צפה בגרסא המלאה : למכירה מולים שחורים !


idoades
Saturday 08/09/2018, 20:34
למכירה מולים שחורים - 5 ש"ח ליחידה.
לא כל הדגים שחורים פחם אך רוב הגוף שחור.
מינימום קנייה של 10 דגים.
איסוף מתל אביב/רחובות.
עידו

idoades
Sunday 23/09/2018, 09:06
:lol:

idoades
Wednesday 26/09/2018, 10:53
:fire:

idoades
Wednesday 19/12/2018, 11:04
:yeah:

idoades
Sunday 13/01/2019, 11:11
:sSc_jawdrop:

idoades
Tuesday 22/01/2019, 16:22
:lol:

idoades
Tuesday 16/04/2019, 09:18
מולים שחורים פחם - חודשה המכירה! יש בכל הגדלים

idoades
Monday 22/04/2019, 11:07
נותרו עוד כמה עשרות :clap5:

idoades
Monday 29/04/2019, 10:59
:clap5:

idoades
Saturday 04/05/2019, 12:00
:clap5:

idoades
Wednesday 15/05/2019, 08:20
עקב ריבוי מסיבי המחיר ירד ל-3 ש"ח למולי.
מינימום קנייה של 10 דגים כאמור.

idoades
Monday 17/06/2019, 14:46
:lol:

idoades
Wednesday 19/06/2019, 10:26
קצב הריבוי נמשך! הנחה ללוקחים כמות. מוזמנים בשמחה :)