צפה בגרסא המלאה : צריכים למצוא שם לפורום


Aquario
Sunday 17/02/2002, 22:43
תראו, הפורום החדש כמעט ויוצא לדרך ורצוי מאוד שיהיה לנו שם קבוע ומבוסס לפורום שלנו, הרי זה הדבר הבסיסי ביותר ועוד לא החלטנו. אני בטוח שכולם מסכימים שהשם צריך להיות מיוחד ושיהיה בו גם משהו ישראלי. דניאל כבר קבע לפורום הנוכחי את השם "פורום הדגים הישראלי" והוא נראה לי הכי טוב, גם ישראלי, גם דגים, גם רישמי וגם יתאים לנו בהמשך הקריירה של האקווריומיסטים בישראל... לכן נראה לי שהשם הזה מתאים ביותר ושפשוט צריך למצוא כתובת שתהיה IFF שזה פשוט קיצור שם הפורום שלנו באנגלית: "Israeli Fish Forum"="פורום הדגים הישראלי".

אם מישהו יבריק וימצא שם אחר שידהים וימצא חן בעיני כולנו כדי שיעשה את זה עכשיו או שיחתום שפתיו לעד... כי צריך שיהיה כבר שם מוחלט לפורום שלנו.
לא חייבים כתובת כמו http://www.iff.co.il או http://www.iff.org.il וכו' (במקרה שנחליט שהשם פורום הדגים הישראלי מתאים) אלא גם כתובות חינמיות כמו come.to/iff למינהם, אז תשארו עם ראש פתוח...

קובי
Monday 18/02/2002, 00:39
הבעייה עם הכתובות החינמיות - שהן דורשות פרסומת. אני שקלתי להעביר את האתר שלי לכתובת עם סיומת up.co.il והבעייה העיקרית היא שהוא פותח פרסומת "פופאפ" בכל פעם שנכנסים לאתר. זה דיי מחורבן.

ראשי התיבות בכתובות ה"רציניות" תפוסים כמעט כולם. נצא מנקודת ההנחה שצירופים של 2 - 3 אותיות כבר נתפסו כולם.

elminister
Monday 18/02/2002, 09:35
נכון, אבל הדומיין
http://www.iff.co.il פנוי, הוא רק עולה 80$ לשנתיים
ואין לי מושג מאיפה נשיג את המימון
רעיונות?

shoonra
Monday 18/02/2002, 11:13
מה דעתכם על מגבית קטנה?
בעוד שבועיים בערך יש כנס של חברי הפורום בקרית חיים אני חושב שזו הזדמנות פז לעשות זאת

אגב גם http://www.fishforum.co.il
וגם http://www.Ifeshforum.co.il
פנויים
לפחות הראשון נראה לי הרבה יותר טוב מסתם ראשי תיבות שאף אחד לא יבין, מה גם שיש הרבה פורומי דגים בעולם עם אותה כתובת (אבל עם סיומת שונה כמובן) וזה נראה הרבה יותר מקצועי ורציני

fish in heaven
Monday 18/02/2002, 14:33
אני אישית בעד הFISH FORUM מסביר את עצמו יותר טוב מאשר IFF, בכל מקרה התשלום הוא 60$ (צריך לדעת איפה לחפש :grin: ) ואכן אפשר לעשות מגבית בכנס - ד"א התשלום הוא לשנתיים.

Aquario
Monday 18/02/2002, 15:45
הכתובת לא צריכה להסביר את עצמה, את זה עושה שם האתר "פורום הדגים הישראלי". הכתובת פשוט צריכה להיות קצרה, פשוטה וקשורה איכשהו לשם הפורום, כמו IOL למשל שזה ISRAEL ON LINE.
גם כתובת כמו FISHFORUM היא בסדר, אבל תחשבו לרגע על ילדים מתחת לגיל עשר או אפילו מעל שלא כותבים מי יודע מה באנגלית ולא ממש זוכרים מילים באנגלית (הרי בפורום יש ילדים הרבה יותר גדולים שעושים שגיאות בעברית אז...), מה יהיה להם יותר קל לזכור ולהקליד IFF או כתובת יותר ארוכה?
בקיצור כמה שהכתובת תהיה יותר קצרה כך יותר טוב. הכתובת לא אומרת כלום על האתר חוץ מזה שיש לה קשר אליו, האתר צריך לדבר בעד עצמו ואת זה הפורום שלנו עושה מצוין. אז תחשבו איזה קל יהיה לאנשים בחנות הדגים להגיד: "הי, תיכנס ל-IFF סי או אי אל" או "לא יודע, תשאל ב-IFF אורג אי אל (www.iff.org.il - גם זה אופציה הרי אנחנו כמעט אירגון מגדלי הדגים הישראלי, לא?), שם יגידו לך מה לעשות..." ותהיו בטוחים שאף אחד לא ישאל איך כותבים או איך מאייתים את כתובת האתר, כי זה פשוט IFF, קצר, קליט וברור.

אז זאת הבחירה שלי בינתיים וזה סגור... מה איתכם?
אולי כדאי לארגן איזה סקר, לא דניאל?...

IFF
the Israeli Fish Forum

shoonra
Monday 18/02/2002, 16:04
aquario כאן אני חושב שאתה טועה
הילדים של דור האינטרנט יודעים להקליד כתובות עוד לפני שהם יודעים אנגלית :smile:
עוד דבר שלא חשבת עליו הוא הפירוש של IFF : באנגלית זה קיצור של identification fried or foe שזה מכשיר אלקטרוני במכ"מ ששולח אותות לקרקע עם הזיהוי של המטוס (מה שיכול לגרום לזה שמי שמחפש מידע על מכ"מ יגיע לפה בטעות)

עוד דבר: אם מישהו ירצה את הכתובת ותגיד לו IFF יש סיכוי רציני שהוא לא יזכור את האותיות בדיוק ,אבל אם אתה אומר FISH FORUM הסיכוי שהוא לא יזכור את הכתובת קטן יותר בגלל השם בעל המשמעות

_________________
http://planet.nana.co.il/peace4al/lion%2Ejpg<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: shoonra בתאריך 2002-02-18 08:07 ]</font>

לילך
Monday 18/02/2002, 19:42
לדעתי IF.FISH יכול לפתור את הויכוח שלכם.

קובי
Tuesday 19/02/2002, 02:31
שונרא - מה הקשר שלך למערכות זע"ט ? :smile: אני סתם חובב של התחום כי קראתי יותר מדיי טום קלאנסי...

לילך - אין סיומת בשם fish. העניין עם הסיומות הוא פשוט: כל מדינה מקבלת סיומת עם שתי האותיות שלה, נקודה סיומת שמתארת את שיוך האתר (אורגניזיישין, קומארשיל, אדוקיישין וכו').

elminister
Tuesday 19/02/2002, 12:20
גם לי יש קשר למערכות זע"ט (איש נ"מ)
לא קשור לדיון, אבל אם כבר שאלת...

shoonra
Tuesday 19/02/2002, 13:08
שום קשר מיוחד
אני חובב אלקטרוניקה :smile:

Aquario
Tuesday 19/02/2002, 14:03
שונרא תפסת אותי, באמת לא חשבתי על זה. אבל הי, אולי זה שמחפש מידע על מערכות זע"ט הוא גם בעל אקווריום שישמח למצוא את הפורום שלנו :grin:...

מה אתם אומרים על israelifishforum? ארוך מדי?
ומה עם fishtalk?...
גם fishforum זה בסדר...

קובי בקשר למערכות הזע"ט, אם יש לך בבילון תקליד IFF...

fish in heaven
Tuesday 19/02/2002, 16:18
אם אוכל לסכם את מה שנאמר עד עכשיו בכמה נקודות -

* רוצים דומיין עם סיומת co.il
* התשלום ייאסף כמגבית מחברי פורום המעוניינים לתרום בכנס הקרב עלינו לטובה
* צריך לבחור שם לפורום - לפי בחירת הרוב, לפי דעתי את זה גם ניתן לעשות בכנס שנערך ע"י דיסקוס ישראל.

לילך
Tuesday 19/02/2002, 22:23
התכוונתי למען האמת ל IF_FISH.CO.IL