צפה בגרסא המלאה : מקרר במרינה ונבראכוס

baruchbl
Friday 10/09/2004, 23:13
האם צריך מקרר באקווריום מרינה?
האם בשביל דג כמו נבראכוס צריר מקרר?
האם הנאברכוס דג קשה לגידול בהשוואה לאימפרטור?
מה המחיר בערך של נבראכוס צעיר?

אורן
Saturday 11/09/2004, 09:10
בוקר טוב ברוך

לא חייבים מקרר באק' מרינה
הנאברכוס לא דורש מקרר (בדיוק כמו כל הדגים )
במחינת חוזק הדג - הנאברכוס נחשב לאנג'ל עמיד וחזק , הוא די רגוע יחסית לאימפרטור
ולא אמורה להיות איתו כל בעייה בשלב האיקלום ואחריו.

מלוח17
Sunday 12/09/2004, 01:57
מה מחירו?
ואורן,הבנתי שהיה לך גם נבארכוס וגם קיסר הדור צעיר בצבעי צעיר הכוונה,כמה זמן כול אחד החזיק אצלך? ומה קרה להם? ומי יותר עמיד ויתאים לי באק 500 ליטר מבחינת חוזק,עמידות לנקודות לבנות (עור רגיש) ומתרגלים לאוכל ?
אשמח לתשובות

שוני ז"ל
Sunday 12/09/2004, 09:27
לי יש אימפרטור וגם נברכוס .שניהם מסתדרים יפה מאוד אחד עם השני והם חיים מצוין במרינה 400 ליטר כולל הסאמפ ללא מקרר
שוני

מלוח17
Sunday 12/09/2004, 23:09
אבל לא שאלתי עם הם מסתדרים שאלתי מי יותר עמיד , קל לאיקלום והאכלה, וכ... ומחיר.... :P של כול אחד בגודל בינוני כזה , הקיסר הדור בצבעי צעיר

שוני ז"ל
Monday 13/09/2004, 01:03
הגדר מה זה דג עמיד?.אני מכיר חלב עמיד ויש לו תאריך תפוגה לגבי דגים אני לא מכיר את המושג .אני קונה דגים מאוקלמים ורואה שהם אוכלים .

מלוח17
Monday 13/09/2004, 03:00
שאין לו עור רגיש
שהוא לא מתרגש מכול שינוי הכי קטן באיכות המים או בטמפ לדוגמא כמו הבלו פאודר שסיפרו לי עליו ( לא שיש לי נסיון עליו אלא ממה ששמעתי)
שלא מפונק מבחינת אוכל , אוכל אוכל יבש וקפוא מה שיש בחנויות ,
הבנת את הכוונה דג עמיד ?

Shuky
Monday 13/09/2004, 09:27
מלוח 17,
נעלבתי בשם שוני. אנא כבד את שאר המשתתפים בדיון. אין צורך בשפה לא נעימה לאוזן.
אני בטוח ששוני יודע מה משמעות המילה עמיד, והוא לא חושב שדג נראה כמו קרטון חלב...
שוני טען שלדעתו אין משמעות למילה "עמיד" לגבי דגים. יש אקווריומים בהם בלו-פאודר הינו "עמיד" וחי זמן רב ויש כאלו שהורגים אותו תוך יומיים. בתנאים טובים מרבית הדגים "עמידים".

שוני ז"ל
Monday 13/09/2004, 10:04
מלוח כתב
אבל לא שאלתי עם הם מסתדרים שאלתי מי יותר עמיד , קל לאיקלום והאכלה, וכ... ומחיר.... של כול אחד בגודל בינוני כזה , הקיסר הדור בצבעי צעיר .

ואני מר מלוח בתשובתי הראשונה לא עניתי לך .אני עניתי ל-baruchbi
ששאל
האם צריך מקרר באקווריום מרינה?
האם בשביל דג כמו נבראכוס צריר מקרר?
האם הנאברכוס דג קשה לגידול בהשוואה לאימפרטור?
מה המחיר בערך של נבראכוס צעיר?

ושיהיה לך אחלה יום
שוני

baruchbl
Monday 13/09/2004, 23:23
בכל זאת גם בסיפרות המקצועית בתחום (כמעט בכל ספר) הדגים מקוטרגים לפי דרגת העמידות שלהם באקווריום. לפיכך השאלה לגבי העמידות במקומה ויש לה תשובה.