צפה בגרסא המלאה : "כוכב נולד" -איפה אפשר להקיא?

I.P.L ייעוץ ומכירות
Friday 15/09/2006, 01:29
לפני שאביע את דעתי,רציתי לשמוע מה דעתכם על הצהרותיו של ה"כוכב נולד " החדש.

כיתבו מה דעתכם ,אפשרי גם לעשות זאת לא רק במילים יפות.

ישראל

udi_hakim
Friday 15/09/2006, 01:31
ולאנשים מאיתנו שלא רואים טלוויזיה... אם אפשר לקבל תקציר של העניין...

I.P.L ייעוץ ומכירות
Friday 15/09/2006, 01:34
גם אני לא רואה טלויזיה,אך קראתי ש"הסופרסטאר" החדש אמר ש"לא רק שלא התגייס לצה"ל,הוא סולד מצה"ל".

ישראל

אלי הרפז
Friday 15/09/2006, 04:33
אני אישית סולד מאנשים כאילו
אך זאת מדינה דמוקרטית,וכל אחד יכול לעשות את הטוב בעיניו(במסגרת החוק)
לגבי התוכנית עצמה אני פשוט שונא אותה ואת הפרומו שעושה צביקה הדר לתוכנית

פיליפ
Friday 15/09/2006, 08:41
בכדי לא להעסיק את ההנהלה בתור כבאים(תגובה שלי תבעיר אש)אני בוחר לא להגיב.

אני מתון אמרתי כבר? :hair:

פיליפ

necrosis
Friday 15/09/2006, 09:04
גם האידיוט סעדו לא עשה צבא, ואם ה"אלילים" ה"כוכבים" לא עשו צבא, אז כנראה שזה בסדר להשתמט מהצבא.
לדעתי אסור בכלל לתת לאנשים כאלו במה.

Aquario
Friday 15/09/2006, 09:13
איפה זה כתוב ישראל?

פלורליזם כבר אמרנו? זכותו להגיד מה שהוא רוצה וזכותנו להקיא או לא (ודרך אגב יש עוד הרבה צעירים שחושבים כמוהו, אבל אותם אנחנו לא שומעים בריש גלי והמצב הזה לא מטופל כראוי וזה כבר הרבה יותר חמור)...
אין מה לעשות, הדמוקרטיה מאכילה אותנו הרבה הרבה קש, אפשר לראות את זה בצורה מאוד בולטת במיוחד בזמן האחרון... הגיע הזמן לשדרג אותה לדעתי...

FroggeR
Friday 15/09/2006, 09:17
הוא ממש תוקע להפקת כוכב נולד סכין בגב. ניסו ליצור את מתמודדי כוכב נולד 4 כאיכותיים ויוצרים בנתיים דווקא לפני שהם ניסו להתפלצף כוכב נולד 1\2 הגיעו האנשים הכי מוכשרים.
אני לא מבין מאיפה הרעיון של לא לעשות מילואים\לשרת בצבא. מה נסגר איתם? מי הם שהם לא ישרתו את המדינה כמו שכל אחד פה משרת? בכלל ההתנהגות שלו מגעילה יורד על המדינה כדיי ליצור רעש ולקבל פרסום :o . סרט פורנו באינטרנט? באמת תחקרו אנשים לפני שאתם מביאים אותם לכוכב נולד.
חבל שהוא ניצח :down:

avi52
Friday 15/09/2006, 09:43
הכל מתחיל מהשורש, בימי המלחמה הכי קשים עם חיילים מתים בלבנון ואזרחים הרוגים בארץ ההפקה המזורגגת שלהם תענה שההופעה חייבת להימשך והכי גרוע ניסו לשכנע אותנו תושבי הצפון שהם משדרים בשבילינו, פשוט אין להם שום גבולות, צביקה הדר עלה על מכרה זהב ואני מפרגן לו אבל לא בכל מחיר.

אפיק
Friday 15/09/2006, 10:09
גועל נפש :down: להקיא ישר! ולכוון עליו!!!!
לא יכול לסבול אנשים כמוהו! זה פשוט מגעיל ברמות!!!
אם אתה בוחר לא לשרת קרבי, אז בסדר..לא חייבים! בכלל לא! אבל לפחות המעט שיש לך לעשות זה ללכת לבסיס קרוב להפעיל איזה ממטרה ולהיגיש קפה..עד 5 וחצי ולחזור לשון במיטה 1 וחצי של אמינח
גם כן כמו כל המכתבי שמיניסטים למיניהם וכל השטויות שאנשים מרעילים נגד הצבא שלנו :down: :down: :down:

אפשר לדעת מה ה"כוכב" שלנו עשה בשביל לא להגייס? אמר שהוא משוגע? התחתן? נעשה דתי לפתע?
אם הוא היה אומר את זה לפני שנבחר אני לא חושב שהוא היה נבחר! למרות שרוב הילדים תמימים
עריכה: אה ועוד אבסורד, זוכרים את טום אבני? מנחה בערוץ 6,היה בהצגה "מלך הגו'נגל", הילד הזה היה צריך להתגייס..ניסה וניסה להשטמת אבל לא הצליח..לפני כשבוע בערוץ הילדים אמרו "הנה החייל שלנו ששומר עלינו,תום אבני, בא פעם ראשונה עם מדים לפה...וכל הילדים שמחים וצוהלים ומריעים לו :down:

Cobalt
Friday 15/09/2006, 10:18
גם אני סולד מהצבא,
ומגנרלים מושחתים ולא יוצלחים שמטרידים כל מי שלא ממין זכר שעובר לידם.

ואף על פי כן

אני מפקד בצבא ומתכוון להמשיך להיות כזה עד שיגרשו אותי בגיל מבוגר ככל האפשר שאני כבר באמת זקן מדי.

אין לנו ארץ אחרת.

לגבי אביבה גפן וכל הכת שלו שחושבים שזה אופנתי לא לתרום לבטחון המדינה? חבל על המילים.

udi_hakim
Friday 15/09/2006, 10:44
בשביל זה יש אותנו העתודאים שמשרתים 6 שנים, חצי לנו וחצי לכל אלו שלא עושים צבא.

מישל
Friday 15/09/2006, 10:57
להקיא ומיד

Judas
Friday 15/09/2006, 11:31
המממ,

טוב שאנחנו לא נסחפים.

אנחנו לא אוהבים לשמוע את מה שאמר? כנראה נכון לרובנו.

אבל אנשים, זה לא מה שעושה אותו אדם טוב או רע.

ראשית זכותו להביע את דעתו,
שנית לא בגלל זה נבחר או לא נבחר (אגב אין לי מושג מי זה) וזה גם לא צריך להשפיע,
שלישית זה לא הקרטריון היחיד על פיו נמדד אזרח , יש אזרחים שלא שירתו בצבא ותורמים למדינה יותר מאזרחים ששירתו (קרי מיסים).
רביעית אזרח הוא אזרח שעושה את חובותיו וגם אם לא שירת בצבא מגיע לו כל הזכויות כמו לאזרח שכן שירת (אולי פחות הטבות).
חמישית אני בעד גיוס של כל אחד אבל זה לא פוסל את 1 עד 4 (ואפשר היה להוסיף עוד סעיפים).

בקיצר אל תהפכו לאספסוף בתגובות.

Judas

Ariel.M
Friday 15/09/2006, 11:46
בשביל זה יש אותנו העתודאים שמשרתים 6 שנים, חצי לנו וחצי לכל אלו שלא עושים צבא.

