צפה בגרסא המלאה : למכירה 15 סינספיליומים במגוון גדלים


Hilel
Wednesday 11/07/2018, 11:35
למכירה 15 סנספיליומים בגדלים משתנים בין 10-20 ס"מ.
אחרי תקופה שלא הייתי בארץ הסתבר שהזוג שהיו לי החליטו לעשות הפיכה ולהשתלט על האקווריום, ועכשיו מדלל עקב הצפיפות.

הדגים נמצאים באלון הגליל,
ניתן ליצור קשר בהודעה פרטית או בטלפון - 0509932244 הלל





https://image.ibb.co/n7kkXT/2.jpg


https://image.ibb.co/ciHM6o/1.jpg

https://image.ibb.co/mv4qz8/3.jpg

pope of dope
Wednesday 11/07/2018, 17:21
ברוך שובך הילל.
הדגים נראים מצוין ואני בטוח שהם מטופלים טיפ-טופ.
בהצלחה במכירה.

Hilel
Thursday 12/07/2018, 16:29
ברוך שובך הילל.
הדגים נראים מצוין ואני בטוח שהם מטופלים טיפ-טופ.
בהצלחה במכירה.

תודה!

טלאמיתי
Monday 23/07/2018, 13:48
יש נקבות וודאיות?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Hilel
Thursday 16/08/2018, 20:34
:up:

Hilel
Saturday 18/08/2018, 11:10
:up:

Hilel
Monday 20/08/2018, 19:49
:up:

Hilel
Wednesday 22/08/2018, 13:58
:up:

Hilel
Saturday 25/08/2018, 14:37
:sSc_jawdrop:

Hilel
Tuesday 28/08/2018, 12:49
:up:

Hilel
Thursday 30/08/2018, 12:32
:up:

Hilel
Sunday 02/09/2018, 11:49
:up:

Hilel
Wednesday 05/09/2018, 21:34
:up:

Hilel
Wednesday 12/09/2018, 13:23
:up::up:

Hilel
Tuesday 18/09/2018, 10:41
:hair: