צפה בגרסא המלאה : למישהו פה יש נחשים?? ומכרסמים??? כל הזוחלים גם אפשרי.....

snake_n_fish
Tuesday 15/07/2003, 22:08
לי יש קינג קליפורניה נחש מלך אשר מגיע עד 2 מטר (לרוב פחות)
הנחשה שלי כרגע גורה אך אל דאגה! היא גודלת בקצב מהיר במיוחד כ ס"מ וחצי בשבוע
ככה שאין מה לדאוג תוך שנה היא כבר תיהיה מספיק כדי לעשות נזק (אבל היא לא תעשה)
כרגע היא אמרוה לאכול וולדות של עכברים אבל היא כבר אוכלת עכברים בוגרים (תתחשבו בה היא כולה 55 ס"מ) קיבלתי אותה לפני 3 וחצי חודשים 39 ס"מ וכרגע היא 55 היא החליפה את העור (השילה אותו יותר נכון) כבר 4 פעמים ועכשיו היא בתהליך עוד פעם (מתנשלת) בנוסף יש לי כ 20 עכברים ואוגרים :food: !אוכל! :food: אבל עוד כשנה היא תעבור לחולדות.... עוד כחצי שנה אני קונה בואה אדומת זנב (בואה קונסטריקטור) מגיע עד 2.5-4 מטר כאשר הוא בוגר הוא אוכל תרנגולות וארנבים...
עוד דבר כל האנשים שרואים אותי ברחוב הם אנשים ממש בורים שואלעם אותי : " זה נחש ארסי" ואני חושב לעצמי : מה נראה להם שאני מטומטם או משהו למה שאני יחזיק נחש ארסי לעזעזל (סליחה על ביטוי) באמת ועוד אני ילד בן 13.5 זה לא נגיד שהייתי מבוגר או משהו..
קיצר כל מי שיש לו חיה אקזוטית מוזמן לדבר איתי וגם כל מי שסתם בא לו לדבר על חיות או אומנויות לחימה מוזמן לדבר איתי :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

רונדג
Friday 18/07/2003, 00:45
אני מת על נחשים!!
אני ממש אוהב אותם, וגם הייתי ממש קרוב לא מזמן לקנות אחד! פיתון מתכדר.

הבעיה היחידה, חוץ מההורים שלי, זה האוכל שלו... אני פשוט לא מסוגל לתת לנחש לאכול עכברים! כשהייתי קטן גידלתי מכרסמים (אוגרים שרקנים ועכברים) בשביל הכיף, וקשה לי עם הרעיון של לגדל אותם בתור אוכל לנחש... אז ויתרתי על הרעיון של נחש...

אבל אני בכל זאת אוהב נחשים! זה לא אשמתם שהם ניזונים ממכרסמים...

snake_n_fish
Friday 18/07/2003, 01:44
אחי.... לי הייתה בדיוק אותה בעיה כשהייתי קטן יותר היו לי עכברים ואוגרים כחיית מחמד..
היה לי פעם פיתון מתכדר אבל קיבלתי אותו חולה :( הוא מת חרי חודש אצלי :cry: .....
אבל שמה שיטות שאני עושה כשאני מאכיל נחש:
1. חודש לפני שקונים את הנחש (כי קונים אותו קטן וbaby , עדיף) קונים עכברים ועושים בית גידול (אחרי חודש הם כבר בטוח מתרבים) ואז כשישי לך את הנחש העכברים כבר תרבים ולא יחסרו לך...
2. ההעכברים או האוגרים שמאכילים בהם את הנחש הם הגורים של ההורים ככה שאתה לא נקשר אליהם אלא רק אל ההורים, כדי שיהיו תמיד עכברים צריך אך ורק להביא את הגורים כי ההורים הם כבר זוג מתרבה.
3. אחרי איזה חודש ככה שמאכילים את הנחש כבר מתרגלים..... :lol:
ואז מתחילים לעשות קצת כייף! פעם להביא לנחש לאכול כשהוא / היא במים או כשהוא /היא על עץ או שמחזיקים את העכבר מהזנב ומחכים שהנחש יקפוץ אליו, משחררים כמה עכברים בכלוב ומצלמים את הנחש אוכל או שמחזיקים את הנחש ומאכילים אותו כשהוא מוחזק..
אם תרצה בעתיד לקנות נחש תפנה אליי אני ילמד אותך כל מה שצריך לדעת כדי לטפל בו /בה
ויכול להיות שאני יוכל להשיג לך אחד בזול יותר מחברים שלי :wink:
עוד דבר הורים זה באמת מכשול אני כרגע בכיתה ח' (סיימתי עכשיו) ואני מנסה מכיתה ג' לשכנע אותם לנחש אבל זה עזר לי מאוד לחכות כל הזמן הזה קראתי וראיתי כל דבר שקשור לחיות המדהימות האלו אגב בן כמה אתה? ומאיפה?
עוד דבר לכל מי שלא אוהב חשים ושלא מבין איך אנשים אוהבים נחשים, שאלה פשוטה:
תנסו לדמיין את עצמכם ללא ידיים ורגליים....... :up:

