17
על ידי פיליפ לחץ לעבור להודעה האחרונה
3 2,098
Itzikbitonnn2509
Saturday 16/01/2021 19:45
על ידי פיליפ לחץ לעבור להודעה האחרונה
3 2,105
אסף דביר
Friday 15/01/2021 13:01
על ידי אסף דביר לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 2,069
דעדוש רפי
Thursday 14/01/2021 15:19
על ידי אסף חנונה לחץ לעבור להודעה האחרונה
4 2,543
שישו
Wednesday 13/01/2021 09:18
על ידי שישו לחץ לעבור להודעה האחרונה
2 2,328
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 4.00 הינו הדירוג הממוצע. moshen7
Sunday 27/12/2020 13:38
על ידי moshen7 לחץ לעבור להודעה האחרונה
10 2,528
דעדוש רפי
Friday 25/12/2020 15:00
על ידי Y.R.T לחץ לעבור להודעה האחרונה
5 2,683
דעדוש רפי
Sunday 13/12/2020 17:02
על ידי אביב.ע לחץ לעבור להודעה האחרונה
6 2,531
koty
Wednesday 09/12/2020 01:03
על ידי IZ.O לחץ לעבור להודעה האחרונה
8 3,336
דירוג האשכול: 1 הצבעות, 3.00 הינו הדירוג הממוצע. דעדוש רפי
Tuesday 08/12/2020 00:24
על ידי פיליפ לחץ לעבור להודעה האחרונה
16 3,617
שישו
Monday 07/12/2020 21:36
על ידי גולן.1 לחץ לעבור להודעה האחרונה
9 4,211
Y.R.T
Sunday 06/12/2020 23:23
על ידי = מייק = לחץ לעבור להודעה האחרונה
12 3,106
פרסום אשכול חדש


אפשרויות תצוגה משגיחים
מציג אשכולות 1 עד 35 מתוך 7063 משגיחים : 3
 
אפשרויות פורום חיפוש בפורום
חיפוש בפורום :

חיפוש מתקדם

הודעות חדשות הודעות חדשות יותר מ15 תגובות או 150 צפיות אשכול חם עם תגובות חדשות
אין הודעות חדשות אין הודעות חדשות יותר מ15 תגובות או 150 צפיות אשכול חם ללא תגובות חדשות
נושא נעול האשכול נעול  
 
חוקי משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח נושאים חדשים
אתה לא יכול להגיב להודעה
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

BB code פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] פועל
קוד HTML כבוי
קפיצה לפורום

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:10.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") הינם קניינה של AQUA, (שתקרא להלן: "AQUA")שנכתב ונערך לאחר עבודת מחקר מדעית. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, AQUA שומרת לעצמה את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.


מופעל על: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.