צפה בגרסא המלאה : המפגש של המרכזניקים

קובי
Friday 21/12/2001, 06:52
ביקשו ממני להרים את הנושא הזה - של מפגש לאנשי המרכז, אז לקחתי יוזמה ופתחתי עץ חדש (זה היה נורא קשה...)

מי פה מאנשי המרכז ומעוניין לבוא למפגש כזה ?
יש לכם הצעות לגבי מיקום ?

אני כבר רוצה לאמר לכם שאני אישית דוגל במפגש בפורום לא פורמאלי. בלי הרצאות של מורה/תלמיד, אלא פשוט כמה חבר'ה שיושבים ומדברים.

אם מישהו ישאל שאלה בנושא שאני מבין - אני אענה. אם לא - מישהו אחר יענה. אין שום בעייה לנהל דיון מושכל בלי שאחד ינחה וכל השאר יאמרו הן.

מי בפנים ולאן אתם רוצים להגיע ?

עמירם ש.
Friday 21/12/2001, 07:08
יש לי הצעה, אבל רק אם תבטיח שלא תצחק: הג'ונגל של אלי (בצומת פרדסיה, לא בקניון הזהב).

כן כן, אני יודע. אבל: יש שם גן חיות נחמד, שאפשר בהחלט להיפגש בו ולפטפט - צריך רק לוודא שהוא אינו סגור. וגם שטח החנות עצמה די גדול וממילא לא ישימו לב אלינו. אף אחד לא אומר שצריך ממש לקנות משהו, נכון?

(אם תחליטו להיפגש ב"חנות שבדרך לג'ונגל של אלי" - בלי להזכיר שמות - אני לא בא).

fish in heaven
Friday 21/12/2001, 17:34
אוקיי הצעתי שלי
יום - חמישי
תאריך - 17.1
24.1
שעה - מ 17:00 - ......
מיקום - 17:00-18:30 סיור ומפגש ראשוני ב"זו-לנד"
18:30-??:?? עוברים לאלי.

מה אומר העם ?

elminister
Friday 21/12/2001, 18:52
זה רעיון לא רע..
אבל לא לשכוח שדי חורף עכשיו....
אז כנראה נעמוד בתוך החנויות... ולא בחוץ...
אם יהיו רק 4-6- אנשים אפשר להפגש בבית של מישהו (יש לי זכרונות טובים מהפגישה האחרונה)
וכמובן שלא חייבים להפוך את זה להרצאות, אלה למפגש חברים שכל אחד תורם מניסינו על כוס קפה...
אני הייתי אצל דג-זאב והיה סבבה....
בכל אופן COUNT ME IN
ELMINISTER

קובי
Friday 21/12/2001, 19:02
דניאל - אני חושב ש"זו לנד" היא החנות-שבדרך-לג'ונגל-של-אלי-בלי-להזכיר-שמות. :hair:

אנחנו צריכים לברר אם אי מי או אי מה מהם יאות לארח אותנו בנחמדות רבה כמו בטיול ירושליימה (שאני זוכר אותו ליאיר לטובה, גם בזכות העובדה שנהניתי, וגם בזכות צמד סוורומים ירוקים יפייפים שפשוט פורחים כאן ב- 12 שקל כ"א).

יש למישהו כוח לארח אח"כ ? :smile: אני הייתי מארח אתכם בשמחה, אבל מעילי גשם ומטריות על חשבונכם.
אם מתארגנים מראש אפשר לסדר כמה הסעות (יענו כל אחד עם פרייבט יסיע כמה חבר'ה).

צחי
Friday 21/12/2001, 21:01
אני אשמח להגיע למפגש באזור המרכז (count me in)
אולי נסגור על בית קפה, כך נוכל לדבר יותר חופשי.
בכמה אנשים מדובר, אם בבודדים אשמח לארח אתכם אך לא בעשרות.

Wild Blue
Friday 21/12/2001, 23:36
מה נסגר עם המפגש השני יש החלטה כל שהיא?

fish in heaven
Saturday 22/12/2001, 01:40
בקשר למפגש בצפון, מישהו צריך לפתוח עץ חדש בנושא :smile:
כמות האנשים תהיה בין 5-15
בקשר לפגישה בבית של מישהו - סנייק סקין רצה להראות לי פעם את האקווריום של :wink:,

בקשר לחנות שאין-להזכיר-את-שמה, אני לא רואה היגיון לא לבקר בחנות אם אנחנו נמצאים 2 ק"מ משם, לא לבלות שם את כל המפגש, אבל לבוא ולראות זה לא נורא.

בקיצור בינתיים נקבע (עד שיוחלט אחרת)
יתרחש ביום חמישי בשעות הערב 17:00 ואילך
יכלול ביקור בחנות דגים אחת או שניים ואחרי זה המשך מפגש בבית-קפה/בית פרטי (ד"א אני מניח שכאן לא יהיו יותר מ-10 אנשים לא כולם יכולים לבלות ערב שלם במפגש :sad: )

תאריך סוף ינואר, נקווה יום ללא גשם :smile:

קובי
Saturday 22/12/2001, 03:11
התאריך שדניאל מזכיר לי את מערכת הפתיחה לסרט "בריאן כוכב עליון":

המון אנשים הולכים ויש כתובת: "32 לספירה"...
"בערך בשעת התה"...

מי שלא הבין - לא ראה את הסרט
מי שלא ראה את הסרט - שירוץ דחוף לראות

amnon
Saturday 22/12/2001, 03:14
למפגש של המרכז,שאני מבין שיערך ב17.1.02- אני אגיע, אני צריך שיתלווה אלי מישהו שמכיר את הדרך.נא הודיעו לי בפרטי מי מצתרף.

הסניק סקין
Saturday 22/12/2001, 05:09
בקשר ליום אם אפשר לשנות ליום שלישי אני הודה מאד וגם הצעתי לביקור בביתי עדין בתוקף אבל שוב רק יום שלישי או שישי (הימים שאני גומר עבודה באחת)

amnon
Saturday 22/12/2001, 05:32
אני מעדיף יום שישי , כל שאר השבוע ,עבודה עד17:00 :oops:

Saturday 22/12/2001, 14:57
יום שישי אחר הצהריים משעה שתיים עד ארבע משהו כזה
אנחנו מדברים על מרכז אז שיהיה מקום במרכז ופרדסיה די רחוק מהמרכז,
אז קודם בואו נחשוב על מיקומים בארץ, ערים, ואחרי זה איזה חנות או חווה, אז אני מציעה שניפגש במרכז, בראשון לציון מקום....
דני דג

fish in heaven
Sunday 23/12/2001, 02:10
טוב אני וקובי החלטנו כמה החלטות לא דמוקרטיות בעליל :grin:

מיקום המפגש - בית הובי הרצליה, דני דג הרצליה, בית קפה באיזור, לאו דווקא בסדר הזה
זמן המפגש - יום חמישי 17.1.02 שעה 18:00 (אם תהיה ממש דרישה יידחה ביום אחד לשעה 11:00)

זהו, תביאו את עצמכם, חברים, ידידים, ארנק והרבה שמחה בלב :wink:

אני מגיע, מספר 1

Wild Blue
Sunday 23/12/2001, 03:59
למרות שאינני מהמרכז אשמח מאוד להגיע
אבל אני מעדיף יום שישי בבוקר
וכמו תמיד זקוק לסיוע מבחינת טרמפים

אני אנסה להגיע מספר 2 :smile:

קובי
Sunday 23/12/2001, 07:32
מספר 3

amnon
Sunday 23/12/2001, 15:10
אם אפשר , הסבר אך להגיע ,או כתובת המקום ,או מישהו שמכיר ורוצה להצתרף אלי מאזור המרכז.

צחי
Sunday 23/12/2001, 15:48
אני מגיע 4

תחליטו על מקום ושעה באופן לא דמוקרטי העיקר תחליטו.

fish in heaven
Sunday 23/12/2001, 22:18
לפני המפגש אני בטוח שאיזה נשמה טובה :love: ישים הוראות הגעה בפורום, אל דאגה,
בקשר לסידורי טרמפים, תעשו את זה בפרטי, פשוט מי שמגיע, שיכתוב אם הוא מגיע עם רכב

אני למשל מגיע עם רכב מת"א :smile:

יאיר
Sunday 23/12/2001, 23:12
שלום,
אשמח להגיע (מה עוד שאני לא מכיר את החנויות המדוברות), אולם רק אם זה יום שישי;
בשאר הימים, מה לעשות, צריך לעבוד
(כדי לשלם את האק' החדש שקניתי !!!).

הסניק סקין
Monday 24/12/2001, 04:41
קנית אצל קלמי זכית.נכון שהרמה שלו גבוהה ולא סתם אני ממליץ? כל הכבוד לי

יאיר
Monday 24/12/2001, 15:31
שלום שוני,

כן, נכון, הזמנתי אק' אצל קלמי.
ד"א, לידו יש מחסן של יבואן של ציוד לאק';
הלכתי איתו לשם ואפשר להשיג שם את כל (כך נראה לי) הדברים שאתה מחפש - לא מהחברות המובילות - אבל למי שדחוק בכסף - זה מספיק.
מי שרוצה - יש שם אפילו פילטר יבש-רטוב לשים על האק' (כמו באק' של jebo).
את כל זה אפשר לקנות דרך קלמי.

amnon
Tuesday 25/12/2001, 17:44
אני מגיע עם רכב
ביום חמישי מת"א
אם זה ביום שישי מראשל"צ.

platypus
Friday 28/12/2001, 17:48
count me in. both days are cool. i'm coming from ra'anana.

קריב קריבנסיס
Friday 28/12/2001, 21:22
חבל לקודם באתי אבל לא ראיתי אף אחד כי באתי קצת מאוחר מידי
לזה תיכננתי אבל זה כבר יותר מידי רחוק לי...
אני גר במזכרת בתיה...
והרצליה זה לא כמו רמת רזיאל..
חבל

amnon
Saturday 29/12/2001, 02:21
קריב קריבנסיס,
אתה יכול להצתרף אלי ,אני מראשל"צ .
צור איתי קשר בפרטי.

bigdarman
Saturday 29/12/2001, 03:37
אז מתיי זה?
אני כנראה יגיע עם אוטובוס או משהו אבל קודם כל צריך לשכנע את ההורים.

FreeStyler
Saturday 29/12/2001, 05:53
הרצליה זה רחוק!!
אני מחולון, ואין לי איך להגיע..
ההורים שלי בטוח לא יסכימו שאני יסע עם מישהו שהם לא מכירים!
חבל.. רק אם זה היה בראשון.

קובי
Saturday 29/12/2001, 07:29
חבר'ה חבר'ה !!!
זה לא המפגש האחרון וזה לא המפגש הראשון. אני מבטיח לכם שהמפגש הבא שנארגן יהיה בראשון לתפארת עמישראל ואישתו.

בסופו של דבר מדובר במפגשים שבכל פעם יהיו במקום אחר, גם כדי לגוון, גם כדי להכיר את כולם, גם כדי שכולם יסבלו באותה מידה מהנסיעה :smile:

מי שיכול להגיע - ברוך הבא. מי שלא ? נחכה לו לפעם הבאה.

Saturday 29/12/2001, 16:36
אני מדברת בשם כל אלה שלומדים בבוקר כולל אותי, בבוקר אי אפשר אנחנו לומדים אז לא בבוקר

קובי
Saturday 29/12/2001, 17:13
גלית - אוליי תופתעי לשמוע - אבל כולם לומדים / עובדים בבוקר ...

בכל מקרה אנחנו לא מתכננים שום פגישה בשעות הבוקר, אז אוליי תסבירי למה אמרת את זה ?

עמירם ש.
Saturday 29/12/2001, 17:17
המפגש שדיסקוסמן מארגן (ר' עץ נפרד) הוא מפגש עם סדר יום מאורגן. ככזה, הוא יכול להתאים לכל מי שמעוניין לשבת ולהקשיב להרצאות, וגם קצת להיפגש.

עד כמה שאני מבין, "המפגש של המרכזניקים" עליו מדובר כאן הוא יותר בגדר של מפגש חברתי - מטיילים קצת בחנויות, מחליפים חוויות, אולי קונים איזה משהו.

מפגש כזה יכול להיות בעייתי כאשר מדובר בקבוצה גדולה מדי או הטרוגנית מדי. לכן דווקא נראה לי הגיוני לקיים מפגשים קטנים יותר, כשכל מפגש מתאים לקבוצה מסויימת - הן בתחומי ההתעניינות והן ביכולת להגיע למפגש.

Saturday 29/12/2001, 17:40
דג זאב- דברי נאמרו לאלה שכתבו שבבוקר הפגישה יכולה להתקיים אני לא כתבתי באופן מכוון לאדם ספציפי.

אז זהו שאני לא מופתעת! ברור שכולם עובדים ולומדים בבוקר אבל אם יש כאלה שלא,? חשבת על זה פעם? :smile:

bigdarman
Saturday 29/12/2001, 20:36
לדעתי לא צריך לעשות מפגש פעם בחודש אלה פעם בשבועיים ככה,
לדעת בלי לפגוע בדיסקוסמן המפגש שהיה פעם שעברה היה יותר מסחרי,
אני מעדיף את המפגש של ה"חבר'ה" יותר נעים לדבר להסתובב קצת בחנות וזהו :grin: (מקווה שהסמיילי יצא טוב).

fish in heaven
Sunday 30/12/2001, 02:24
כמו שנאמר - המפגש אמור להיות יותר משפחתי :smile:
המפגש הבא (אם תהיה דרישה) יהיה באיזור הצפון
אני מקווה לעוד הרבה מפגשים - אבל גם לא כדאי יותר מדי מפגשים - בכל זאת זה צריך להיות משהו מיוחד :smile:

קובי
Sunday 30/12/2001, 05:21
אז מה סיכמנו בסופו של דבר ?

fish in heaven
Sunday 30/12/2001, 05:32
אופס - התכוונתי לאמור - המפגש הבא אחרי המפגש עוד שבועיים :smile:

ולפי דעתי מקריאת דעות האנשים המפגש ייערך ביום חמישי בשעה 18:00 - 17.12 ?

מפגש אחריו ייערך בפברואר/מרץ באיזור שלוש המשאלות/חוות גידול. (יום שבת ?) לא צפון מדי (דהיינו עד שעה נסיעה מת"א - אבל קרוב לחיפה-יוקנעם)

ואז באיזור מרץ/אפריל מפגש בראשל"צ. (יום שישי?) (שוני :grin: ?)

שימו לב כל מה שנאמר כאן לא חקוק באבן :smile:
וקובי, תוכל לבדוק שעות סגירה של בית-הובי ודני-דג ?

צחי
Sunday 30/12/2001, 16:38
דג זאב 1, אני מציע לסגור את הנושא ולפרסם פגישה ביום חמישי 17 פברואר בשעה 1800 בדני דג אזור תעשייה הרצליה (אני לא יודע איפה נעמוד אבל שיהיה).זה כבר הפך להיות קצת מסטיק. הפגישה הבאה תהיה סוף שבוע שני בכל חודש, קרי 15 פברואר בצפון. חודש לאחר מכן בראשל"צ וכן הלאה.

כל מי שמגיע הרי זה משמח.

מה דעתכם לעשות רשימה של חברי מועדון הפורום כולל טלפונים, אימיילים וכו' על מנת שנוכל להתקשר אחד עם השני? אני מוכן לקחת על עצמי את הדפסה והריכוז של זה בתנאי שכולם ישתפו פעולה.

platypus
Sunday 30/12/2001, 22:54
why only in feb? why not this month?

עמירם ש.
Sunday 30/12/2001, 22:57
צדיקים (=קובי) מלאכתם נעשית בידי אחרים (=עבדכם), ולכן אני מבקש להוסיף מידיעה אישית שדני דג אמנם פתוח עד 20:00, אבל בית הובי - שכבר לא קוראים לו ככה - פתוח רק עד 18:00. לידיעת המארגנים.

fish in heaven
Monday 31/12/2001, 03:08
מארגן 1 מגרד את פדחתו :grin:

עמירם יש עוד חנויות מומלצות באיזור ?

המפגש נסגר על
ה 17.2
שעה 17:00 בית הובי
שעה 18:00 דני - דג
שעה 20:00 בית קפה

אם עמירם יודיע על עוד חנות דגים חביבה באיזור - לא במרחק גדול נקפוץ גם אלייה

עמירם ש.
Monday 31/12/2001, 06:03
יש חנות די נחמדה בכפר שמריהו סמוך לכביש החוף, ליד הבנק. אינני זוכר את שמה. זו חנות-אחות (למעשה חנות-אמא) לחנות שבקניון רננים ברעננה. חנות קטנה מאוד על פני הקרקע המסתירה מרתף סביר בכל הקשור לציוד ולאקווריומים (עיצובים מעניינים), פחות מזה בקשר לדגים עצמם. עדיין שווה ביקור למי שאינו מכיר. החנייה ליד החנות עצמה מצומצמת, אבל יש מגרש חנייה די גדול מעבר לכביש. אינני יודע את שעות הפתיחה אבל אנסה לברר.

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: עמירם ש. בתאריך 2001-12-30 22:05 ]</font>

קובי
Monday 31/12/2001, 06:33
אני צדיק ?? :smile:

פשוט חיכיתי לזמן המתאים שבו האוזניים שלי יצלצלו קצת פחות כדי שאוכל לטלפן אל החנות :smile:.

בכל מקרה - זה רעיון מצויין להתארגן בשעה 17:00 בבית הובי (שקוראים לו בשם חי ומזל אם אני לא טועה) ומשם לצעוד/מכוניות הלאה.

מה שכן (ועם כל הכבוד לקרחת של דניאל...) כמה באים ???

לגבי רשימת טלפונים של חברי המועדון - אני חושב שיש לנו אפשרות לערוך משהו דומה כאן בפורום (שהוא זה שמטפל בנושא החומר האנושי) - אוליי המוציא להורג הנחמד שלנו יפסיק לשמן את הגיליוטינה ויבדוק את הנושא ? :smile:.

fish in heaven
Monday 31/12/2001, 22:17
קובי, צריך להזכיר לך את הסיפור של קובלט בקשר לבעיתיות של מספרי טלפון ברשת ?
לא ממש בא לי טלפונים באמצע הלילה לשאול למה הדג לא נראה טוב... :smile:

ואם כבר מדברים על הנושא ועל מפגשים קבועים, אולי זה באמת יהווה את הבסיס למועדון מגדלי הדגים הישראלי ?
אלמינסטר ?

bigdarman
Tuesday 01/01/2002, 02:58
יופי חבר'ה אבל עיר שם של עיר משהו כתובת הייתם נותנים????
ואני נורמלי (אולי יש שלא) להתקשר למישהו לשאול למה הדג לא נראה טוב כי זה בהחלט הגזמה אם אני נותך את הטל' שלי למישהו זה לא שישאל אם הדג חולה אלה כי הוא חבר.

קובי
Tuesday 01/01/2002, 03:38
ובשל כך כולנו (לא התכוונתי לרישום מספרי טלפון אלא דואלק"ט ואי מיילים) בוחלים במתן מספרי טלפון. המקרים האלה של מישהו שמרים אליך טלפון בשעה 2 בלילה לשאול אותך מה קורה לדג שלו (כי זה מקרה חרום לדעתו) מחרידים אותי עד עכשיו :-)

צחי
Tuesday 01/01/2002, 04:11
נסחפתם קצת. נכון זה יהיה חוצפה להתקשר בלילה כדי לדבר על דג חולה או פילטר סתום, אבל זה מיועד כדי לבנות מועדון חברים. מי שירצה שייתן אימייל, כתובת טלפון בבית או נייד (במכשירים אלו יש כפתור קטן וגאוני שמאפשר להתנתק מהעולם בשעות הלילה) ומי שלא ירצה להצטרף אז ניפגש בפורום.
כנ"ל למפגש, אנחנו ניפגש בשביל הכיף בשעה 1900 בדני דג וב-2000 נזוז לקפה על יד (ארקפה או רולדין לא משנה) מי שיבוא סלאמת מי שלא גם טוב.

לדעתי יש חשיבות ביצירת מועדון חברים או אפילו עמותה (=כח) מגדלי דגי נוי (סתם רעיון) זה יתן לנו יכולת לרכוש או להביע את דעתנו בצורה טובה יותר. לדוגמא הורדת מחירי דגים שהם מופקעים בישראל.

שאלה כללית: כמה אקווריומים נמכרים בישראל - יש למישהו מושג? לדעתי מאות שמתחילים בידע של מוכר בחנות (כמוני) אך בניגוד אלי מתיאשים וזורקים הכל. מועדון יכול לחזק ולהחזיר רבים לתחביב וכך לחזק ולשפר את המצב הנוכחי. וזאת לא במחיר של ביטול הפרטיות.
לעמותה יש המון כח ואני יכול להביא דוגמאות אישיות של עמותות שאני רשום בהם וזה משפר את התחביב

חומר למחשבה! פרטים בקפה.

fish in heaven
Wednesday 02/01/2002, 03:33
אכן להקים עמותה זה רעיון מעולה
אבל בשביל זה צריך אחדות
וועד שיהיה מוכן להריץ את העניינים
וזמן חופשי :smile:
בהחלט נדבר על זה במפגש הקרוב !

קובי
Thursday 03/01/2002, 04:58
וועד זה דבר גדול. למעשה אני חושב שאפשר להתחיל לראות חברים שפעילים יותר בפורום ו"דוחפים עניינים" ואני מניח שבאופן טבעי הם יקחו דברים לידיים. בכל מקרה - אני מסכים עם דניאל שהדברים הללו צריכים לעלות לדיון במפגש הפורום.

לילך
Wednesday 09/01/2002, 06:14
הייתי מצטרפת למפגש שלכם ולו רק כדי לראות את עמירם.
אני עוד אנסה להגיע.

fish in heaven
Wednesday 09/01/2002, 06:58
קודם כל זה המפגש של כולנו - מאנשים עם 0 הודעות ועד אליי - שיאן ההודעות
ולמה לראות את עמירם דווקא ? אני הייתי ממליץ על חומי :wink: (והמבין יבין ויבאר לשאר חברי הפורום)

מקווים לראות כמה שיותר (גם אנשים וגם דגים) :cool:

לילך
Wednesday 09/01/2002, 07:27
הייתי מאד שמחה לדעת מי חומי, תנו קצת אינפורמציה לפחות בפרטי.

את עמירם אני רוצה ליראות כי הוא מעניין אותי - והמבין יבין ! :grin:: o: lol:

יאיר
Wednesday 09/01/2002, 16:21
אם ב"בית הובי" אתם מתכוונים לחנות שנקראת
היום "דג ובריכה", ונמצאת ברחוב שנקר בהרצליה פיתוח, אז נראה לי שזה יהיה די ביזבוז להגיע לשם; הייתי שם לא מזמן, והמקום פשוט נראה לי כמחסן של יבואן ציוד ואקוואריומים (בעיקר של jebo). לא ראיתי שם דגים למכירה.