חבל שאתה לא מציין כמה כסף מקבלים העתודאים ב 3 שנות הקבע שלהם :wink:
ממש הקרבה אתם עושים :hair:

טקסס
Friday 15/09/2006, 14:45
ג'קו איזנברג הוא פשוט חוצפן ברמות שאי אפשר לתאר.... חודש אחריי שמתו לנו מאה ומשהו חיילים ואזרחים הוא יוצא ברעיון שבו הוא גאה שלא שירת בצבא. ובנוסף על כך הוא אמר כמה מילים על המדינה ( שאני לא יכול להגיד אותם פה.... ) שפשוט הגעילו אותי.

בקיצור אם המדינה הייתה בידיים של האדם הזה מצבנו היה גרוע.

:down:

Dasi
Friday 15/09/2006, 15:03
שלישית זה לא הקרטריון היחיד על פיו נמדד אזרח , יש אזרחים שלא שירתו בצבא ותורמים למדינה יותר מאזרחים ששירתו (קרי מיסים).
Judas
ארתור, אפשר להתנדב לבתי חולים ושאר דברים לפחות לשלוש שנים כמו צבא. מעט מאוד עושים את זה.

לדעתי ניתן לפתור את הבעייה הזו על ידי התנדבות. כך כל מי שלא עושה צבא אם מבחינה בריאותית, דת וכו' שיעשו התנדבות וככה ירגישו חלק מהמדינה. פצפיסטים יכולים להתנדב לעזור לילדים חולי סרטן, לזקנים ולאגודות בעלי חיים.

חוץ מזה התחרות הזו די מטופשת והיא קיימת על מנת להרוויח כסף מה SMS ששולחים.

טקסס
Friday 15/09/2006, 15:21
בשביל להיות בצבא הוא לא חייב להחזיק נשק.

הוא יכול להיות מצידי גם נהג בוס.... העיקר שיתרום כמו שצריך..... והכי קטע שהוא עוד מתגאה בזה....

מקווה שכל המעריצים שלו ילמדו אותו לקח.

PyroMan
Friday 15/09/2006, 16:11
בקיצר אל תהפכו לאספסוף בתגובות.

Judas

על זה נאמר "אני אספסוף גאה".

הבחור הזה , מוכשר ככל שיהיה , קרנו ירדה בעיניי כשקראתי את הדברים .

הוא לא עוד נתנייתי לא מפותח :wink: אלא הוא הופך , בעזרת התכנית והאנשים שהצביעו לו , להיות סופרסטאר , סלבריטי ומושא הערצה של ילדים וילדות שבולעים בשקיקה כל מה שהוא מקיא .

הייתי מקיא עליו אם היה לידי , מצד שני , חבל לבזבז עליו קיא איכותי .

חבל . פעם זה היה כבוד להיות חייל ולשרת את המדינה , אנשים היו באים עם המדים לעשות ס"ד (סיבוב דאווין) ברחוב ובמרכז המסחרי , היום זו מין בושה או שחושבים שאתה פראייר .

Yalon14
Friday 15/09/2006, 16:41
בשביל להיות בצבא הוא לא חייב להחזיק נשק.

הוא יכול להיות מצידי גם נהג בוס.... העיקר שיתרום כמו שצריך..... והכי קטע שהוא עוד מתגאה בזה....

מקווה שכל המעריצים שלו ילמדו אותו לקח.

לדעתי המעריצים שלו פשוט יהיו מושפעים ממנו

אפיק
Friday 15/09/2006, 17:25
לחבר טוב שלי יש מחלה די קשה(לא סופנית,אך קשה),הפרופיל שלו בהתאם..והוא בחר להתנדב...ותאמינו לי שהוא מאוד שמח מהבחירה שלו..כולה שנה וחצי זה להתנדב ולפי דעתי זה עושה את הבן אדם טוב יותר בהרבה.
אני יודע שאני לא הייתי יכול להגיד לילדים שיהיו לי ב"ה שאני לא עשיתי צבא..זה כל כך מביש :down: גם עם זה הולך נגד העקרונות שלך, בטכלס אתה מגן על המדינה,על החברים,על המשפחה ולא על אולמרט ולא על חלוץ ולא על פרץ ולא על הממשלה ובכלל לא חייבים להיות קרביים בשביל לתרום, בלי המודעין שלנו הצבא שלנו לא היה שווה כמו מה שהוא עכשיו.
ג'אקו היה אולי יכול בכיף לתרום בלהקה הצבאית(אם היו מקבלים אותו כמוון)

I.P.L ייעוץ ומכירות
Friday 15/09/2006, 18:22
אנסה להתבטא בעדינות ,עד כמה שאוכל,אך לאור מה שאמר הבחור ,גם לעדינות יש גבול.

קשה לי לקבל אנשים שחושבים כך כמו שקשה לי לקבל אנשים שנוהגים כך.אך אדם שמצהיר על

כך בפומבי ובמיוחד לאחר שהפך להיות מפורסם,צריך לשלם את המחיר.

יש לי תוכי מסוג ג'אקו .תוכי חכם וקשקשן.אני בטוח שהוא לעולם לא יקשקש את השטויות ש"הג'אקו" הלא תוכי קישקש.אולי הוא לא יתרום למדינה ,אבל בטוח שלא יתבטא בכזו גועליות.בחרו בו בגלל שירתו,אם היה אומר את דבריו לפני כן,בטוח שלא היה זוכה.

אני מאוד מקווה ששום חברת תקליטים לא תסכים להפיק דיסק לטיפוס הזה.אני כמובן לא אקנה את הדיסק (בכל מקרה לא הייתי קונה) אבל אטיל חרם על חברת התקליטים שתסכים לעשות זאת.

ישראל

רוני ג
Friday 15/09/2006, 18:27
ישראל
כמו שנאמר "מילים כדורבנות"
שבת שלום

פיליפ
Friday 15/09/2006, 18:40
אני מאוד מקווה ששום חברת תקליטים לא תסכים להפיק דיסק לטיפוס הזה.אני כמובן לא אקנה את הדיסק (בכל מקרה לא הייתי קונה) אבל אטיל חרם על חברת התקליטים שתסכים לעשות זאת.
ישראל

ישראל, כבר מזמן אין תקליטים....רק לאספנים משוגעים לדבר. :hair:

לעניין המדובר, הבעיה היא המדינה.

הכל בגלל :
1. שחרור מאסיבי של חרדים משירות צבאי.
2. שחרור בנות חילוניות על בסיס הצהרת דתיות מפוברקת כשלכולם ברור שזה שקר(מאיה בוסקילה למשל).
3. שחרור בנים של בעלי ממון וקשרים(בן ארצי, אביב גפן, הבן של שרי אריסון, הבנים של עדנה לב...ויש עוד המון).

מה פתאום ניזעקתם עם ג'קו...איפה הייתם עם מאיה בוסקילה, אביב גפן, בן ארצי, יעל בר זוהר....ועוד המון זבלים כאלו?

וכן...לדעתי כל עוד קיים מה שציינתי למעלה, פראייר מי שמשרת בצבא כדי להגן עליהם ועל ממונם.
רק שלא תטעו אני שרתתי 4 שנים +20 שנות מילואים.

שבת שלום לכולם.

פיליפ

I.P.L ייעוץ ומכירות
Friday 15/09/2006, 18:43
ישראל

ישראל, כבר מזמן אין תקליטים....רק לאספנים משוגעים לדבר. :hair:

לעניין המדובר, הבעיה היא המדינה.

