צפה בגרסא המלאה : דילמה בשילוב חתול

bugger1
Saturday 06/12/2008, 13:23
שלום
בכנס האחרון אצל יובל במזל דגים נחו עייני על חתול טנגניקאי אפור עם נקודות שחורות ומעין מסגרת לבנה, נאמר לי שזה הסינדונטיס מולטיפונקטטוס.
שדנתי עם אחד המבינים הגדולים (השם האמיתי שמור במערכת) באפשרות לשלב חתול כזה באוכלוסיה המתוכננת שלי הוא אמר שהחתול יישאב לי את דוגרי הכונכיות.
כמה ימים אחרי זה נפגשתי עם מישהו שמרבה דגים לצרכי פרנסה והוא אמר לי שאצלו יש אקווריום תצוגה שבו מאוכסנים גם דוגרי כונכיות (מאלי , סיגנטוס , אושלטוס גולד) וגם החתול הנ"ל והוא ציין שמעולם הוא לא ראה ריבים,אכילה והתכסחות בין הדגים.
הייתי מעוניין לשמוע ממישהו בעל ניסיון בשילוב מה היו התוצאות אצלו והאם יש סיכוי שיהיה סדר באקווריום ולחתול תהיה נישה משלו.
תודה רבה
שבת שלום

רותם
Saturday 06/12/2008, 15:19
בטבע הסינו הנ"ל שנקרא גם סינודונטיס הקוקיה(אוכל ביצים של דגים ושם את של ובמקומם)ניזון מביצים ובעיקר מחרקים וחסרי חוליות קטנים במים.
לפי מה שאני יודע הבחור לא יפגע בדוגרי כונכיות בוגרים,מי שעלול להימצא בסכנה הם הביצים ודגיגים מצד שני אותם ביצים ודגיגים נמצאים בסכנה מכל דג שיראה בהם מזון עתיר חלבונים.

חזי.ש
Saturday 06/12/2008, 16:27
כמו שנאמר, לדגים עצמם אין סכנה.
אצלי חיים בשלום גם מולטיפונקטטוס וגם פטריקולה עם דוגרי כונכיות בין השאר.

ביצים והטלות בהחלט בסכנה, אצלי חוסלו אין סוף הטלות של קאלבוסים וקומפרסיספים(הבחור פשוט
שודד קונכיות כרוני!).

killer
Saturday 06/12/2008, 19:36
בטבע הסינו הנ"ל שנקרא גם סינודונטיס הקוקיה(אוכל ביצים של דגים ושם את של ובמקומם)ניזון מביצים ובעיקר מחרקים וחסרי חוליות קטנים במים.
לפי מה שאני יודע הבחור לא יפגע בדוגרי כונכיות בוגרים,מי שעלול להימצא בסכנה הם הביצים ודגיגים מצד שני אותם ביצים ודגיגים נמצאים בסכנה מכל דג שיראה בהם מזון עתיר חלבונים.

:up:
אפילו מראים את זה בסרטון על אגם טנגניקה.

bugger1
Monday 08/12/2008, 00:38
אוקיי היום החתול נכנס וכבר מרגיש בבית
תודה על העצות

רותם
Monday 08/12/2008, 15:17
שיהיה בהצלחה.
תעדכן.