צפה בגרסא המלאה : ברוכים הבאים לפורום החדש!

fish in heaven
Tuesday 05/03/2002, 02:45
הללויה
:P :P :P
אין מילים לתאר את האושר בליבי, אבל עכשיו לכמה הנחיות מענות בעיות וכדומה,

אודות הפורום -
אני רוצה להודות למתכנתים של PHPBB על התוכנה הנפלאה שהם יצרו, ובה אני משתמש כרגע. לצערי גירסה זו היא עדיין לא גירסה סופית ולכן ייתכנו תקלות, בנוסף אני בטוח שיש תקלות שאני עשיתי בעת התירגום לעברית! לכן בבקשה אם אתם מגלים תקלות, פרסמו אותם בעץ המתאים ב"קשקשת ברשת"

חיקרו את הפורום -
לפורום נוספו דברים רבים חדשים, אז יאאלללאא לעבודה :) לכו לחקור ולגלות, כמה דברים שונו - למשל אין עדיין קישורים לאתרי דגים וכדומה, אין הודעות אחרונות, אבל במקום בתחתית כל פורום ניתן לבחור להראות רק את העצים שבהם היו הודעות רק מהשבוע האחרון. אופציות רבות מספור נוספו וכן הלאה
וכן הלאה, אז לפני ששואלים תחקרו קצת :D

בקשות נוספות -
אם יש לכם בקשות נוספות לשיפורים בפורום, פרסמו אותם עכשיו - אחרי שאני אגמור עם כל התקלות יהיה לי זמן לטפל בבקשות לשיפורים, אח"כ אני אחזור ללימודים, ולא אוכל לטפל בבקשות. אז אם יש לכם, פרסמו עכשיו. בנוסף פרסמו גם כל דבר שלא מצאתם וחסר לכם (החנות תוחזר בקרוב....), אני אדם אחד וסנילי בנוסף לכל.

לא להתלהב יותר מדי 8O -
כן יש צבעים ויש הרבה דברים מגניבים אחרים, אבל בבקשה לא להתפרע - חוץ מאשר בעץ המיועד לכך בפורום "קשקשת ברשת". תודה רבה

משגיחים יקרים -
קודם כל תודה רבה לצוות המשגיחים הנפלא של האתר שבלעדיו הוא לא היה קיים :oops: כפי שתשימו לב חלו שינויים בפורום, אנא ממכם, אם אתם רואים משהו לא תקין או שלא צריך להיות (הרשאות משתמשים וכו') דווחו לי 8) בנוסף אם יש משהו שאתם רוצים פנו אליי בהודעה פרטית.

משתמשים יקרים -
תודה רבה רבה רבה לכולכם :!:
אני מקווה שאתם מרוצים מהמערכת החדשה, ושתהנו ממנה.

דניאל

מונומן
Tuesday 05/03/2002, 13:19
מזל טוב למעבר! ושתצליח דרכו של הפורום!

קריב קריבנסיס
Tuesday 05/03/2002, 14:10
:up: אחלה אתר ממש יפה ! :up:

רק שאלה אחת:
למה הוא עלה לי כאתר הבית אוטומטית? (לא שזה מפריע לי)

לילך
Tuesday 05/03/2002, 15:14
:lol: יופי של אתר, אחרי קצת שיפוציים הוא בטח יהיה עוד יותר נהדר. :lol: :lol:
מגניב ממששש.
:wink: :wink:
:o :candle:
טוב, מפסיקה להשתגע, רק מנסה....
יהיו עוד סמיילים?
ושוב בהצלחה

oyagev
Tuesday 05/03/2002, 16:24
האתר אחלה עכשיו והיה אחלה מקודם :up:
מה שיותר טוב - גלילה בצד שמאל. פשוט נהדר :D

Aquario
Wednesday 06/03/2002, 00:43
:D סוף סוף הפורום החדש יוצא לדרך והוא ממש אחלה, פשוט, נוח לשימוש, הרבה יותר אופציות והרבה יותר מקצועי. עדיין יש כמה באגים שצריך לתקן, אבל חוץ מזה :up: ...

שיהיה הרבה בהצלחה!!! :hair: ...

bigdarman
Wednesday 06/03/2002, 16:07
כל הכבוד למי שעשה את זה ישר כח!

מיכאל שובל
Wednesday 06/03/2002, 18:22
אין ספק שהאתר הוא פיצוץ, אבל אהבתי את הצבע השחור הרבה יותר

EternalDragon
Friday 15/03/2002, 16:49
אני מחפש כמה ימים כבר תרגום בעברית ל- PHPBB2 RC-3, והיום כשנכנסתי לפורום התפלאתי לראות שהוא בעברית

איפה מצאת תרגום ?
או האם עשית את התרגום לבד ??? אם כן, תוכל לשלוח לי ?

תודה,
ETERNALDRAGON

Aquario
Friday 15/03/2002, 19:30
כל התירגום נעשה ע"י בעל הפורום, פשוט DIY כולל תירגום גרפי של הכפתורים מאנגלית לעברית אם לזה התכוונת :D ...

asaf
Tuesday 19/03/2002, 17:07
לא כדאי להוסיף שם למעלה למעלה איפה שהכפתואים של רשימת חברים ופרופיל, גם מקום למאמרים?....
אפשר לרכז שם הרבה נושאים שיוכלו לענות על הרבה דברים ועל הרבה שאלות במלואן...