הכל בגלל :
1. שחרור מאסיבי של חרדים משירות צבאי.
2. שחרור בנות חילוניות על בסיס הצהרת דתיות מפוברקת כשלכולם ברור שזה שקר(מאיה בוסקילה למשל).
3. שחרור בנים של בעלי ממון וקשרים(בן ארצי, אביב גפן, הבן של שרי אריסון, הבנים של עדנה לב...ויש עוד המון).

מה פתאום ניזעקתם עם ג'קו...איפה הייתם עם מאיה בוסקילה, אביב גפן, בן ארצי, יעל בר זוהר....ועוד המון זבלים כאלו?

וכן...לדעתי כל עוד קיים מה שציינתי למעלה, פראייר מי שמשרת בצבא כדי להגן עליהם ועל ממונם.
רק שלא תטעו אני שרתתי 4 שנים +20 שנות מילואים.

שבת שלום לכולם.

פיליפ

פיליפ,

מה אין יותר תקליטים?איך לא ידעתי...

כל השמות שציינת אולי נהגו כך ,אך לא התבטאו בצורה כזו.

ישראל

פיליפ
Friday 15/09/2006, 18:46
לא משנה איך התבטאו...משנה שכול הצעירים ראו שלא עשו צבא.

פיליפ

I.P.L ייעוץ ומכירות
Friday 15/09/2006, 18:49
לא משנה איך התבטאו...משנה שכול הצעירים ראו שלא עשו צבא.

פיליפ

משנה מאוד.

האחד חמור והשני חמור שבעתיים.

ישראל

אפיק
Friday 15/09/2006, 18:50
ישראל זה שאלה בכלל אם יכניסו אותו לחברת תקליטים? לפי דעתי יחטפו אותו ישר! ילחמו עליו אפילו! אם אתה רוצה לאחל משהו כבר,אז תגיד שהלוואי שכולם יורידו מהאנטרנט את הדיסק ואף אחד לא יקנה ממנו...
אני לא מאמין בכל הכוכב נולד הזה בכלל.(אחרי עונה ראשונה כבר לא צפיתי)
לפי דעתי מי שרוצה צריך להתחיל מלמטה, מפיתוח קול ומהופעות בבר מיצוות וחתונות וימי הולדת. אחרת הוא נהיה כמו ג'אקו שחש את עצמו עכשיו...

I.P.L ייעוץ ומכירות
Friday 15/09/2006, 18:52
מקווה שלא יהיה דיסק.

ישראל

avi1
Friday 15/09/2006, 19:41
איזה עץ פיספסתי :hair: .

לגופו של עניין,התוכי הזה כשר אבל מסריח ולכן כל מה שנותר לנו לעשות זה פשוט להחרים אותו ואת כל מוצריו.

Judas
Friday 15/09/2006, 21:23
לפי דעתי מי שרוצה צריך להתחיל מלמטה, מפיתוח קול ומהופעות בבר מיצוות וחתונות וימי הולדת

טוב שאנחנו לא תמימים :lol: .

90% מה"אומנים" בארץ כאלה לא על סמך כישוריהם.

80% מהזמרים והלהקות בארץ שווים לתחת , בלי יכולת מינימלית לביצוע סביר ,
בלי קול , בלי ידע במוזיקה, בלי כלום ומצליחים.

הכוכב נולד אולי תוכנית זבל אבל יש בה קבוצה של אנשים שלפחות יודעת לשיר ובעלי יכולות קול טובות יותר מרוב הזמרים שלנו.

התוכי הזה כשר אבל מסריח ולכן כל מה שנותר לנו לעשות זה פשוט להחרים אותו ואת כל מוצריו

:lol: :lol:

מה ניתפסתם על הג'קו הזה?
יש אלפים שצריך להחרים הרבה הרבה יותר גרועים ,דווקא לדביל הקטן ניתפסתם?

אבי בוא נתחיל קודם בנציגינו המופלאים ואז נתחיל לרדת למטה.

Judas

איתי73
Friday 15/09/2006, 21:31
אני עם ישראל :up:

יכול להיות שיש לו קול יפה וזמר תותח אבל ברגע שבן אדם מגיע לרמות כאלה הרבה אנשים וגם לילדים הוא ניהיה דמות מחנכת וזאת הבעייה הוא מודל לחיקוי

ומה שהוא אמר על הצבא אסור להגיד.

לא צריך להרחיב את הדיבור על צבא ולמה אנחנו צריכים צבא זה ברור מאליו

Dasi
Saturday 16/09/2006, 02:55
דווקא אולי טוב שמאיה בוסקילה לא בצבא :pzl:

אי............אי...מא!

kobi_h
Saturday 16/09/2006, 03:35
דבר ראשון:
הבעיה היא בכלל לא הבחור
הבעיה היא שבמבחני הקבלה לכוכב נולד אין סעיף פסילה על אי שירות צבאי.

דבר שני:
לא כל הדתיים משתמטים ראו דוגמא"נחל חרדי"
לא כל ילדי בעלי ממון ובעלי קשרים וכו משתמטים זה גם סתם הכללה לא נכונה.

ברור שיש משתמטים ותאמת טוב שהם משתמטים כי כאלה נבלות לא הייתי רוצה שישרתו איתי בצבא ועדיף את הגועל להשאיר מחוץ לצבא!

דבר שלישי:
זה שהוא אומר שהוא סולד מצבא רק מוכיח כמה בן אדם יכול להיות אידיוט (איך הוא יכול לסלוד מהצבא אם הוא אף פעם לא התנסה בלהיות בו?).

סיכום:
להחרים אותו
להחרים חברת תקליטים שתחתים אותו (כמו שישראל אמר וצדק)
להחרים את כוכב נולד כי חוץ מלהרוס את התרבות ואת הנוער הם לא עושים כלום
הייתי הולך רחוק יותר ואומר להחרים את הערוץ שמשדר את התוכנית ואת המפרסמים נותני החסות. (קוקה קולה וסלקום צריכים להבין שהם יכולים להפסיד לקוחות אם הם ימשיכו לתת את כספם לביזיון הזה).
להחרים כל חברה ומוצר שתמונתו או שמו של הבחור הזה יתנוססו עליו.

ד"א
מסכנה נינט מנערה מקסימה ובעלת ביצועים הפכה לבובת צעצוע...עוד דוגמא לנזק שאני מקווה שתוצאותיו לא יגרמו לטרגדיה שתעלה לה ביוקר.

ועוד דבר קטן בנוגע לשאלתך ישראל
תקיא איפה שאתה רוצה חוץ מבאקווריום....

allys
Saturday 16/09/2006, 04:55
אם אפשר להציב חלק מהטענות על דיוקם-

הוא לא שירת בצבא, אבל הוא מעולם לא אמר שהוא סולד ממנו. או קרא להחרים אותו. או קרא לא להצביע. אז נכון שהוא לא שירת בצבא, כל אחד וסיבותיו שלו.

מה שמפתיע אותי זה שרוב האנשים(בוגרים, כמובן, וכנראה שלא קהל היעד של כוכב נולד) פה אפילו לא טרחו את עצמם בקריאה של הדברים, וישר קפצו על העניין, העיקר להתנגח במישהו שהם לא מכירים ולא יודעים על מה מדובר.
אפילו ציטוט או קישור לכתבה(אחת מיני רבות בשלושה ימים האחרונים) אף אחד כאן לא ביקש. לא מטריד אתכם הדבר? ואם זה היה קרוב שלכם? האם גם אז הייתם קופצים ומתלהמים בצורה כזאת? ברור שלא. כבר קראתי כאן כמה דברים ואף אחד מעולם לא יצא כאן נגד מישהו מבלי הוכחות כלשהן, ואפילו מחכים לתגובת הצד השני, העיקר שלא לפגוע. אבל כשהדבר נוגע לאנשים רחוקים מאיתנו זה בסדר?

