צפה בגרסא המלאה : OFF TOPIC-בקשה מעט חצופה

elminister
Tuesday 17/09/2002, 00:18
פורום מיים מלוחים מאגד בתוכו את אלה שממש זקוקים לגמילה תרופתית :green:
אבל בשביל פשוטי העם רציתי לבקש, שכאשר אתם מזכירים שם של דג וכ"ו(כמו DOLPHITEC אשר הזכיר את הנתחן 9 ויפה עשה !),
אם תוכלו לתת LINK לתמונה או לחומר עליו אני מאוד יודה לכם אישית,וגם שאר חברי הפורום אשר היו רוצים ללמוד את הנושא,

בתודה מראש
ELMINISTER

dolphitec
Tuesday 17/09/2002, 02:22
רעיון יפה ומעשי בהחלט!

אני אשתדל לעמוד בדבר :stop:

בכל מקרה לכל החברים שלא יודעים איך לשים את הקישור, זה קל מאוד, יש לכם קישור ל IMG למעלה. (אם בכל זאת הסתבכתם שימו קישור ואני אדאג להפוך אותו לתמונה ממוזערת).

קובי
Tuesday 17/09/2002, 02:32
http://www.fishindex.com/photos/1635.jpg

הנה הפושע הקטן. חיפשתי בנרות את התמונה הזו - העניין הוא שהוא לא נקרא באנגלית נתחן "תשע" (הוא נקרא כך בעברית בגלל הציור 9 שיש לו על הגוף) אלא נתחן כחול.

dolphitec
Tuesday 17/09/2002, 10:10
היי קובי, אם יש בעיה עם תמונות של דגים אז יש לי בוואלה DATA BASE ממש גדול של דגים, אשמח לסייע.

elminister
Friday 20/09/2002, 21:29
רציתי רק לאמר, שהמאמץ שלכם מבורך,
אני סוף סוף מבין על איזה יצורים אתם מדברים (כי כולם רואים אותם בחנויות, אבל לא כולם מכירים את שמם).
שוב תודה

ELMINISTER

קובי
Friday 20/09/2002, 21:37
כפיר - בחלוקת השבחים ההדדית מגיע לך כל הקרדיט מכיוון שהרעיון שלך הופך את הפורום הזה להרבה יותר יפה, הרבה יותר מושך וכמובן - הרבה יותר מעוגן במציאות. אם נודה על האמת - הרבה יותר קל ככה להבין על מה מדובר.

אגב - שימו לב שבשבועות הקרובים אני אתחיל לפרסם יותר ויותר פרופילים של דגים וחסרי חוליות. לבסוף אקשר את כולם לאינדקס אחד גדול.

benrokh
Friday 20/09/2002, 21:40
רעיון טוב רק אל תעשה אותו נעול

קובי
Friday 20/09/2002, 21:50
לא זה הרעיון בן:
האינדקס עצמו נעול ומודרייטורים בלבד יכולים לקשר אליו הודעות. בכל הודעת אינדקס כזו, יש את שם הדג, שם לטיני, תמונה ו - קישור.
הקישור הוא אל העץ עם הפרטים על הדג, ובעץ עצמו ניתן לנהל דיון על הדג.

dolphitec
Saturday 21/09/2002, 01:41
נו בודאי שהוא יהיה נעול...
זה רק מה שנשאר לנהל דיונים בעץ אינדקס?

elminister
Saturday 21/09/2002, 02:52
צודקים ב-100%,
אין כאן בכלל שאלה,
האינדקס הינו סגור ומסוגר, כל הרוצה לחדש,להוסיף, להתווכח על פרטים מוזמן בחום לפתוח על זה עיצי דיון נפרדים,
עד אז האינדקס נ-ע-ו-ל

וכל הכבוד על הפרויקט....
ELMI

benrokh
Saturday 21/09/2002, 08:22
חשבתי שהאינדקס יהיה בצורה של פרופיל בכל הודעה וכל אחד יתוב על החיות שהוא מגדל
אבל אולי השיטה של עץ לפרופיל יותר טובה :roll: