צפה בגרסא המלאה : תוכי צידליד ואוסקר

אופיר מינאי
Monday 08/09/2003, 10:33
:flame: באקווריום 1.2 הכולל 14 דגים (ציקלידים) חיסלו שני התוכים
את שני האוסקרים. לא ראיתי תוקפנות כלפי האחרים (טקסס, ג'והני, מורי,
ראש כחול). אני רוצה להכניס אוסקרים חדשים אך חושש?
עצות? תגובות?

Buia
Monday 08/09/2003, 15:00
השילוב שיש לך הוא על הפנים(אני מקווה שלא אבל נראה לי שעוד יהיו לך הרבה רציחות כאלה ..מצטער)....תשמע הדגים האלה הם סופר אגריסיבים וטריטוריאלים זאת אומרת שכאשר אתה מכניס דג חדש הם אוטמטית יתקפו אותו....אז לדעתי אתה צריך להכניס אוסקרים בגודל של התוכים ואולי אפילו יותר..אגב איזה עוד דגים יש באקווריום? מה הגדלים?

רז קולפ
Monday 08/09/2003, 21:05
אל תכניב אוסקרים הם ירצחו אות האוסקרים לפני שאתה תבין מה קורה !!

Buia
Monday 08/09/2003, 21:11
רז גם לדעתי אתה צודק אבל הוא רוצה להכניס אוסקרים...יש סיכוי לשלב אוסקרים גדולים יותר מהתוכים....לדעתיי אתה צריך בכלל לעשות הפרדה או אמריקאים או אפריקאים...

רז קולפ
Monday 08/09/2003, 21:42
BUIA אני לא מסכים עם הדאה של להפריד ביין אפריקאים לאמריקאים !!!
יש לי שולוב של השניים והם מסתדרים מצויין כבר שנתיים וחצי (אפילו לא צריך טפו טפו טפו :green: )
זה רק טלוי בגודל ובסדר ההכנסה לאק' !!!
לדעתי אוסקר לא מתאים בכלל באק' ציקלידים !! - הגדילה שלו מהירה יותר,הוא הרבה פחות תוקפני(כשהוא באותו גודל של הציקלידים הסובבים אותו),והוא מאד מאד מזהם .

Buia
Monday 08/09/2003, 22:54
רז הדרישות מים שלהם שונות...אם אתה תספק את התנאים האידיאלים לאמריקאים האפריקאים יפגעו ואז זה יגרום לזה שהם לא יתרבו וכן הלאה ולהפך...
אוסקר מגיע לגודל ענק ויש לו פה ענק...אני ראיתי לא מעט מקרים שאוסקר פשוט בלע דגים בגודל של ג'והני ואורטוס...
זאת דעתי..

2underachiever
Tuesday 09/09/2003, 00:09
לא רק שצריך להפריד, אבל גם 14 דגים שמתוכם 4 היו דגים אמריקאיים ענקיים , אלא ריך להפחית את כמות הדגים במקרה שאתה מכתוון לשמרו על האמריקאיים...