צפה בגרסא המלאה : חווית הקניות אצל איתי73

tommygun
Sunday 03/09/2006, 20:14
חברי הפורום היקרים,
ברצוני לספר לכם על חוויה לא נעימה ומוזרה שקרתה לי כאשר רציתי לקנות דגיגים מאיתי 73.
הכל התחיל בשיחת טלפון בה ביקשתי לרכוש 10 דגיגים איתי 73 ענה בהסכמה.
אספתי את החברה וזוג חברים נוסף ונסענו מקרית עקרון (ליד רחובות ) עד לפתח תקווה.
הגעתי לאיתי 73 הביתה ושם ניסה לדחוף לי ללא הסכמה מצידי את שאר הדגיגים שנותרו לו,
לא התעניינתי בשאר הדגיגים קרוב ל - 15 נוספים אלה בדיוק ב 10 דגיגים להזכירכם כמו שסיכמנו מראש.
הבחור החל להיתנפל עלינו בתוענה כי סגרנו על כל הדגיגים ובסיבה נוספת מה אני יכניס שוב פעם את כל הדגיגים לרשת? וכל מיני סיבות נוספות
הכריח אותי להלוות כסף מהחברה או מהזוג שהיו איתי בקיצור סיפור ממש לא נעים.
לבסוף יצאתי מאוכזב וביידים ריקות, כאשר לאחר 5 דקות קיבלתי ממנו שוב טלפון בא לקחת את כל הדגיגים בפחות כסף ושוב פעם חברי הפורום היקרים להזכירכם מעוניין אני ב 10 דגיגים ולא יותר.
חברים יקרים אני סה"כ מנסה למנוע ממכם להיתקל באיש הלא נחמד הזה.
אל תקנו דגים מהבחור חווית הקניה מגעילה!!!!!!!!!!!!!

שמעון_מלכה
Sunday 03/09/2006, 20:18
:roll:

יובלס
Sunday 03/09/2006, 20:34
היות ואני מכיר את שניכם אישית,אשמח לישב את הבעיה לנוחות כולם.

פיליפ
Sunday 03/09/2006, 20:36
קח אוויר וספר שוב שנבין כולם למה אתה מתכוון.

פיליפ

טקסס
Sunday 03/09/2006, 21:26
באמת מוזר..... אחלה אדם הוא איתי :up:

elminister
Sunday 03/09/2006, 21:33
בזמן האחרון פורום קהילה נהיה טלנובלה אחת שלמה, עוד לא צונח עץ לתחתית הפורום וכבר יש משהו חדש.
ופיליפ עוד לא חזר מצרפת...
מה קורה כאן?

Aquario
Sunday 03/09/2006, 22:02
:roll: טוב, כזה עוד לא היה לנו... מה יש כבר להגיד?...

רותם
Sunday 03/09/2006, 22:05
:roll: טוב, כזה עוד לא היה לנו... מה יש כבר להגיד?...
אין הרבה מה להגיד,כל מה שנותר לנו לקוות שהתמונה לא כל כך גרועה כמו שהיא מצטיירת,בשביל זה נותר לנו לשמוע את גרסת הצד השני.

einav1
Monday 04/09/2006, 19:05
לצערי אני הייתי נוכח ביום שבת ביחד עם tommygun כל מילה שלו זהב.
איתי 73 פשוט בן אדם לא אמין ואני ממש עדין.
היות ואיכפת לי מהפורום ומהקוראים.
גם אני מצתרף לחברי " לא לקנות מהבחור החוויה וההיכרות עם הבן אדם הזה פשוט מיותרת".
פשוט הבחור לא לעניין!!!!!!!!.
על שני עדים יקום דבר!

H~T~S
Monday 04/09/2006, 19:14
:?

heziml
Monday 04/09/2006, 19:25
על שני עדים יקום דבר!
רק ליתר דיוק עד אחד ולא שניים. הוא לא נחשב, אלא אם כן היו עוד אנשים.:lol:
חזי.

אלי הרפז
Monday 04/09/2006, 19:31
חברים אני מבקש לא להביע דיעה עד שאיתי יגיב
וייתן את דעתו בנושא

arik
Monday 04/09/2006, 20:31
עושה רושם שעץ זה נפתח בתור נקמה ולא מתוך דאגה כנה לציבור הגולשים.
אין זה ראוי להשמיץ מישהו בגלל חילוקי דעות ו/או אי הבנה. אני בטוח שיש הרבה אנשים שקנו מאיתי דגים ולא עברו "חוויה קשה "כפי שמתואר.
לכן היה ראוי לעדן את ההודעה המקורית או לפתור את חילוקי הדעות בינכם בכדי למנוע הלבנת פנים ברבים.
גם מי שלא מעונין לקנות דגים עלול לגבש דעה לא נכונה ולא אוביקטיבית על האיש (איתי) שלדעתי עושה נכון שלא נכנס להתקוטטות וירטואלית זו.

oscar-1982
Monday 04/09/2006, 20:56
דווקא אחלה בחור אני בקשר איתו , מפתיע אותי לשמוע זאת :roll:

ראובן
Tuesday 05/09/2006, 00:50
כולנו יודעים בתוככי ליבנו שגם העץ הזה יתדרדר למחוזות אפלים ובסוף הוא יינעל אחרי שכולם ילכלכו על כולם ובסוף העמותה תצא אשמה בכל הסיפור.

אולי ננעל את העץ הזה עכשיו ונחסוך לעצמנו את כל עוגמת הנפש שכרוכה בעצי הכפשות???

חלאס!

איתי73
Tuesday 05/09/2006, 04:36
טוב בוקר טוב לכולם ולילה טוב למי שהולך לישון

ראשית אני לא סוחר ואני לא מוכר דגים ובאמת לא מפריע לי הפוסט הזה שנפתח. מי שחבר שלי ומי שמכיר אותי יודע מי אני ומה אני שווה ... ובאמת לא רציתי להגיב אבל בגלל שאני אומר הכל בפנים ואני לא מתבייש כי ככה אני ובטח שעל 20 שקל אני לא יעשה עניין זה משחק ילדים אבל לכל בן אדם בעולם יש הנקודה שלו שממנה הוא לא זז

אני נתתי לאנשים פה מהפורום דגים גם בחינם אבל יש עיקרון פשוט אחרי ששנהם באו אליי אמרתי להם שאני לא מתחיל להתקשקש על 10 דגיגים לא מתאים לי וזכותי המלאה לעשות זאת(ואפילו שניקח מצב שאולי אמרתי בטלפון שאני ייתן 10 למרות שכל בן אדם שחייג אליי אמרתי לו שנשארו בערך 25 דגים ואני מוכר את כולם) אחרי שהוצאתי את כולם מהמים ושמתי אותם בדלי ואח"כ העברתי אותם לשקית ושמתי אוויר וסגרתי ובמקביל הוצאתי את התא רשת וסגרתי הוא רצה לתת לי 40 שקל אחרי שאני אמרתי לו 60 שקל אבל 40 שקל הוא היה מוכן לקחת את כל הדגיגים למרות שכביכול רצה רק 10 אבל להלוות מחברה שלו או מהחבר שלו 20 לא נעים לו כי היא הזמינה אותו למסעדה ... מה זה הדבר הזה

חברים יקרים מה אני הייתי צריך לעשות לתת לו את כל הדגים ב-40 שקל ??? או לפתוח את השקית להתחיל להוציא דגים ולתת לו 10 ולהתחיל לעשות בלאגן ???

התשובה היא מאוד פשוטה ולא משתמעת לשני פנים !!! אתם הייתם נוהגים בדיוק כמוני במיוחד אחרי ששמתי אותם בשקית ... לא הייתם רוצים שיעשו ממכם צחוק ובטח לא שכונה

יותר מי זה לא בא לי להרחיב אנחנו לא בגנון ומי שבאמת לקח ממני דגים רק הרוויח, אני לא מרוויח כסף רק בכדי לקנות לדגים קצת אוכל בכסף הזה

בנוסף אחרי שהם הלכו כ-5 דקות בערך ואחרי שנרגעתי קצת בהתייעצות עם אשתי היקרה החלטתי להתקשר אליו ובגלל שהבחור בא מרחובות ובגלל שלריב או ליצור עימות זה לא יפה ובמיוחד על שטויות יש דברים בעולם יותר גרועים אמרתי לו שיחזור ואני ייתן לו את הדגים ב-50 שקל ניראה לי יותר מפייר

לא חושב שעשיתי משהו רע ואם הייתי חושב שעשיתי משהו לא טוב או הייתי פוגע הייתי מתנצל זה לא בושה לטעות ולבקש סליחה אנחנו רק בני אדם במיוחד שאנחנו בחודש הסליחות וגם על במה הזאת הייתי מתנצל... אבל בגדול הם עשו ממני צחוק לא אני מהם ואני חושב שהם צריכים להתנצל ולא ללכלך ככה אבל מה לעשות כמו שלא יכולים לשנות אותי בגיל 33 אני לא יכול לשנות אנשים

אז באמת למטבע שני צדדים וזה הצד שלי מצידי אלי אתה יכול לנעול

ובאמת מי שרוצה להתקשר אליי גם מוזמן 0522547742

יום טוב :up:

שוני ז"ל
Tuesday 05/09/2006, 09:58
קראנו את תגובתו של איתי .הכל כבר נאמר בעץ הזה.
עץ זה ננעל
שוני
אחראי משמעת