צפה בגרסא המלאה : התחלתי סייקל

Omri_Sh
Friday 28/08/2009, 22:28
התחלתי סייקל לפני יומיים,

חצץ , מלח , סלעים , אנטי כלור , תוספי בקטריות ומים.

האם כדאי לשים אוכל בתא רשת כדי שירקב ויצור אמוניה? (כמה זמן זה יקח)

תמונות בקרוב...

תודה.

אגב - מחפש מסירה מאזור המרכז של קופופודים (לא של ים תיכון), אבל זה לא ממש לעכשיו.

Eb
Friday 28/08/2009, 22:39
שים 2 מולי שחור בסאמפ!!!!!!!! ככה שיעשו סייקל כמו שצריך .

Dor-L
Friday 28/08/2009, 22:48
לא חושב שהיית צריך להוסיף תוספים,אל תמהר,מי שממהר נופל גם מהר,תן למערכת לרוץ,תן לבקטריות להתפתח אצלך בדרך הטיבעית,החזקה והבטוחה,תשים 2 מולים שחורים בתא רשת באקווריום,יש לי אם אתה רוצה בוא תיקח,שתסיים את הסייקל תחזיר,תזרוק כל יום כמה גרגירים ותעקוב אחרי הפרמטרים,האמוניה תעלה,אחר כך תירד ויעלה הניטריט,אחר שהוא ירד תבדוק ניטראט ותיראה שהוא לא גבוהה מידי ותתחיל לאכלס בדגים העמידים יותר מהאוכלוסיה שאתה מעוניין בה,הרבה בהצלחה,תיהיה סבלני,אין למה למהר,ככל שתעמיס על המערכת פחות בהתחלה אתה תיהיה בעל אקווריום יציב יותר במשך הזמן.

Omri_Sh
Friday 28/08/2009, 23:06
שים 2 מולי שחור בסאמפ!!!!!!!! ככה שיעשו סייקל כמו שצריך .

רציתי לעשות למולים חיים יותר קלים, כנראה שזו לא אופציה.

לא חושב שהיית צריך להוסיף תוספים,אל תמהר,מי שממהר נופל גם מהר,תן למערכת לרוץ,תן לבקטריות להתפתח אצלך בדרך הטיבעית,החזקה והבטוחה,תשים 2 מולים שחורים בתא רשת באקווריום,יש לי אם אתה רוצה בוא תיקח,שתסיים את הסייקל תחזיר,תזרוק כל יום כמה גרגירים ותעקוב אחרי הפרמטרים,האמוניה תעלה,אחר כך תירד ויעלה הניטריט,אחר שהוא ירד תבדוק ניטראט ותיראה שהוא לא גבוהה מידי ותתחיל לאכלס בדגים העמידים יותר מהאוכלוסיה שאתה מעוניין בה,הרבה בהצלחה,תיהיה סבלני,אין למה למהר,ככל שתעמיס על המערכת פחות בהתחלה אתה תיהיה בעל אקווריום יציב יותר במשך הזמן.

תודה על ההצעה :D
מאיפה אתה? (באיזה אזור בת"א..?)

יש על הסלע קצת קרולייה, הסלע הגיע יבש, יש מצב היא תתפתח או שזה אבוד?

אשמח לעוד עצות.

תודה.

מאיה
Friday 28/08/2009, 23:52
רציתי לעשות למולים חיים יותר קלים, כנראה שזו לא אופציה.

תודה על ההצעה :D
מאיפה אתה? (באיזה אזור בת"א..?)

יש על הסלע קצת קרולייה, הסלע הגיע יבש, יש מצב היא תתפתח או שזה אבוד?

אשמח לעוד עצות.

תודה.

אני עם עצתו של דור - ס ב ל נ ו ת

הקורלינה על הסלע היבש- לא רלוונטית יותר, בתהליך הסייקל תעבור מס' צבעים = אצות
בסופו של דבר - כשהאק' יבשיל ויתבגר- יתחיל לגדל הקורלינה מחדש (כמובן שתצטרך לתת את הפוש הראשוני) אבל עוד חזון למועד.

בנתיים - שיהיה בהצלחה - שים 2 מולים וכפי שדור הציע - צעד צעד עם המון נחישות וסבלנות.
ותמשיך לעדכן....:up: