צפה בגרסא המלאה : למכירה היקלי אלבינו בוגרים ומחזרים ...אוארו , דימון , רד שולדר .


ע.אהרון
Sunday 15/04/2018, 16:27
היקלי אלבינו 4 יח' בגודל מלא ...500 ליח' [ נקנו ב-400 בחצי מגודלם כיום ...]
8 יח' אוארו כ-15 ס"מ -100 יח'
6 יח' סוורום רד שולדר ... כ-8\9 ס"מ
5 יח' סנטופרקה דימון כ-11 ס"מ
6 יח' גאופגוס טפחוס רמה AAA כ- 20 ס"מ 250 יח'
סרטון בהמשך ...

054-8421013

ע.אהרון
Sunday 15/04/2018, 22:03
https://youtu.be/JXirIAA7fAk

ע.אהרון
Sunday 15/04/2018, 22:46
https://youtu.be/cxGOoRA3ZuA

ע.אהרון
Wednesday 25/04/2018, 14:56
https://youtu.be/d24au5GCfOU

דודו29
Friday 04/05/2018, 11:16
סנטופרקה דימון כ-11 ס"מ
לפי כמה כל אחד?

ע.אהרון
Tuesday 08/05/2018, 14:36
:up:

ע.אהרון
Sunday 13/05/2018, 22:40
:up:

ע.אהרון
Thursday 17/05/2018, 12:09
:up:

ע.אהרון
Wednesday 04/07/2018, 19:48
:up:

davidhaga
Friday 06/07/2018, 04:03
האקווריום בין היפים

ע.אהרון
Friday 06/07/2018, 18:13
תודה ...

eram
Friday 06/07/2018, 20:09
פרטים לטל' בבקשה
0548033994

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

ע.אהרון
Monday 16/07/2018, 11:15
:up:

ע.אהרון
Tuesday 07/08/2018, 17:06
https://youtu.be/d24au5GCfOU

ע.אהרון
Tuesday 07/08/2018, 17:07
נוספו למכירה 4 יח' אלטום רד-בק בוגרים ברמה גבוהה ... = 400 ש"ח

ע.אהרון
Thursday 09/08/2018, 21:45
:up:

ע.אהרון
Wednesday 22/08/2018, 13:05
:up::up:

ע.אהרון
Wednesday 22/08/2018, 13:06
נוספו רד-בק למכירה

ע.אהרון
Wednesday 22/08/2018, 13:08
נוספו רד-בק למכירה

לא שמתי לב לכמה הודעות לפני...:youRthe1:

ע.אהרון
Saturday 25/08/2018, 23:10
:up::up::up:

ע.אהרון
Sunday 26/08/2018, 11:54
https://youtu.be/1T6pw2Zn-7Q
סרטון עדכני ...

ע.אהרון
Sunday 26/08/2018, 12:17
https://youtu.be/xfPmR32rsfc

ע.אהרון
Saturday 13/10/2018, 23:27
:up:

ע.אהרון
Thursday 18/10/2018, 17:14
:up: