צפה בגרסא המלאה : פעם הם לא זזו אבל עכשיו הם מתנהגים מוזר, מה קורה להם?

Monday 21/01/2002, 19:47
הסייפנים שמתו מקור עכשיו כבר לא מתים מקור ופתרתי את הבעיה אבל- הזכר הסייפן מתנהג מוזר- הוא מתקרב אל הנקבה "נוגע" בה ובורח מהר, לפעמים הנקבה מגיבה ב-"כעס" ושוחה אליו מהר ומנסה להבריח אותו וככה כל הזמן וזה רק מאתמול -היום !
הם כל הזמן הולכים על הקרקעית ומלקקים אותה במיוחד הזכר, וכשהזכר מעצבן את הנקבה היא עולה למעלה לפני המים וחוזרת וככה כל הזמן...
הם אלה תנועות חיזור?
או סתם הצקות של הזכר?
מחכה לתשובות מהר!

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: גופית עם זנב כתום בתאריך 2002-01-21 11:49 ]</font>

עומרי ע
Monday 21/01/2002, 19:53
חיזור.

Tuesday 22/01/2002, 19:19
אתה בטוח?
מצד אחד אני חושבת שלא כי הנקבה נראית שמנה אך לא עגלגלה והיא נראתה כך לפני כמה חודשים מהפעם הראשונה שראיתי אותה...
שניהם מסתובבים בקרקעית רוב היום.
אבל מצד שני הנקבה נראית כאילו היא מחפשת מקום מיסתור להשריץ...
ומסתובבת בדרך כלל ליד הענף הקטן שבאורך 2 ס"מ של צמח שנותר לי(היחיד באקווריום)(קבומבה)
שתקוע באדמה.
פרטים: אקווריום 45 ס"מ -עם חצץ גדול צבעוני, וצמח קטנטן קבומבה(מיכל השרצה)
היו לי קונכיות וסלעים שמצאתי בים אבל חששתי מאמוניה והוצאתי אותם...
מחכה לתגובות מהירות

עומרי ע
Tuesday 22/01/2002, 19:42
היא לא מחפשת מקום כדי להשריץ, סייפנים לא משריצים במקום מסויים.

FreeStyler
Tuesday 22/01/2002, 20:27
זה שהוא מחזר אחריה לא אומר שהיא כבר בהריון - לכן היא לא שמנה.
תוכלי לדעת מתי היא בהריון כאשר יש לה נקודה שחורה בבטן (בפתח הביב), והיא תשמין כמובן.
בקשר לזה שהיא מחפשת מקום - סייפנים וכל המשריצים האחרים, משריצים בכל רחבי האקווריום ולא במקום אחד..
אז כנראה שהיא סתם מסתובבת לה
בקשר לקונכיות ולסלעים - היית יכולה פשוט לשטוף ולהרתיח (וכל הסיפור הזה) אותם..
בכל מקרה - מה את ממהרת כל כך?
("מחכה לתגובות מהירות" - גם עונים לך וגם יש דרישות?)

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: FreeStyler בתאריך 2002-01-22 12:29 ]</font>