ד"א, הייתי לפני מס ימים בזולנד, ומה אני אגיד לכם - ממש לא התרשמתי (אולי בגלל שאני רגיל לרמה הגבוהה של "נעים במים"): מבחר בינוני מינוס של דגים (למרות כמה סוגים מאד אקזוטים של בוטייה), הם מוכרים את הדגים מיד כשהם מקבלים אותם, בלי קרנטינה מתבקשת של לפחות שבועיים.
רמת הציוד בינונית - מבחר לא גדול.
כמות גדולה מאד של אקווריומים למכירה !!

אני מתכוון לדגום בקרוב את אלמוג בראשון - איך הם? בטלפון הם נשמעו מאד נחמדים ומשתפי פעולה

amnon
Wednesday 09/01/2002, 16:54
אני מבקר באלמוג די הרבה , מבחר הדגים שם לא מלהיב , אך יש שם דיסקוסים יפים ,אחד מהם שנמצא שם לפחות 3 חודשים (כנראה בגלל מחירו) פשוט מהמם ציבעו כחול ,תורכיז ,אדום. :eek:
גודלו כ-8 ס"מ.
תמיד כשאני שם אני נעצר לידו וכל השאר כבר לא מעניין.

עמירם ש.
Wednesday 09/01/2002, 19:23
יאירי, מוזר שלא ראית דגים למכירה בדג ובריכה. יש להם שני חדרים של דגים בלבד, האחד בעיקר לציקלידים עם שלוחה של מספר אקווריומים מלוחים, והשני לדגים שונים. בסך-הכל כמה עשרות אקווריומים. הם מוכרים גם סלעים חיים. מבחר הציקלידים שלהם יכול להיות די מרשים, וכשהיו לי ציקלידים קניתי מהם די הרבה.

לגבי אלמוג, הסיבה העיקרית להגיע אליהם היא ציוד של JBL, וכן היחס הטוב שאפשר לקבל - תלוי מתי הגעת ומי נמצא באותו רגע בעסק.

bigdarman
Thursday 10/01/2002, 02:04
לאלמוג לא הייתי ממליץ קניתי אצלו תכשיט ואחרי פחות מ24 שעות הלך לעולמו :sad:

הסניק סקין
Thursday 10/01/2002, 05:05
לפני שנתים אלמוג היתה אחת החנויות היפות באיזור חנות מושקעת מסודרת ויפה המגבלה היחידה היתה המוצרים שהיו כולם תוצרת jbl הבעלים אלון מומחה לא קטן בדגים ובונה אקוריומים בבתי לקוחות היה מנהל את החנות .בשלב מסוים החליט לפתוח חנות גם בנס ציונה והשאיר את החנות בראשון לניהול בידי עובדים .מה שקרה שהחנות לאט לאט התדרדרה .לפני שבוע ביקרתי ביום שישי וגיליתי כי אלון חזר להתרכז ולנהל את החנות בראשלצ אני מאמין שהיא תחזור לגדולתה ץאלון גם בחור נחמד סבלני ובעל ידע רב .אני ממליץ לבקר

הסניק סקין
Thursday 10/01/2002, 05:08
יאיר אם אתה ניגש לאלמוג בשבת צור איתיקשר וניפגש שםגם שישי אחרי 2 בא בחשבון

עמירם ש.
Thursday 10/01/2002, 07:01
אני דווקא מתרשם לטובה מסלאביק, שמנהל כיום את החנות (לפחות בסופי שבוע). אלון אכן היה בה בשבוע שעבר משום שסלאביק היה בחופשה. סלאביק מבין מאוד ומנסה לעזור, אלא מה - אין לו בדיוק סבלנות למבלבלי מוח ולהדיוטות. ונכון, הוא לא שם דגש היסטרי על העיצוב והיופי. אבל בכל-זאת אני מעדיף באופן ברור לבקר אצלו מאשר בחנות בנס ציונה, שהיא הרבה יותר מנוכרת ומסחרית, אלא אם אלון נמצא בה (ולרוב הוא לא).

הסניק סקין
Thursday 10/01/2002, 13:57
איך אומרים החברה ,כל מילה מלמיליאן

elminister
Thursday 10/01/2002, 17:26
טוב בואו נעשה קצת סדר בבלאגן...
קצת היסטוריה:
-------------
הפורום הוקם כדי ליצור אחידות של מקום מפגש אחד ויחיד לכל מגדלי הדגים באשר הם.
כידוע לכולם קיימים מ"ס אתרי תוכן על דגים אשר מכילים חומר וידע על גידול דגים.
הרעיון שאני התנדבתי (וניסיתי) להוביל: חתר לעיקרון שיהיה פורום אחיד ובלתי תלוי בשום אתר,
שיהווה פלטפורמה חיצונית, לכל האתרים ומקום מפגש מרכזי.
קובי-"דג זאב" אשר מחזיק את האתר "אקווריומניה" הצטרף, אולם הוא היה בודד...
ניסיתי להזמין את בעלי האתרים האחרים למפגש לפני כמה חודשים אולם הם פשוט לא הופיעו, ולא מעונינים (מסיבותם שלהם). לאחד את הפורומים.

בגלל שהאינטרנט הינו סביבה חופשית לחלוטין! "איש הישר בעינו יעשה" ולמעשה הפורום הנ"ל גדל בקצב מסחרר ותעבורת ההודעות כאן היא הגדולה מכולם יחסית לפורומים האחרים.

גם אני בעד מפגש, וגם אני רוצה להכיר את כולכם, אולם קשה מאוד יהיה להקים "עמותת מגדלי הדגים הישראלית" כאשר לא קיימת הסכמה בין כולם.. (ניסיתי..).

אבל אם אני אראה אותכם במפגש, גם אם לא יהיו החלטות גורליות, זה מספיק טוב בשבילי...

*ELMINISTER "הלוחם שנכנע לבסוף"*

amnon
Tuesday 15/01/2002, 00:48
ELMINISTER
מועד המפגש קרב ואין הסבר איך להגיע , איפה בדיוק נפגשים? ובאיזה שעה?
אני ממש לא מכיר את המיקום של דני דג בהרצליה ,
ואין לי חשק להיתקע בפקקים מיותרים שם !!
אז הסבר בבקשה!!

קובי
Tuesday 15/01/2002, 02:11
אמנוני - המפגש מתחיל בשעה 17:00 ויהיה בבית הובי (חי וברכה, משהו כזה).
הגישה לשם מאד פשוטה, ואני חושב שכדאי שמישהו פשוט יכניס לכאן את השמות הנכונים של כל המחלפים.

בקיצור - בכביש החוף במחלף הרצליה (המחלף שלידו יש אונייה, והרצל אחד גדול וזועף שמסתכל על כולם), אתה יורד אל מתחת לכביש החוף, לכיוון הרצליה פיתוח.

נכנס לרחוב הראשי של איזור התעשייה של הרצליה פיתוח (בולטים שם המון בתי זכוכית ומתכת, קשה להחמיץ).

אתה פונה שמאלה בפנייה הראשונה, לתוך כביש צר וכחמישים מטרים לאחר מכן, אתה פונה ימינה ומחפש חנייה. מימינך תראה את דגי חי וברכה.

fish in heaven
Tuesday 15/01/2002, 16:04
בשעה 18:00-18:30 אנחנו נעבור לדני-דג
מי שרוצה מוזמן לשלוח לי הודעת פרטית לקבלת מספר הטלפון שלי על מנת לתאם....
וגם למי שיש הוראות למקום אם יוכל בבקשה לפרסם איך להגיע לדני-דג

צחי
Tuesday 15/01/2002, 16:15
מהו לוח הזמנים שהחליטו עליו? ת'אמת אבדתי כוון בשבועות האחרונים בקשר למפגש הזה