אם אתם באמת רוצים לדעת על מה המהומה, ולהצדיק את התיעוב והגועל שהבנאדם הזה מעורר כלפיו - מספיק שתקראו את הראיון איתו במוסף "7 לילות" בידיעות אחרונות. תאמינו לי, שמשם הוא מספק את מנת הגועל היומית המומלצת לצרכן הישראלי הבוגר כדי להתרתח על הכוכבים-נולדים של היום.

אבל לצאת ככה נגד מישהו שאתם לא מכירים ואינכם מקבלים מידע מדוייק כלפיו זה פשוט לא הוגן. רק מוכיח עד כמה יש למילים משמעות חזקה והשפעה, שיכולה להיות לפעמים הרסנית, כלפי אנשים פרטיים.

Judas
Saturday 16/09/2006, 11:37
דבר ראשון:
הבעיה היא בכלל לא הבחור
הבעיה היא שבמבחני הקבלה לכוכב נולד אין סעיף פסילה על אי שירות צבאי.

דבר שני:
לא כל הדתיים משתמטים ראו דוגמא"נחל חרדי"
לא כל ילדי בעלי ממון ובעלי קשרים וכו משתמטים זה גם סתם הכללה לא נכונה.

ברור שיש משתמטים ותאמת טוב שהם משתמטים כי כאלה נבלות לא הייתי רוצה שישרתו איתי בצבא ועדיף את הגועל להשאיר מחוץ לצבא!

דבר שלישי:
זה שהוא אומר שהוא סולד מצבא רק מוכיח כמה בן אדם יכול להיות אידיוט (איך הוא יכול לסלוד מהצבא אם הוא אף פעם לא התנסה בלהיות בו?).

סיכום:
להחרים אותו
להחרים חברת תקליטים שתחתים אותו (כמו שישראל אמר וצדק)
להחרים את כוכב נולד כי חוץ מלהרוס את התרבות ואת הנוער הם לא עושים כלום
הייתי הולך רחוק יותר ואומר להחרים את הערוץ שמשדר את התוכנית ואת המפרסמים נותני החסות. (קוקה קולה וסלקום צריכים להבין שהם יכולים להפסיד לקוחות אם הם ימשיכו לתת את כספם לביזיון הזה).
להחרים כל חברה ומוצר שתמונתו או שמו של הבחור הזה יתנוססו עליו.

ד"א
מסכנה נינט מנערה מקסימה ובעלת ביצועים הפכה לבובת צעצוע...עוד דוגמא לנזק שאני מקווה שתוצאותיו לא יגרמו לטרגדיה שתעלה לה ביוקר.

ועוד דבר קטן בנוגע לשאלתך ישראל
תקיא איפה שאתה רוצה חוץ מבאקווריום....

שכחתה להחרים את המדינה בה הוא גר.

Judas

avi1
Saturday 16/09/2006, 11:44
לא צריך להסחף. מפה ועד שירת ההמנון באופן ציבורי כל בוקר עם צעיף כחול לבן הדרך קצרה.
(האמת, רעיון טוב :wink: )

אין לי בעיה (טוב יש לי אבל למדתי לחיות איתה) עם מי שלא שירת בצהל. בתוכינו יש מאות אלפים שעושים זאת באופן חוקי. מפריע לי ההצהרות של חלק מהאנשים. יש הבדל בין לדפוק את המערכת ואז עוד לעשות דווקא בהצהרות. אבל גם זה חוקי :?

Aquario
Saturday 16/09/2006, 12:45
קראתי את הכתבה וקודם כל kobi_h צודק, הוא לא העביר שום ביקורת על הצבא רק אמר שהוא לא היה מוכן להחזיק נשק כי זה מפחיד אותו ולכן לא התגייס. באמת עשיתם הר מעכבר בכל מה שקשור לזה, יש עוד רבים כמוהו שלא התגייסו מסיבות מבישות לא פחות עוד הרבה לפני שידעו מי הוא בכלל, אז לא נראה לי שזה מה שיגרום לנוער להשתמט מהצבא. זה הכל תלוי בחינוך, מי שקיבל חינוך מבית לתרום גם לאחרים ולאהוב ולהעריך את המולדת ולהעריך את החשיבות שיש בהגנה עליה שום כוכב שבעולם לא ישפיע עליו ללכת בדרך אחרת (אם הוא מספיק שפוי) וכמובן שלמערכת החינוך גם כן יש כאן חלק לא קטן שבבירור היא נכשלת בו פעם אחר פעם כמו גם בתחומים אחרים, הבעיה שהיא לא תלויה בציונים של אף אחד בניגוד לתלמידים שלה.

חוץ מזה הבחור שפך שם שטויות בכמויות וברמות חסרות תקדים שבאמת זה מביא בחילה. דווקא נראה בן אדם אינטיליגנטי, שקול... אחרי הדברים שהוא כתב שם שהיו מתאימים יותר לבסטיונר מצוי בשוק, הוא הרס הרבה לעצמו. אין הרבה שכל לבחור, כנראה שזה רק מראה כמה שאנחנו לא מכירים את האנשים שעל המסך למרות שנדמה לנו שאנחנו כן...

I.P.L ייעוץ ומכירות
Sunday 17/09/2006, 08:11
אם אפשר להציב חלק מהטענות על דיוקם-

הוא לא שירת בצבא, אבל הוא מעולם לא אמר שהוא סולד ממנו. או קרא להחרים אותו. או קרא לא להצביע. אז נכון שהוא לא שירת בצבא, כל אחד וסיבותיו שלו.

מה שמפתיע אותי זה שרוב האנשים(בוגרים, כמובן, וכנראה שלא קהל היעד של כוכב נולד) פה אפילו לא טרחו את עצמם בקריאה של הדברים, וישר קפצו על העניין, העיקר להתנגח במישהו שהם לא מכירים ולא יודעים על מה מדובר.
אפילו ציטוט או קישור לכתבה(אחת מיני רבות בשלושה ימים האחרונים) אף אחד כאן לא ביקש. לא מטריד אתכם הדבר? ואם זה היה קרוב שלכם? האם גם אז הייתם קופצים ומתלהמים בצורה כזאת? ברור שלא. כבר קראתי כאן כמה דברים ואף אחד מעולם לא יצא כאן נגד מישהו מבלי הוכחות כלשהן, ואפילו מחכים לתגובת הצד השני, העיקר שלא לפגוע. אבל כשהדבר נוגע לאנשים רחוקים מאיתנו זה בסדר?

אם אתם באמת רוצים לדעת על מה המהומה, ולהצדיק את התיעוב והגועל שהבנאדם הזה מעורר כלפיו - מספיק שתקראו את הראיון איתו במוסף "7 לילות" בידיעות אחרונות. תאמינו לי, שמשם הוא מספק את מנת הגועל היומית המומלצת לצרכן הישראלי הבוגר כדי להתרתח על הכוכבים-נולדים של היום.

אבל לצאת ככה נגד מישהו שאתם לא מכירים ואינכם מקבלים מידע מדוייק כלפיו זה פשוט לא הוגן. רק מוכיח עד כמה יש למילים משמעות חזקה והשפעה, שיכולה להיות לפעמים הרסנית, כלפי אנשים פרטיים.

זה שאתה לא קראת לא אומר שהם לא נאמרו.

מה שכתבתי שאמר נכתב באותו יום ב-"Y NET".

גם היום בבוקר נכתב בידיעות אחרונות שאמר שבלי מוזיקאים לא היה מי שיכתוב שירים על חיילים שמתו (מצטער עם לא דייקתי בציטוט).

אני שמח שמילים יכולות להיות הרסניות ומקווה שכך יהיו,בכל מקרה הן לא יגיעו לרמת ההרס של המילים שאמר הבחור.

ישראל

יער
Sunday 17/09/2006, 09:17
לדעתי הבעיה יותר רחבה, והיא של תפישת הגיוס, בעיקר בצה"ל:
הצבא החליט שהוא רוצה להיות צבא "קטן ואיכותי", לכן הוא לא מגייס שליש(!) מהבנים וחצי(!) מהבנות!
היו לי תלמידים שהחלום שלהם היה לשרת, אבל הצבא לא גייס אותם כי הם לא היו מספיק "איכותיים" לטעמו.
במצב כזה שהצבא משחרר על ימין ועל שמאל, וכל מי שבא לו יכול לא להתגייס או להשתחרר, אין פלא שנהיה מקובל לא להתגייס.
הפיתרון, לדעתי, הוא שרות לאומי חובה: לחרדים, לדתיות, לערבים, לבעלי פרופיל רפואי נמוך- לכל מי שלא מתגייס. המדינה כל כך זקוקה לאנשים שיעבדו עם חולים, זקנים ונזקקים, ואין שום הצדקה שהיא תוותר על כוח האדם הזה. צריך לחייב את כולם לתרום את השנים האלה, ואז לתת לכולם זכויות שוות.

וההערה הפרובלמטית שכולם ניסו להתחמק ממנה: אין ברירה, חייבים לעשות בדק בית לגבי התחושה שהשאירה המלחמה האחרונה, בעיקר, שחיילינו מופקרים. גם השבויים וגם החיילים שבשטח. כל זמן שמשתמשים בצבא לעשיית רווחים פוליטיים בלי לשמור כמו שצריך על חיי אדם, יש לנו בעיה הרבה יותר קשה מאשר אמירה של איזה ילד, אפילו אם הוא סלבריטאי.

שוני ז"ל
Sunday 17/09/2006, 10:16
הכל מתחיל ונגמר בחינוך שאנחנו ההורים נותנים לילדינו בבית
חינכנו אותם רק לקבל מבלי לתת?ככה הם יגדלו וככה הם יראו כל החיים
לימדנו אותם אהבת מולדת ,ציונות(לא. זה לא בושה).כבוד לדגל ולאדם באשר הוא אדם הם יגדלו לתפארת המדינה וגם זה שלא יכול להיות לוחם יהיה בתפקיד עורפי אבל יתרום באהבה
דוגמא קטנה?מול ביתי יש בית ספר כל בוקר יש מסדר והנפת דגל המדינה ושירת ההמנון אני כל פעם נפעם מחדש .הגיע הזמן להוריד קצת הילון במטימטיקה ,ספרות ,אנגלית ,ושאר מקצועות ולהתחיל יותר ללמד אהבת מולדת ותרומה לכלל היסטוריה של ארץ ישראל והכי חשוב את ההימנון
שוני

PyroMan
Monday 18/09/2006, 10:39
הגיע הזמן להוריד קצת הילון במטימטיקה ,ספרות ,אנגלית ,ושאר מקצועות ולהתחיל יותר ללמד אהבת מולדת ותרומה לכלל היסטוריה של ארץ ישראל והכי חשוב את ההימנון
שוני

צודק . גם ככה התוצאות שלנו במבחני "מיצב" נמוכות מאוד , אין טעם להשקיע בתחומים דבילים כמו מתמטיקה , אנגלית ושאר המקצועות .השאלה לאיזה הילוך מורידים כשאתה בניוטרל ?

פעם היו שיעורי מולדת , יש את זה עדיין ?

אגב , אני חושב שבכל בית ספר (דגש - בכל בית ספר , גם במגזר הערבי) צריכים להתחיל את היום בהנפת דגל הלאום .

allys
Monday 18/09/2006, 10:59
לישראל:

זה לא שאני לא קראתי, להיפך, אני עברתי על כמעט כ-ל כתבה אפשרית. והכתבה שבוואינט? אם יורשה לי כאן לנחור בבוז, אבל הכתבה בוואינט מסתמכת בדיוק על הכתבה שבה נאמרו הדברים. או שבעצם, לא נאמרו כלל. שים לב לכמות האנשים שבאים ואומרים "מילא לא עשה צבא אבל ללכת ולהשמיץ את המדינה בזמן שחיילינו נהרגים?"
-אז זהו, שהוא לא אמר ולא השמיץ. בן כספית, בדש וכל שאר האנשים שמצאו טרמפ על הגב שלו עיוותו הכל וקראו להחרמה כוללת שלו על שלא עשה צבא.
על ההתבטאות שלו על שירי יום הזיכרון אין לי מה להגיד, זו הייתה יציאה מטומטמת להחריד.

למילים יש משמעות חזקה וגדולה מאוד. אך גם לעיוות המילים מפי המוציא אותם יש השפעה גדולה אף יותר. אם ג'קו לא היה "נגד המדינה ונגד הצבא", האם גם אז היו עושים עליו חרם? האם ידעת שאת יהודה סעדו, הזוכה של שנה שעברה, זרקו לכלא בזמן ששירת? האם עכשיו אתה מחרים גם אותו?

הציד מכשפות שעושים עליו הוא פשוט אחד הנוראיים שראיתי בהיסטוריה של התקשורת הישראלית להוציא מכל פרופורציה, ולסלף, מילים של אדם פרטי.

טקסס
Monday 18/09/2006, 15:07
הגיע הזמן להוריד קצת הילון במטימטיקה ,ספרות ,אנגלית ,ושאר מקצועות ולהתחיל יותר ללמד אהבת מולדת ותרומה לכלל היסטוריה של ארץ ישראל והכי חשוב את ההימנון
שוני

צודק . גם ככה התוצאות שלנו במבחני "מיצב" נמוכות מאוד , אין טעם להשקיע בתחומים דבילים כמו מתמטיקה , אנגלית ושאר המקצועות .השאלה לאיזה הילוך מורידים כשאתה בניוטרל ?

פעם היו שיעורי מולדת , יש את זה עדיין ?

אגב , אני חושב שבכל בית ספר (דגש - בכל בית ספר , גם במגזר הערבי) צריכים להתחיל את היום בהנפת דגל הלאום .

:up:

באנגלית צריך להשקיע כמו עכשיו.... במתמטיקה להוריד..... במגזר הערבי אין סיכוי שדבר כזה יקרה כי המנהיגים שלהם נוסעים לסוריה בלי היתר ומדברים שם שטויות נגדנו.

יובלס
Monday 18/09/2006, 15:31
משהו יכול להסביר לי על מי מדובר בכלל?
מי זה ?
מה הוא אמר?
ומה הוא רוצה?

טקסס
Monday 18/09/2006, 15:35
יובלס הוא לכלך על המדינה ברמות..... התגאה בזה שהוא לא שירת בצבא ועוד כמה דברים מכוערים..... ( כל זה ברעיון בעיתון! )

צריך רק לציין שהוא הופיע במועדון ולוחמים בצבא זרקו עליו קרח.... ורק אחריי זה הוא התנצל... על מה שאמר.

I.P.L ייעוץ ומכירות
Monday 18/09/2006, 16:01
לישראל:

זה לא שאני לא קראתי, להיפך, אני עברתי על כמעט כ-ל כתבה אפשרית. והכתבה שבוואינט? אם יורשה לי כאן לנחור בבוז, אבל הכתבה בוואינט מסתמכת בדיוק על הכתבה שבה נאמרו הדברים. או שבעצם, לא נאמרו כלל. שים לב לכמות האנשים שבאים ואומרים "מילא לא עשה צבא אבל ללכת ולהשמיץ את המדינה בזמן שחיילינו נהרגים?"
-אז זהו, שהוא לא אמר ולא השמיץ. בן כספית, בדש וכל שאר האנשים שמצאו טרמפ על הגב שלו עיוותו הכל וקראו להחרמה כוללת שלו על שלא עשה צבא.
על ההתבטאות שלו על שירי יום הזיכרון אין לי מה להגיד, זו הייתה יציאה מטומטמת להחריד.

למילים יש משמעות חזקה וגדולה מאוד. אך גם לעיוות המילים מפי המוציא אותם יש השפעה גדולה אף יותר. אם ג'קו לא היה "נגד המדינה ונגד הצבא", האם גם אז היו עושים עליו חרם? האם ידעת שאת יהודה סעדו, הזוכה של שנה שעברה, זרקו לכלא בזמן ששירת? האם עכשיו אתה מחרים גם אותו?

הציד מכשפות שעושים עליו הוא פשוט אחד הנוראיים שראיתי בהיסטוריה של התקשורת הישראלית להוציא מכל פרופורציה, ולסלף, מילים של אדם פרטי.

אני לא מחרים אף אדם גם אם הוא מעד.

מה שהבחור אמר ,בעיני זה הרבה יותר ממעידה ובמיוחד אם הוא אומר זאת בצורה שאמר.

זה לירוק בפרצוף של המדינה שבא אתה חי ומקבל ממנה לא מעט.

בשבילי הכוכב הזה אינו "כוכב נולד" הוא "כוכב מת" (לא פיזית חלילה).

ישראל

PyroMan
Monday 18/09/2006, 16:04
ישראל אל תגיד כוכב מת , תגיד כוכב נופל :wink:

I.P.L ייעוץ ומכירות
Monday 18/09/2006, 16:14
ישראל אל תגיד כוכב מת , תגיד כוכב נופל :wink:

נתפשר על כוכב שדעך.

ישראל

Dasi
Monday 18/09/2006, 19:13
חיים, מתמטיקה זה לא דבילי זה חשוב מאוד.. לפחות לוח הכפל :wink:

וברצינות, הבעיה בארץ שנותנים לכולם חינוך "יחסית" שווה ומה שקורה זה שמי שמצטיין הולך להיות עורך דין או סוציולוגית ולא לפיזיקה ומתמטיקה. במקום להשקיע במצוינות משקיעים בבינוניות.

אותו הדבר לגבי הזמרים של כוכב נולד. זה לא נקבע על פי עד כמה הזמר מוכשר או יודע לשיר אלא אם הוא נראה טוב, יודע לחקות היטב את המקור ומגדל שיער ויתאים לפרסומות של הספונסרים :?

דוד5
Monday 18/09/2006, 19:29
חבל שהאדון גקו לו אמר לפני שנבחר
היתי רוצה לראות אם יבחרו בו.

אמנות האקווריום
Tuesday 19/09/2006, 00:44
בטרם אציג את דעתי אטען "להגנתי" שלא הייתי חייב בשירות צבאי עקב נכותי ואת שירותי הצבאי עשיתי בהתנדבות ממניעים ציוניים ותחושת חובה ואהבה.
היום אני עסוק בין היתר בפרויקט חינוכי לחיזוק ערכי אהבת הארץ, חיבור למדינה וחיבור לזהות היהודית בקרב בני נוער במסגרת "מסע ישראלי מבראשית".

ולהצגת דעתי:
מה קרה לנו איך הגענו להתלהמות (לאומנות?!) כזאת?
משהו מכיר אותו ויודע מהם הסיבות שלו?
מי יודע אולי אביו נפגע פעולות איבה ונפטר ואימו סרבה בכול תוקף שיתגייס(כך יצא לי לקרוא באחד העיתונים)?
אולי הוא באמת לא מתאים נפשית לשירות (ואם היה מתגייס היה מתאבד או הופך להלום קרב)?
מה זאת חריצת הדין הזאת???????????

יש הבדל גדול מאוד בין לומר שדבריו לא לרוחי או לרוחנו לבין ההכפשות והעליהום הזה.

בתקווה לקצת יותר סבלנות וסובלנות בעולם,
צח.

I.P.L ייעוץ ומכירות
Tuesday 19/09/2006, 07:46
בטרם אציג את דעתי אטען "להגנתי" שלא הייתי חייב בשירות צבאי עקב נכותי ואת שירותי הצבאי עשיתי בהתנדבות ממניעים ציוניים ותחושת חובה ואהבה.
היום אני עסוק בין היתר בפרויקט חינוכי לחיזוק ערכי אהבת הארץ, חיבור למדינה וחיבור לזהות היהודית בקרב בני נוער במסגרת "מסע ישראלי מבראשית".

ולהצגת דעתי:
מה קרה לנו איך הגענו להתלהמות (לאומנות?!) כזאת?
משהו מכיר אותו ויודע מהם הסיבות שלו?
מי יודע אולי אביו נפגע פעולות איבה ונפטר ואימו סרבה בכול תוקף שיתגייס(כך יצא לי לקרוא באחד העיתונים)?
אולי הוא באמת לא מתאים נפשית לשירות (ואם היה מתגייס היה מתאבד או הופך להלום קרב)?
מה זאת חריצת הדין הזאת???????????

יש הבדל גדול מאוד בין לומר שדבריו לא לרוחי או לרוחנו לבין ההכפשות והעליהום הזה.

בתקווה לקצת יותר סבלנות וסובלנות בעולם,
צח.

צח ידידי,

תגובתך מפליאה אותי.

"הכפשות ועליהום"?אנשים נהרגו במלחמה ו"הכוכב" הזה יוצא בהצהרות כאילו?בעיתונות היה כתוב שאימו מתביישת במה שאמר.

הלם קרב?אם היו לו בעיות כלשהן שיגיד ולא יצא בהצהרות.לא יצא לי לשמוע על מישהו ששירת בלהקה צבאית ויצא הלום קרב.

ישראל

אמנות האקווריום
Tuesday 19/09/2006, 09:23
היי ישראל,
מה שאני אומר זה שאי אפשר תמיד לדעת מה הסיבות לאי גיוסו של אדם (במידה והסיבה נפשית רבים - במיוחד כאלה שרוצים להיות "כוכבים" יספרו סיפורים). חלק משירותי הצבאי עשיתי בלשכת הגיוס, האמן לי הצבא משחרר חבר'ה בסיטונות בגלל שנוח לצבא לשחרר רבים ולגייס לפי בחירתו וראיתי חבר'ה רבים שהצבא החליט לא לגייסם וכשיצאו למשפחתם/חבריהם הם סיפרו איך הצליחו לעבוד על הצבא ולהשתחרר (כי לא נעים לומר שהצבא לא רוצה אותם).

בקיצור, אני בעד גיוס לצבא ולדעתי מי שלא עושה צבא עליו לעשות שירות לאומי, אבל עלינו רק לזכור שכולם בני אדם, שהצבא גם משחרר רבים מהחובה לשרת.

חוץ מזה עכשיו באמת סיקרנתם אותי, מישהו יכול לשים עבורי קישור של הראיון המדובר (המקורי, לא פרשנויות)?