רונדג
Friday 18/07/2003, 16:12
אני בן 15 (עולה ל-י') מגבעתיים. ובכל זאת קשה לי עם העובדה שאני מגדל את העכברים או הגורים שלהם בתור אוכל. יש הרבה שיטות להתגבר על זה. יש לי חברים שלא מגדלים את העכברים אלא פעם בשבוע קונים עכבר ומביאים לנחש, והם גם מכסים את האקווריום שלו כשהוא אוכל כדי לא לראות את זה. אבל אני עדיין לא מסוגל עם העובדה שאני הורג חיה אחת כדי שלחיה אחרת יהיה אוכל.
לכן בינתים עברתי לתחום הדגים. וגם לזה לקח לי זמן לשכנע את ההורים. ואני כבר בערך חצי שנה רק קורא ובודק ואוסף חומר. ועכשיו אני מרגיש שאני מוכן להתחיל להתנסות וללמוד מהניסיון בנוסף לחומר הכתוב.
בכל מקרה תודה על העזרה!
בברכה,
רון.

snake_n_fish
Friday 18/07/2003, 16:27
אחי איזה נחשים יש לך חברים שך???
ואל תדאג אחרי כמה זמן מתרגלים תחשוב על עכברים כאוכל, כמה שזה נשמע אכזרי
גם תחשוב על זאתה גם (אני מקווה) אוכל בשר ככה שזה אותו דבר בעיקרון, עוד דבר שהעכברים לא ממש סובלים כאשר הם נאכלים מפני שהנחש שובר את המפרקת לעכבר/חולדה/תרנגולת תוך כ 5 שניות ככה (נחש בוגר) :yeah:
לא יודע לי יש חברים שגם לא אוהבים לצפות בזה עוד דבר אם אתה באמת רוצה נחש
אתה יכול להאכיל אותו בעוף לא מבושל (כמו של שניצל) במקום בעכברים, מה שכן הנחש יאבד את נחשיותו והא לא ידע לחנוק :down: אבל אם תרצה אני ישמח להסביר לך את עניין העוף... :wink:

נועם
Thursday 24/07/2003, 10:36
קינגים לא עוברים את ה מטרר וחצי
לא חשוב איזה קינג
ובואות גם לא גדלות יותר מ3....
אל תיכנס ליותר מידי סרטים
ואת תנסה להגיד שהיא תיהיה גדולה זה וזה וזה
נסה ליחיות את ההווה ולהשקיע בה בהווה...ולא לפנטז על העתיד....
אגב
לא הייתי ממליץ לתת אוגרים הם מפוצצים שומן ויש להם שיניים גדולות...
ואני לא מכיר הרבה קינגים שהגיעו לגודל שהם מסוגלים לאכול חולדות בנות יותר מחודש!
בהצלחה

snake_n_fish
Thursday 24/07/2003, 16:04
נועם = נועם גנות הבן אדם " הכי מבין בעולם "
שחוץ ממנו כולם מתחילים שלא מבינים כלום ולא יזהו עובש?
:wink:

אגב יום שבת חבר שלי קונה בואה של 3.5 מטר, כבר ראינו ומדדנו אותה
אז על תדבר שטויות ..... ואני החזקתי בעצמי ומדדתי קינג קלי' של 2
אבל אם נועם המומחה העולמי אומר אז הוא צודק זה פשוט שהמטר שלי טועה :wink:

נועם
Thursday 24/07/2003, 20:26
בסדר....אתה צודק
חחח

snake_n_fish
Thursday 24/07/2003, 22:30
סתם סתם..... נועם אחלה גבר...... :wink: