צפה בגרסא המלאה : למכירה שרימפסים כחולים - 5 שקלים ליחידה


clear_water
Saturday 06/05/2017, 17:41
שרימפסים מסוג ניאוקרדינה.

גדלים ומתרבים במי ברז.

יש כמה רמות של כחול, ורילי קרבון.

https://thumb.ibb.co/cM67Fk/20161224_232010.jpg (https://ibb.co/cM67Fk) https://thumb.ibb.co/jPwUT5/20170305_210227_HDR.jpg (https://ibb.co/jPwUT5) https://thumb.ibb.co/cbadMQ/20170309_204249_HDR.jpg (https://ibb.co/cbadMQ) https://thumb.ibb.co/goy9T5/20170325_122421_HDR.jpg (https://ibb.co/goy9T5)




אביב - 0547781305

Vova I
Saturday 06/05/2017, 17:54
באר שבע

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

clear_water
Saturday 06/05/2017, 20:13
באר שבע

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

מכפר סבא.

לא מגיע לבאר שבע.

clear_water
Tuesday 09/05/2017, 09:27
:up:

clear_water
Friday 12/05/2017, 09:18
:up:

clear_water
Monday 15/05/2017, 09:02
:up:

abutz
Wednesday 17/05/2017, 06:06
בחור נחמד מאוד מקצועי וסבלני, מומלץ מאוד

Sent from my MX5 using Tapatalk

clear_water
Sunday 21/05/2017, 09:15
בחור נחמד מאוד מקצועי וסבלני, מומלץ מאוד

Sent from my MX5 using Tapatalk

תודה:hair:

clear_water
Wednesday 24/05/2017, 22:34
:up:

clear_water
Monday 29/05/2017, 08:53
:up:

clear_water
Thursday 01/06/2017, 15:59
:up:

clear_water
Tuesday 27/06/2017, 20:42
:up:

clear_water
Saturday 08/07/2017, 13:28
:up:

clear_water
Thursday 13/07/2017, 16:22
:up:

clear_water
Tuesday 18/07/2017, 14:31
:up:

clear_water
Sunday 23/07/2017, 20:14
:up:

liorke95
Monday 24/07/2017, 05:17
יש רמות גבוהות? מנחש שהם לא מסתדרים עם סאקורות.

clear_water
Monday 24/07/2017, 11:22
יש רמות גבוהות? מנחש שהם לא מסתדרים עם סאקורות.

יש דרגות גבוהות.
יסתדרו. שניהם ניאוקרדינה, אז יתערבבו אם זו השאלה.

liorke95
Monday 24/07/2017, 18:20
כן, ייתערבבו.
כרגע השרימפסייה שלי בסייקל אחרי כמה שנים של הפסקה מהתחום...
מתכנן להכניס ככל הנראה סאקורות וקריסטלים בגריידים גבוהים, סנו ווייטים \ טייגרים כחולים.

clear_water
Friday 28/07/2017, 17:48
:up:

ofek1995
Friday 28/07/2017, 19:08
:up:אביב סליחה שזה באשכול הזה...
אבל יש לך עוד אנצי ארוכי שובל צעירים שאתה מוציא למכירה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

clear_water
Friday 28/07/2017, 19:18
אביב סליחה שזה באשכול הזה...
אבל יש לך עוד אנצי ארוכי שובל צעירים שאתה מוציא למכירה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

כרגע לא. כשיהיה אעדכן.

clear_water
Tuesday 01/08/2017, 22:19
:up:

liorke95
Friday 04/08/2017, 05:54
האם יש לך גם סאקורות \ קריסטלים למכירה ?
אם כן אשמח לקבל פרטית :up::fire:

ובלי קשר אני זוכר את הבחור בפורום כבר מלפני שנים.
מקצועי ורציני, והשרימפס נראים טיפ טופ !
:clap5:

clear_water
Sunday 06/08/2017, 22:04
האם יש לך גם סאקורות \ קריסטלים למכירה ?
אם כן אשמח לקבל פרטית :up::fire:

ובלי קשר אני זוכר את הבחור בפורום כבר מלפני שנים.
מקצועי ורציני, והשרימפס נראים טיפ טופ !
:clap5:

תודה:)

clear_water
Friday 11/08/2017, 23:26
:up:

clear_water
Wednesday 16/08/2017, 19:47
:up:

DDKK
Wednesday 23/08/2017, 01:02
מגיע לאזור ת"א?

clear_water
Monday 28/08/2017, 10:13
:up:

אדיר19
Friday 01/09/2017, 20:03
מגיע לאזור ת"א \בת ים חולון?

clear_water
Monday 11/09/2017, 18:22
:up:

clear_water
Sunday 17/09/2017, 21:30
:up:

clear_water
Saturday 23/09/2017, 22:33
:up:

clear_water
Sunday 01/10/2017, 10:38
:up:

clear_water
Thursday 05/10/2017, 14:28
:up:

איתי פרידמן
Sunday 08/10/2017, 00:30
אחלה בחור ממליץ בחום וכמובן ששרימפסים ואנציטרוסים מדהימים :up:

clear_water
Thursday 12/10/2017, 19:16
אחלה בחור ממליץ בחום וכמובן ששרימפסים ואנציטרוסים מדהימים :up:

תודה רבה!:)

yoavbz
Friday 13/10/2017, 15:46
מומלץ מאד, השרימפסים הכי כחולים שתמצאו.

clear_water
Sunday 15/10/2017, 23:10
מומלץ מאד, השרימפסים הכי כחולים שתמצאו.

תודה:up:

יוסי 40
Wednesday 18/10/2017, 09:26
מגיע צפונה?

clear_water
Friday 20/10/2017, 09:54
מגיע צפונה?

כרגע לא בתכנון.
במידה ואסע, אעדכן.

יאן11
Monday 23/10/2017, 14:24
מגיע לאזור גדרה/רחובות/יבנה?

clear_water
Friday 27/10/2017, 21:37
:up:

clear_water
Tuesday 31/10/2017, 23:17
:up:

clear_water
Saturday 04/11/2017, 13:22
:up:

clear_water
Wednesday 08/11/2017, 16:43
:up:

יאן11
Thursday 09/11/2017, 04:58
שמחתי לקנות וללמוד כמה דברים על הדרך.
בחור סופר מקצועי !

שחר הדייג
Monday 13/11/2017, 17:59
רלוונטי?

clear_water
Monday 13/11/2017, 19:43
רלוונטי?

כן.

clear_water
Monday 13/11/2017, 19:43
שמחתי לקנות וללמוד כמה דברים על הדרך.
בחור סופר מקצועי !

תודה רבה:hair:

clear_water
Saturday 18/11/2017, 22:07
:up:

clear_water
Thursday 23/11/2017, 23:33
:up:

clear_water
Thursday 30/11/2017, 22:39
:up:

clear_water
Tuesday 05/12/2017, 14:51
:up:

clear_water
Monday 11/12/2017, 10:14
:up:

clear_water
Friday 15/12/2017, 18:19
:up:

clear_water
Wednesday 20/12/2017, 17:59
:up:

clear_water
Tuesday 26/12/2017, 20:04
:up:

clear_water
Friday 05/01/2018, 11:33
:up:

נחליה ביננפלד
Friday 05/01/2018, 12:13
מגיע לאיזור גדרה - יבנה?

Doriko11
Saturday 06/01/2018, 02:01
מגיע לאיזור ראשון לציון?

clear_water
Saturday 06/01/2018, 12:03
לפעמים מגיע לרחובות.

Doriko11
Sunday 07/01/2018, 01:23
אשמח לעדכון שאתה באיזור - 0504667116

clear_water
Sunday 14/01/2018, 20:53
:up:

clear_water
Friday 19/01/2018, 23:07
:up:

clear_water
Wednesday 24/01/2018, 11:37
:up:

clear_water
Wednesday 24/01/2018, 22:52
מגיע בשישי (26.1) לרחובות.

clear_water
Sunday 11/02/2018, 22:37
:up:

clear_water
Sunday 18/02/2018, 10:15
:up:

clear_water
Saturday 24/02/2018, 00:02
:up:

clear_water
Friday 02/03/2018, 00:38
:up:

clear_water
Tuesday 06/03/2018, 19:12
:up:

clear_water
Saturday 10/03/2018, 16:19
:up:

ranhod
Saturday 10/03/2018, 20:27
נראים אש אם ישארו אני אשמח לכמה בשבוע הבא

clear_water
Sunday 11/03/2018, 10:55
נראים אש אם ישארו אני אשמח לכמה בשבוע הבא

בכיף. דבר איתי.

clear_water
Thursday 15/03/2018, 13:43
:up:

livingwaters
Saturday 17/03/2018, 21:58
אפשר טלפון?

clear_water
Saturday 17/03/2018, 23:08
אפשר טלפון?

054-7781305 - אביב

livingwaters
Monday 19/03/2018, 07:42
אביב - תודה רבה על האירוח, על השרימפסים המדהימים ועל כלללל הצמחים, באתי בלי ציפיות ואתה פשוט פינקת!
המון המון תודה!

clear_water
Friday 23/03/2018, 12:38
:up:

clear_water
Thursday 29/03/2018, 10:25
:up:

clear_water
Tuesday 03/04/2018, 11:40
:up:

clear_water
Saturday 14/04/2018, 22:11
:up:

clear_water
Tuesday 24/04/2018, 21:51
:up:

ishei
Tuesday 24/04/2018, 23:32
מגיע לאזור אשדוד?

clear_water
Tuesday 24/04/2018, 23:49
מגיע לאזור אשדוד?

לא בתכנון. מגיע לפעמים לרחובות.

yaakovt
Wednesday 25/04/2018, 17:06
שלום,
מתי פעם הבאה אתה ברחובות?

clear_water
Thursday 26/04/2018, 11:52
שלום,
מתי פעם הבאה אתה ברחובות?

כרגע לא יודע.
אעדכן פה.

clear_water
Friday 27/04/2018, 10:04
מגיע הערב(27.4) לרחובות.

clear_water
Wednesday 02/05/2018, 10:40
:up:

Vova I
Wednesday 02/05/2018, 20:26
:up:Up

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

clear_water
Sunday 06/05/2018, 20:54
30 ב100:sSc_jawdrop:

shaharazu
Monday 07/05/2018, 08:06
אתה במקרה מגיע לאיזור הצפון? (כרמיאל, נהריה, עכו חיפה)

נחליה ביננפלד
Monday 07/05/2018, 12:35
מגיע במקרה בקרוב לרחובות?

clear_water
Tuesday 08/05/2018, 10:27
אתה במקרה מגיע לאיזור הצפון? (כרמיאל, נהריה, עכו חיפה)

כרגע לא בתכנון.


מגיע במקרה בקרוב לרחובות?

כנראה כן. אעדכן כשאדע מתי..

clear_water
Monday 14/05/2018, 13:53
:up:

clear_water
Monday 21/05/2018, 09:53
:up:

clear_water
Saturday 02/06/2018, 13:48
:up:

clear_water
Friday 08/06/2018, 19:23
:up:

Yossi1936
Tuesday 12/06/2018, 21:29
מה הפלאפון?

נחליה ביננפלד
Tuesday 12/06/2018, 22:36
אשמח ממש לקנות, אתה מגיע לרחובות בקרוב?

clear_water
Tuesday 12/06/2018, 22:47
מה הפלאפון?

0547781305 - אביב

clear_water
Thursday 21/06/2018, 08:24
:up:

clear_water
Thursday 28/06/2018, 08:08
:up:

noamlevi
Thursday 28/06/2018, 08:31
טלפון לפרטי ...

moti_802
Tuesday 03/07/2018, 15:03
היי
אפשר טלפון בבקשה

clear_water
Wednesday 11/07/2018, 13:30
:up:

clear_water
Tuesday 17/07/2018, 16:07
:up:

yishay123321
Thursday 19/07/2018, 03:31
מגיע לתא? אני רציני מבחינתי מחר. 0526060335 דבר איתי או תשאיר לי טלפון..

נתןל1
Monday 23/07/2018, 22:19
משלוח לחולון?

clear_water
Tuesday 31/07/2018, 19:40
:up:

clear_water
Wednesday 08/08/2018, 17:50
30 ב100 :sSc_jawdrop:

clear_water
Wednesday 15/08/2018, 19:41
:up:

Ravel18
Thursday 16/08/2018, 17:20
שלחתי הודעה בפרטי

clear_water
Monday 27/08/2018, 23:29
:up:

clear_water
Monday 17/09/2018, 23:52
:up:

clear_water
Tuesday 25/09/2018, 21:28
:up:

clear_water
Monday 01/10/2018, 00:28
מגיע לרחובות בצהריים (29.9)

clear_water
Monday 01/10/2018, 10:17
מגיע לרחובות בצהריים (29.9)

מגיע היום לרחובות (1.10)

clear_water
Monday 08/10/2018, 08:16
:up:

נעם_ל
Monday 08/10/2018, 17:00
מגיע לאיזור ירושלים?

clear_water
Wednesday 10/10/2018, 17:34
מגיע לאיזור ירושלים?

לא..

gilya
Saturday 13/10/2018, 12:26
מגיע היום לרחובות (1.10)2 שאלות...

מתי מגיע לרחובות ?
האם יסתדרו עם גפוניקות?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

clear_water
Sunday 14/10/2018, 11:05
2 שאלות...

מתי מגיע לרחובות ?
האם יסתדרו עם גפוניקות?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

1. לא יודע כרגע, כשאדע אעדכן.
2. יסתדרו, במידה והמיכל מאוד קטן ו/או אין מספיק אוכל הג'אפוניקות עשויות להציק להם .

clear_water
Saturday 20/10/2018, 11:04
:up:

clear_water
Monday 29/10/2018, 21:19
:up:

גאורגי.מ
Thursday 01/11/2018, 19:38
מגיע לבת ים תל אביב?

clear_water
Saturday 03/11/2018, 17:19
מגיע לבת ים תל אביב?

כרגע לא בתכנון.

clear_water
Saturday 17/11/2018, 11:31
:up:

clear_water
Sunday 25/11/2018, 22:52
:up:

clear_water
Monday 10/12/2018, 15:39
:up:

clear_water
Saturday 15/12/2018, 22:01
:up:

clear_water
Saturday 22/12/2018, 13:09
:up:

DDKK
Saturday 22/12/2018, 17:02
מגיע לאזור ת"א, והאם ישנם עוד דברים מלבד כחולים?

clear_water
Sunday 23/12/2018, 23:53
מגיע לאזור ת"א, והאם ישנם עוד דברים מלבד כחולים?

כרגע לא בתכנון.
יש קצת ירוקים, וקורידורסים ואנציסטרוסים קטנים.

ליאל מזוז
Sunday 30/12/2018, 02:40
רלוונטי עדיין?
מגיע לאזור הצפון מידי פעם?

clear_water
Sunday 30/12/2018, 16:59
רלוונטי עדיין?
מגיע לאזור הצפון מידי פעם?

רלוונטי.
כרגע לא בתכנון להגיע לצפון.

clear_water
Wednesday 09/01/2019, 22:28
:up:

-מתן-
Thursday 10/01/2019, 00:43
איזה קורידורסים יש לך ? מתי מגיע שוב לרחובות מעוניין ב30

clear_water
Friday 11/01/2019, 11:38
איזה קורידורסים יש לך ? מתי מגיע שוב לרחובות מעוניין ב30

אלבינו.
לא יודע מתי אגיע לרחובות. אעדכן.

אייל חיימוב
Saturday 19/01/2019, 19:14
תשלח לי תמונות בווטסאפ בבקשה
0526419185

clear_water
Wednesday 30/01/2019, 22:36
:up:

clear_water
Friday 08/02/2019, 21:33
:up:

clear_water
Thursday 14/02/2019, 22:16
:up:

clear_water
Friday 22/02/2019, 19:29
:up:

clear_water
Thursday 28/02/2019, 10:02
:up:

Jordan_Deus
Thursday 28/02/2019, 21:08
עושה משלוחים לכרמיאל?

Sent from my PRO 7 Plus using Tapatalk

clear_water
Friday 01/03/2019, 01:12
עושה משלוחים לכרמיאל?

Sent from my PRO 7 Plus using Tapatalk

לא מגיע לכיוון..

clear_water
Saturday 09/03/2019, 21:49
:up:

Liran
Wednesday 13/03/2019, 13:11
היי,
האם בנוסף לכחולים יש לך עוד היצע של שרימפס?

clear_water
Friday 22/03/2019, 00:08
היי,
האם בנוסף לכחולים יש לך עוד היצע של שרימפס?

כרגע לא.

אייל חיימוב
Saturday 23/03/2019, 23:52
שבוע טוב
אני רוצה לבוא מחר אחרי 20 לקחת 30 יחידות
אם זה אפשרי תעדכן אותי בווטסאפ 0526419185 אייל

clear_water
Saturday 06/04/2019, 20:38
:up:

clear_water
Monday 15/04/2019, 20:07
:up:

yuval17
Monday 15/04/2019, 21:13
אשמח לתמונות בווצאפ,המספר נשלח בהודעה פרטית

clear_water
Saturday 20/04/2019, 22:39
35 ב100 :sSc_jawdrop:

clear_water
Friday 03/05/2019, 15:56
:up:

איל ניצן
Sunday 05/05/2019, 08:10
היי. יש לך הגעה לפעמים לאזור חיפה?

clear_water
Sunday 05/05/2019, 11:13
היי. יש לך הגעה לפעמים לאזור חיפה?

לא..

clear_water
Sunday 12/05/2019, 19:06
:up:

clear_water
Monday 20/05/2019, 20:15
:up:

clear_water
Saturday 08/06/2019, 19:21
:up:

איל ניצן
Saturday 08/06/2019, 20:47
היי
במקאה מגיע לאזור חיפה?, אם לא, כנראה לקראת סוף החודש אגיע לת"א, אשמח ל20 יחידות בגווני כחול שונים. תודה איל
0528345453

clear_water
Sunday 09/06/2019, 13:36
היי
במקאה מגיע לאזור חיפה?, אם לא, כנראה לקראת סוף החודש אגיע לת"א, אשמח ל20 יחידות בגווני כחול שונים. תודה איל
0528345453

היי.
לא מגיע לחיפה.
אין בעיה. צור קשר כשרלוונטי.
אביב -0547781305