אמנות האקווריום
Tuesday 19/09/2006, 09:41
מחפש ולא מוצא את הראיון המקורי.

בינתיים מצאתי כתבה שמדברת אליי קצת:
שם האתר (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3304704,00.html)

Judas
Tuesday 19/09/2006, 11:51
צח ,

אני מסכים איתך ואפילו "התירוצים" שנתת לא רלוונטיים.

כל העץ הזה הוא התלהמות של קונצנזוס מושרש ותו לא (ואפילו לא חשוב עם אני מסכים לגבי הדעה הרובחת בנושא המדובר).
לא אוהב את זה.

Judas

kobi_h
Tuesday 19/09/2006, 22:20
הליקון חיפפו אותו הביתה ולא יוציאו לו תקליט

קישור לכתבה ב y-net

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3305932,00.html

מגיע לו!
כדאי שיכנס לעץ הסליחות של פיליפ..

I.P.L ייעוץ ומכירות
Tuesday 19/09/2006, 22:58
צח ידידי,

אני מקווה שתגובת חברת התקליטים המצוטטת להלן ,אינה נחשבת להתלהמות.

"הליקון מכבדת ומכירה בזכות כל אדם להביע טעם ודעה, אולם מאמינה בחובת התבטאות והתנהגות תרבותית, ערכית, סובלנית ונטולת אלימות, המכבדת את הזולת ורגשותיו".

ישראל

אמנות האקווריום
Tuesday 19/09/2006, 23:37
היי ישראל,
אני מאמין שחברת התקליטים "חיפפה" אותו בשל האווירה הציבורית (המשתקפת גם בעץ זה).
הבחור זמר, לא שר (בממשלה - שימו לב למשחק המילים הכתובות 8) ).
אני זוכר את הרעש שהיה סביב ה"דור מזוין" של אביב גפן וסביב החוסר שרות צבאי שלו (למזלו הוא הבן של... כך שלא "חיפפו" אותו).

אני חוזר וטוען שלמזלנו אנו דמוקרטיה (בערך) ואחד היתרונות הגדולים של הדמוקרטיה היא האפשרות להיות מחוץ לזרם המרכזי.
ועדיין ממתין למושיע שימצא דרך להעלות את הכתבה המקורית בכדי שאקרא אותה (מי יודע אולי אסכים איתך לאחר מכן).

בידידות,
צח.

I.P.L ייעוץ ומכירות
Tuesday 19/09/2006, 23:59
היי ישראל,
אני מאמין שחברת התקליטים "חיפפה" אותו בשל האווירה הציבורית (המשתקפת גם בעץ זה).
הבחור זמר, לא שר (בממשלה - שימו לב למשחק המילים הכתובות 8) ).
אני זוכר את הרעש שהיה סביב ה"דור מזוין" של אביב גפן וסביב החוסר שרות צבאי שלו (למזלו הוא הבן של... כך שלא "חיפפו" אותו).

אני חוזר וטוען שלמזלנו אנו דמוקרטיה (בערך) ואחד היתרונות הגדולים של הדמוקרטיה היא האפשרות להיות מחוץ לזרם המרכזי.
ועדיין ממתין למושיע שימצא דרך להעלות את הכתבה המקורית בכדי שאקרא אותה (מי יודע אולי אסכים איתך לאחר מכן).

בידידות,
צח.

הבחור אכן זמר.

תפקידו של זמר לשיר.

לא התרשמתי שההתבטאויות שלו הינן חלק משיר.(וגם אם כן-זה עדיין התבטאויות קשות).

אני את שלי אמרתי בעץ זה.

ישראל

Aquario
Wednesday 20/09/2006, 00:21
צח הכתבה המלאה נמצאת במוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות מסופ"ש שעבר. בין היתר יש לו שם כמה התבטאויות אלימות ומתריסות מה שמוסיף עוד לעניין...

Dasi
Wednesday 20/09/2006, 10:23
מסכן, הוא לא התברך בהמון שכל בקודקוד.
ברדיו אחותו סיפרה ליעל דן (גל"צ) שאביו מת כשהיה ילד (מדום לב) ולא היה מי שישמור עליו ולכן
הוא הגיע למצב שככה דיבר על הצבא. אחותו גם כן לא התנצלה על "חוכמתו" הרבה של אחיה וכנראה
שגם היא לא גאון הדור. שנרחם על מי שטיפש? לא.

מילא לא עשית צבא, אבל גם להעביר ביקורת וזלזול על הצבא בשעה ששוכבים עוד פצועים בבתי חולים והורים שכולים ומה לא? זה כבר פרס האוסקר לטמטום.

אז על מה הוא מתבכיין? שפתאום התהילה שביקש התחרבשה לו ועכשיו הפרסום הוא שלילי? שיקפוץ לי!

Thursday 21/09/2006, 11:55
שלום רב לכולם:
אני מסכים עם מי שאומר שמה שהכוכב עשה לא בסדר
אבל אף אחד לא אמר ולו מילה אחת שלמחרת בעיתון הוא התנצל והבין את טעותו
[חדש בתקשורת]
לפני ראש השנה ויום כיפור בואו לא נהיה יותר מידיי קשים......

ז א ב
Thursday 21/09/2006, 12:52
גם אני חושב שהמרתם מעט עם הבחור, בסך הכל עושה רושם שהוא באמת מצטער והדברים

שלו הפכן למעין בלון גדול, גדול מדיי.

לדעתי עצם העובדה שהוא התנצל ויצא בהצהרה אתמול בנוגע להופעותיו מראה שהבחור הבין את

הטעות שעשה.

גם זה יעבור :wink:

kobi_h
Thursday 21/09/2006, 13:23
זאב אל תהיה פתי!

הבחור מכבה שרפות עכשיו
ההיתנצלות שלו היא מיזעור נזקים ולא יותר מזה.

הגיע הזמן שכל התרבות הזאת שצומחת , תרבות של זילזול בערכי המדינה זילזול בצבא על חיליו חילותיו ומפקדיו תיפסק ותיגדע מהשורש.

לאט לאט אנחנו מגיעים למצב שבו המשתמט והזלזלן הופכים לגיבורים וזה קורה בגלל אנשים כמוהו.

שישלם את המחיר
שיהיה ברור שאנשים כאלה לא יזכו לתהילה ולעידוד , שיהיה ברור שהתבטאויות כאלה יגבו מחיר מהמתגאה לאומרם.

יער
Thursday 21/09/2006, 16:38
אביעד מ"תוכנית הבוקר" ברדיו תל אביב אמר הבוקר משהו שנשמע לי נכון: הג'קו הילדון הטיפשון הזה ספג במידה רבה את הכעס והתיסכול של כולנו על המלחמה, שאנחנו לא מצליחים להוציא על מי שבאמת אשם במחדלים שגרמו להרבה אנשים כל כך הרבה סבל.

PyroMan
Thursday 21/09/2006, 16:39
גם אני חושב שהמרתם מעט עם הבחור, בסך הכל עושה רושם שהוא באמת מצטער והדברים

שלו הפכן למעין בלון גדול, גדול מדיי.

לדעתי עצם העובדה שהוא התנצל ויצא בהצהרה אתמול בנוגע להופעותיו מראה שהבחור הבין את

הטעות שעשה.

גם זה יעבור :wink:

מה שהוא עשה אתמול היה ממש פתטי .

כולם התנפלו על הבחור (בצדק) , העיתונות , הטלויזיה , הפרשנים וכו' . הליקון הסירה ממנו את חסותה וביטלה לו את התקליט ולמעשה כולם לא סובלים אותו בגדול (אני חושב שבמשאל הוא ייצא פחות פופולרי מנסראללה :lol: )
אז הוא אומר - החלטתי לדחות את ההופעות , כאילו - דה ??? מי הזמין אותך להופיע בכלל ???

Judas
Thursday 21/09/2006, 16:46
אני בעד לתלות אותו ולהביא את כל המשפחה לאירוע שישודר בשידור חי לכל קצוות תבל.
אח"כ אפשר לתת לילדים לחבוט בגופתו המתנדנדת ולחלק פרסים.
לבסוף לחתוך חלקחים ולמכור במכירה פומבית כשכל ההכנסות קודש לפנסיה של פורשי צה"ל.
לתפארת מדינת ישראל.

Judas

PyroMan
Thursday 21/09/2006, 16:50
לתפארת מדינת ישראל.

Judas

אויש ארתור , כשאתה שונא מישהו אתה שונא אותו עד הסוף ....... אתה ממש קוצני .....

אני בעד סתם להחרים אותו ולא לקנות את התקליט שלי (ואפילו לא להוריד בחינם מהEMULE !)

יער
Thursday 21/09/2006, 16:51
מאד ציורי, ארתור :lol:

ובעניין הפנסיונרים הנזקקים של צה"ל - אני איתך.
הלוואי על כל הפנסיונרים במדינה שאריות מהפנסיות של הפנסיונרים בני הארבעים של צה"ל.

kobi_h
Thursday 21/09/2006, 16:56
לתפארת מדינת ישראל.

Judas

לא נראה לי שיהיו קליינטים לחלקים...

אמנות האקווריום
Thursday 21/09/2006, 17:14
אויש ארתור ....... אתה ממש קוצני .....

מה שנכון, נכון.
מה סיגלית אומרת על זה?

Dasi
Thursday 21/09/2006, 17:31
מאד ציורי, ארתור :lol:

ובעניין הפנסיונרים הנזקקים של צה"ל - אני איתך.
הלוואי על כל הפנסיונרים במדינה שאריות מהפנסיות של הפנסיונרים בני הארבעים של צה"ל.

:rofl3:

Judas
Thursday 21/09/2006, 17:37
אויש ארתור ....... אתה ממש קוצני .....

מה שנכון, נכון.
מה סיגלית אומרת על זה?

אומרת לי לבדוק מה מצב הספה בסלון או
שולחת אותי לכנסי דגים.

Judas

ז א ב
Thursday 21/09/2006, 20:52
קצת מצחיק שאני יוצא הפטתי פה :wink:

כבר ארבעה עמודים שאנחנו עוסקים פה באיזה ילדון שלא עשה שום דבר פרט לדבר ובכל זאת -

כל קריאות ההחרמה (לא שאני לא מצדיק אותן) הרי ייפלו על אוזניים אוטומות שהרי כשהוא ירצה

הוא יופיע ואני לא מכיר הרבה הורים שיעצרו את הילדים שלהם מללכת ולשלם בעבור הופעה של

אדון ג'אקו.

חברים, אני בכלל לא חושב שהוא הבעייה, להיפך - תופעת ג'קו \ נינט ושאר המוכשרים מביאה

לכך שכל ערכי הנוער היום מושתתים על אפס אחד עגול.

הנוער חי בהרגשה של מירוץ אחרי פרסום \ כסף \ תהילה אבל באופן יוצא דופן שום דבר מעשי

לא נעשה בעניין פרט לשידורי בלוגים חושפניים ברשתות ו \ או בטלוויזיה, הקמת אתרי מעריצים

לכל "כוכב" חדש והערצתו באופן עיוור לחלוטין מבלי אפשרות בכלל להסביר את הערצתם אליו \ ה.

כמו שאמרתי קודם, חבל אבל זו המציאות שלנו כרגע וכל עוד לא ננסה לשנות אותה מבית שום

דבר לא יעזור ונמשיך לסבול בשקט תופעות כאלה ואף חמורות יותר.

שוני ז"ל
Thursday 21/09/2006, 21:04
בשיחה עם צ'יקו הג'אקו שלי קיבלתי דווח שהזמר המכונה ג'אקו הוחרם ונודה מקהילת הג'אקואים בארץ
ישראל תשאל את שוקי שלך !!
שוני

יער
Thursday 21/09/2006, 21:12
שוני, אני בטוחה שזה ישבור את לבו :lol:

זאב- אני גם מרגישה כמוך. ומצד שני- המעריצים של אלביס פרסלי, נגיד, היו שונים במשהו? אולי הדורות לא משתנים כל כך?

urilivne
Thursday 21/09/2006, 22:07
מילא המעריצים של אלביס פרסלי, הם לפחות היו "רוקיסטים"..

ההקבלה צריכה להיות: המעריצים של "פול אנקא" :wink:

PyroMan
Thursday 21/09/2006, 22:52
קצת מצחיק שאני יוצא הפטתי פה :wink:

כבר ארבעה עמודים שאנחנו עוסקים פה באיזה ילדון שלא עשה שום דבר פרט לדבר ובכל זאת -

כל קריאות ההחרמה (לא שאני לא מצדיק אותן) הרי ייפלו על אוזניים אוטומות שהרי כשהוא ירצה

הוא יופיע ואני לא מכיר הרבה הורים שיעצרו את הילדים שלהם מללכת ולשלם בעבור הופעה של

אדון ג'אקו.

.

טעות בידך . הייתה לי שיחה עם הבת שלי ואסרתי עליה בצורה מפורשת ללכת להופעה של ג'קו אם וכאשר יגיע לנהריה . דיברנו קצת על ערכים (בעיקר אני) והסברתי לה למה חשוב ללכת לצבא .

היא הנהנה , אמרה לי "טו טו" (הגרסה המקבילה לטוב טוב , תעזוב אותי באמא שלי) וחזרה לצייר על הקירות . ככה זה תינוקות בני שנה וחצי .
בכל מקרה היא להופעה של ג'קו - לא הולכת .

אפיק
Thursday 21/09/2006, 22:56
ככה זה תינוקות בני שנה וחצי .
חחחח חזקק

twitto
Friday 22/09/2006, 07:18
עדיין לא מצאתם מקום להקיא ?
כמה עצות:
1. הקיאו בשירותים הקרובים אליכם. פתחו מים אח"כ.
2. הקיאו לתוך שקית.
3. הקיאו בתחנה המרכזית הקרובה לאיזור מגוריכם (מקום הקאה מעדף על רבים).

בהצלחה!

יער
Friday 22/09/2006, 10:46
אורי, מאיפה הידע ההיסטורי הזה? :lol:

וואלה לא רואים עליך שאתה כזה! :wink:

urilivne
Friday 22/09/2006, 12:45
כניראה אני לא בן 15 כמו שכתבתי בעץ אחר :hair:

יער
Friday 22/09/2006, 13:30
אבל גם לא נראית לי בן 60...

אני חייבת לציין שאתה נראה נהדר לגילך :hair:

I.P.L ייעוץ ומכירות
Friday 22/09/2006, 13:41
בשיחה עם צ'יקו הג'אקו שלי קיבלתי דווח שהזמר המכונה ג'אקו הוחרם ונודה מקהילת הג'אקואים בארץ
ישראל תשאל את שוקי שלך !!
שוני

שוני,

אין לי שום אפשרות לשאול את שוקי .אין כל אפשרות לדבר איתו,מכיוון שמרגע שהוא פותח את

העיניים הוא מרביץ הרצאות נון סטופ.אם ימשיך כך,גם אני אנדה אותו....

ישראל