צפה בגרסא המלאה : חנויות דגים


mich
Sunday 09/12/2001, 07:45
שלום
אני גר באזור ירושלים, וישנה כאן בעיה די גדולה בקניית דגים.
יש את רשת ג'ונגל שהם גם מאד יקרנים וגם ממש לא מקוצעיים, סתם מוכרים...
יש את רמת רזיאל שלהערכתי הוא ממש מגזים עם המחיר, הדגים שלו תמיד יותר יקרים בעשרים אחוזים לפחות. אתמול ביום שבת נסעתי לצומת בילו ונכנסתי לחנות שליד ACE , לתדהמתי גיליתי שם מחירים ממש ממש נמוכים, רק לשם דוגמה קטנה. בכל מקום סקלרים עולים בערך שמונה שקלים מינמום, אצלו הם עולים שני שקלים, יש לו אקווריום מפוצץ בסקלרים. כמו כן דג עין אדומה עולה אצלו גם כן שני שקלים במקום שישיה שקלים. וכאשר קונים להקה בת עשרים דגיגונים כאלו, אז במקום לשלם מאה עשרים שקל, אני שילמתי רק ארבעים שקלים. משמעותי ביותר. האם יש לכם דעה על החנות הזאת? האם אתם מכירים על מה אני מדבר? והאם ישנן עוד חנויות זולות וטובות באזור ירושלים או המרכז. אני מאמין שכולם יהנו מהמידע שיועבר בעץ זה.
שבוע טוב לכולנו...

Sunday 09/12/2001, 13:33
פעם היה ברחוב שמאי חנות טובה בשם תחביב.
האם הם גם התקלקלו ונהיו חמדנים?
אני זוכר שכילד חובב דגים (לפני שנים רבות) הם היו היחידים שמה שהם אמרו תאם את הידע מהספרות שהיתה לי.
Cobalt

elminister
Sunday 09/12/2001, 17:11
סליחה על השאלה, אבל אתה מתכוון לחנות בשם "דוליטל"?
ELMINISTER

יאיר
Sunday 09/12/2001, 17:58
הערה קצרה:

אני מאד בעד השוואת מחירים, אבל תמיד צריך לבדוק גם משתנים אחרים - לדוגמא, איכות הדגים !

מניסיון - ברמת רזיאל הוא לא מוכר דגים אלא לאחר ששהו אצלו בבידוד כמה שבועות.

Sunday 09/12/2001, 21:37
במתחם בילו יש 3 חנוית עם דגים המוזכרת הינה ד"ש לחיות חברה בסדר ומקצועים גם מיבאים לבד וגם מוכנים ליבא במיוחד לפי קטלוג.
חנות נוספת במתחם זה היא קאקדו נמצאת מאחורי מסעדת ננדום עיקר עסקיה תוכים למיניהם פינת דגים עם מבחר של דגים לא שיגרתיים די גדול הם לא כוכבים גדולים בציוד בגלל שהמרחק בין שתי החנויות הוא 150 מטר יש תחרות בריאה.ל קונים קבועים יש כרטיס חבר שנותן 10% הנחה.
החנות השלישית בבילו היא בחלק השני של המתחם ליד אוטודיפו ומשביר מחסני אופנה והם בפשטות לא מריח לא מסריח די פרווה מבחר סביר של דגים פשוטים וציוד במבחר סביר.
חנות נוספת יש במתחם הפוואר סנטר בנס ציונה ליד סקאל בשם אלמוג חי חנות יפה ובסדר ויותר זולים בדרך כלל בדגים מהשלוש האחרות. בציוד הם מיבאים JBL ציוד ומזון גרמני טוב ולא זול.

עומרי ע
Sunday 09/12/2001, 22:20
נחזור דקה לחנויות בירושלים-
המחסור בחנויות דגים בירושלים לא חדש בכלל.
גם החנויות הקיימות לא ממש טובות, מרשת ג'ונגל לא הייתי ממליץ לקנות גם בשל המחירים היחסית גבוהים וגם בגלל שמצב האקווריומים שלהם הוא על הפנים.
חנות טובה יחסית שאני מכיר היא בפסגת זאב, "חיות וחיוכים", החנות עצמה זולה ובעל החנות לא חמדן, אבל מצב האקווריומים שם הוא בינוני+ באיחוד בתקופה הזאת של השנה.
כמה מאות מטרים משם פתחו חנות חדשה בשם "תיבת נוח", חנות חדשה מאוד, בפעם האחרונה שביקרתי שם מצב האקווריומים היה טוב מאוד והמחירים סבירים בהחלט.