צפה בגרסא המלאה : טבח?

שו
Saturday 15/03/2003, 00:56
טוב ...

הואיל וכולם פה בעד התולים אני דווקא נגד (ולא דווקא ) לצערי אני ממש שונא אותם :flame:

הם פשוט מתרבים בקצב מסחרר והיתה תקופה שהם פשוט היו נכנסים לבית וגונבים אוכל מהשולחן (בית פרטי )

כתרופת מנע לחתולים הכנסנו לפני 4 שנים בערך כלב (כנעני מעורב עם לברדור) מה שהתברר בהמשך שגם הוא די שונא אותם

הוא ממש עשה בהם טבח :o (ןלא שאני מאושר מזה )

וזהו מאז שב השקט לשרור בחצרנו

shoonra
Saturday 15/03/2003, 09:51
...הם פשוט מתרבים בקצב מסחרר והיתה תקופה שהם פשוט היו נכנסים לבית וגונבים....
אני מכיר לפחות עוד מין אחד על כוכב הלכת הזה , שנוהג בדיוק כך.......
האם גם אותו צריך להשמיד?? :flame:

הבאתם כלב שילחם בחתולים
האם תביאו פיל שילחם בכלב
ועכבר שילחם בפיל
וחתול שילחם בעכבר......?

כשישרצו בסביבתכם עכברים ומזיקים , כשהג'וקים ימלאו את חלל ביתכם וכשהנחשים יצטופפו תחת מיטותכם, כשיונים רבות מספור יקננו על גגכם ויפיצו את כיניהם עליכם ועל אורחכם, כשחפרפרות יהרסו את גינותכם וציפורים יאכלו את פירותיכם וכשכלבכם יתחרפן וינשוך את ידיכם...
או אז אתם תבדילו בין מזיקים לחתולים...

אני מקווה שאתה ישן טוב בלילה :down: :evil:

שו
Saturday 15/03/2003, 20:16
למען האמת ישן טוב יותר בלא החתולים :evil:

וחוץ

בנבואת בזעם :P שלך הזכרת מני יצואים בכל אחד יש להילחם בדרכו ואם הדרך להלחם בחתולים זה להביא כלב אז למה לא

shoonra
Saturday 15/03/2003, 21:58
יש הבדל בין להביא כלב שירתיע את החתולים לבין להביא כלב שיבצע טבח בהם....

רשימת המזיקים בנבואת הזעם שלי היא רשימה חלקית של מזיקים שבהם נלחמים החתולים באופן טבעי כחלק מהתפריט שלהם, שלא כמו כלבי בית ההורגים חתולים להנאתם.....

לגבי שינה טובה, מה עם ציפורי הדרור, גם הם עושים רעש בבוקר, אולי נחסל גם אותם, ואם כבר אז גם את השכנים שחגגו כל הלילה במסיבה רועשת :hair:

שו
Saturday 15/03/2003, 22:36
למען הסר ספק לא הבאנו את הכלב בתור קילר :?

הוא הגיע בתור גור שאמור להרתיע אותם
וכשגדל לצערנו(לא ממש)התבררשבשר חתולות טעים לו (הוא לא באמת אוכל אותם ) אז זה מה יש

וחוץ

אני די אוהב את ציוץ הדרורים בבוקר (אפילו את הבולבול )

shoonra
Saturday 15/03/2003, 22:58
כלב לא נולד כקילר, הוא מחונך כך, ולפי סיגנון דיבורך לא קשה להבין מי חינך אותו.

בכל מקרה נראה לי שהדרורים משחקים באש, כשהם מצייצים ליד החלון שלך ....

שו
Saturday 15/03/2003, 23:13
חונך או לא חונך (ואגב לא חונך לזה הוא מאומן להפליא לכל הפקודות הבסיסיות) לא זוהי הנקודה ואין צורך לרדת לפסים אישיים

ובעניין הדרורים ימים יגידו :lol:

קובי
Saturday 15/03/2003, 23:23
אני סבור שהחזקת כלב היא דבר מצויין אבל אני סבור שיש לבלום את הכלב על מנת שלא יהרוג בעלי חיים חפים מפשע. יחד עם זאת זו עמדתי האישית ואינני יכול לכפות אותה על איש.

הדיון הזה מקבל טון שהולך ומתחמם ולפיכך הוא יינעל.

בברכה !
דג זאב 1