צפה בגרסא המלאה : שלום לכל המשתמשים החדשים

fish in heaven
Sunday 24/02/2002, 18:00
ברוכים הבאים לפורום שלנו :grin:
אנו מקווים שתהנו בו :up:

למי שלא יודע האתר פורסם היום בידיעות אחרונות, מוסף כלכלה :smile: וגם ב YNET, בקישור הבאהקישור (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1683528,FF.html)
אז תהנו מהפירסום :smile:
ואיחולי ברכה לכפיר על קידומו בתפקיד :razz: (לא להתבלבל - הם טעו, אני עדיין המנהל, המרד של כפיר עוד לא התבצע :wink: )

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: fish in heaven בתאריך 2002-02-24 10:04 ]</font>

עומרי ע
Sunday 24/02/2002, 18:07
מתפרסמים..
דרך אגב- שמתם לב שהיום נרשמו לפורום 20 איש?

Aquario
Sunday 24/02/2002, 20:45
איזה יופי!
על פירסום כזה לא חלמנו אפילו...
בקצב כזה, אנחנו הולכים להגיע רחוק מאוד, וזה מה שמזכיר, דניאל מה עם הפורום החדש? אנחנו מצפים בקוצר רוח...

רק חבל שבמדור מחשבים (וגם כל מי שקרא ובא להיכנס) נאלצו לכתוב את הכתובת הענקית שלנו, אז יאללה בואו נמצא כבר כתובת נורמלית...

וראיתם מה הוא כתב: "אולי לא תאמינו, אבל יש דבר כזה...", מה אנחנו זן נדיר של חייזרים...

וכפיר, סחתין על הקידום :wink: ...

עומרי ע
Sunday 24/02/2002, 20:51
זה לא שאנחנו חייזרים, פשוט העסק הזה של גידול דגים לא נמצא בתודעה של אנשים בארץ.
המון אנשים מחזיקים אקווריום בבית, מעט מאוד יודעים באמת איך לטפל בו.
האנשים שמגיעים לפורום הזה סתם כי שמעו שיש פורום דגים (כמו שקרה לי לפני חצי שנה, הגעתי במקרה לפורום של דג 2000) לאט לאט נכנסים יותר עמוק לנושא- אני למשל גידלתי גופים במשך 5 שנים לפני שנכנסתי לפורום, אחרי שהצטרפתי לפורום למדתי הרבה מאוד על גידול דגים ונוצר אצלי החשק לקנות אקווריום נוסף, גדול יותר, בו אני מגדל כיום ציקלידים.
אני בטוח שחוץ ממני יש עוד הרבה מאוד אנשים שעברו תהליך דומה.

elminister
Sunday 24/02/2002, 21:14
SORRY מראש ! !
אני רחוק מלנהל את הפורום
הסיפור הוא שתמיד בכל יום ראשון אני קורא את מוסף האינטרנט בדרך לעבודה (בנהיגה עם הפקקים..). וביום ראשון שעבר לא סימיתי את הכתבה וקראתי אותה כבר בעבודה, ואז חשבתי תוך כדי התחברותי לפורום, למה לא לפרסם אותנו?! (מגיע לנו?! לא?!)
אז אני פשוט האיש אשר שלח MAIL אל העורך....
ואנחנו נבחרנו מבין מאות פניות, כאתר אשר שווה לגלוש אליו.
אז זהו אני מתנצל שנית לפני הדג הראשי.
אני רק השליח...שהיה חתום על המכתב (לך תסמוך על התקשורת). אף אחד לא מנסה למרוד (עדיין),
אבל הפרסום הוא לכולנו....
ואם במנהלים עסקינן...מה עם הפורום החדש שהבטחת??
ELMINISTER--חתרן בלתי נלאה....

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: elminister בתאריך 2002-02-24 15:08 ]</font>

קובי
Monday 25/02/2002, 00:55
ככה זה. אתה מקים פורום, עונה נחמד לאנשים, סוחב סוחב סוחב, ואז בא איזה צעיר וגונב לך את התהילה.

בכל מקרה חברים וחברות - ברוכים הבאים לפורום הדגים הישראלי - הנהלת הפורום מברכת אתכם בבואכם אלינו. אנחנו תמיד כאן כדי ללמוד וכדי ללמד.

בברכה, צוות הנהלת הפורום:
דניאל (Fish In Heaven)
כפיר (Elminister)
אלעד (Wild Blue)
עומרי (עומרי עטר)
רעות (צב ים)
ואנוכי, עבדכם הנאמן - קובי(דג זאב 1)

עומרי ע
Monday 25/02/2002, 03:02
ב-24 לפברואר נרשמו לפורום לא פחות מ-32 משתמשים חדשים (!!!) מי היה מאמין.

לילך
Monday 25/02/2002, 05:44
עלו והצליחו, מנהלי הפורום.
גם אנחנו שמחים על הצטרפות חברים חדשים.

ואולי זה המקום להזכיר את המפגש בצפון.

מי מגיע?

Cobalt
Monday 25/02/2002, 08:58
משהו יופתע אם אני אהיה שם?
קובלט

Wild Blue
Monday 25/02/2002, 16:48
מענין כמה מהמשתמשים החדשים באמת באו בגלל המודעות?

וכשראיתי את המודעה במקרה היתי בהלם ואחרי שראיתי מי ה"מנהל" נפלתי מהכיסא ולא ידעתי אם לצחוק או לכעוס.

ובהכלת הגיע הזמן להעלות את המודעות לנושא דגי הנוי בארצינו הקטנטונת.

בכל אופן כל הכבוד לכפיר על היוזמה וכל הכבוד לדניאל ולנו על כך שהאתר נחשב שווה כניסה.

fish in heaven
Monday 25/02/2002, 18:35
רק קצת נתונים יבשים -
ביום רגיל נכנסים כ-140 VISITS
אתמול היו 420 :smile: