PDA

צפה בגרסא המלאה : קניית LCD ,יש פה מומחים במקרה?

amos_22
רביעי 04/02/2009, 18:13
שלום רב
אני מעוניין לקנות לחדר שלי LCD בגודל 42,יש לי את המרחק המתאים ואפילו מעבר אני ימדוד בקרוב ויציין את זה פה,יש לי מרחק רב מהמיטה לקיר בו אני מעוניין לתלות או להניח על כוננית את הטלויזיה,שאלת המיליון היא איזה כדי לרכוש? ידוע שהיום בלי עין הרע השוק מוצף בצורה שאי אפשר לתאר בכלל מהפשוטות ביותר עד המפלצתיות ביותר,עכשיו התקציב שלי לא גדול הוא אפילו נמוך לסדר גודל כזה אבל אני מוכן להשקיע עד 5 אלף שקל לא יותר,השאלה היא האם יש בכלל מה לחפש במחירים שכאלה? איזה חברה מומלצת? מאיפה לרכוש? מכרזים? חנויות? מאיפה?
אני אשמח לשמוע את דעתכם בנושא הזה.
ואולי בסופו של דבר ניצא מפה עם דגם טוב ואיכותי בזכותכם.
תודה

gandalf
רביעי 04/02/2009, 18:19
הדבר עכשיו זה המסכים החדשים של פיליפס ..

יש נורות מסביב למסך שמושכים את התמונה בהדמייה מחוץ למסך ככה שאתה יכול לקנות 32 אינצ וזה יראה הרבה יותר...
בלי קשר שזה מסך מדהים ויפה..
גם אם לא על הדגם הזה אני ממליץ על פיליפס.
אם אתה רוצה עוד חברה אז LG
לא נראה לי שיש מקום לעוד חברות אם אתה רוצה איכות.
לגבי אפו מוכרים (חנויות) לא נראה לי מותר לשווק אנשים באתר..

עופר
רביעי 04/02/2009, 18:49
השאלה הגדולה מה יהיה השימוש שלה?
מחשב?
ממיר טלויזיה?
קונסולת משחק?

מה?

SHLOMIMR
רביעי 04/02/2009, 20:33
מצטער שאני נדחף, אבל מה הקריטריונים המומלצים לקניית טלוויזית LCD לטובת מסך מחשב?
הגודל 30 אינצ' ומעלה מרחק בערך של 4-5 מטר.
ואיזה דגמים מומלץ? משהו בסיסי, שמספיק בעיקר לצפייה בשידורי אינטרנט.
כמובן שעדיף מחירים שהם לא בשמיים.
תודה.:up:

amos_22
רביעי 04/02/2009, 21:02
השאלה הגדולה מה יהיה השימוש שלה?
מחשב?
ממיר טלויזיה?
קונסולת משחק?

מה?

השימוש הוא צפיה בערוצים המשודרים משידורי הלויון,ואולי נחבר אותה גם למחשב לראות ישירות סרטים לא מעבר לזה.

קורליאוס
רביעי 04/02/2009, 21:04
תשאל את lior27 הוא אמר לי שהוא מוכר מכשירי חשמל...
לי יש 42 של lg והיא טובה מאוד!

כלב שי
רביעי 04/02/2009, 21:14
לפי הגדרת השימוש שלך הכי מתאימה לשימוש שהגדרת מסך פלזמה ממסך אל.סי.די רק תתאכזב

amit963
רביעי 04/02/2009, 21:17
אם יש לך כסף אז תקנה LG סדרת מסכי ה Scarlet אחת הטלוויזיות הכי קטלניות שראיתי בחיים:up:

gandalf
רביעי 04/02/2009, 21:32
אם יש לך כסף אז תקנה LG סדרת מסכי ה Scarlet אחת הטלוויזיות הכי קטלניות שראיתי בחיים:up:

לא נראה לי הוא רוצה להוציא 10000

amos_22
חמישי 05/02/2009, 07:31
חברים אני מחדד מעט את הדברים,יש לי תקציב מסויים לדבר הזה 5 אלף שקל לא יותר מזה.
המרחק מהמיטה לקיר בו אני רוצה לתלות את הטלויזיה הוא 5.5 מטר לא מעט.
אשמח לשמוע עוד דעות בנושא...

עופר
חמישי 05/02/2009, 09:03
בכל מקרה לך על פלזמה
עם רק לעיתים תחבר אליה מחשב, זה ממש לא נורא וניתן לצפות בפלזמה באיכות גם עם סרטים מהמחשב

amos_22
חמישי 05/02/2009, 09:15
בכל מקרה לך על פלזמה
עם רק לעיתים תחבר אליה מחשב, זה ממש לא נורא וניתן לצפות בפלזמה באיכות גם עם סרטים מהמחשב

מה ההבדלים במחיר? ומה בכלל ההבדל בין פלזמה לLCD?
והאם יש פלזמות בגובה התקציב שלי?

זוהר86
חמישי 05/02/2009, 09:36
בפלזמה השיטת שידור זה עיגולים ו ב LCD זה נקודות
לא אמרת איזה רזולוזייה אתה רוצה לקנות כמובן שFULL HD יותר יקרה מ READY לכן קודם חשבו תדע מה אתה רוצה מעצמך..
לגבי מה יותר טוב לקנות פלזמה או LCD זה תלוי בגודל הLCD יותר טובות מ 22 אינטש עד 37 -42
והפלזמות יותר טובות מ 42- 100 אינטש (דרך אגב ראיתי את הטלויזיה הזאת אצל חבר של חבר שלי עלתה להורים שלו 400 אלף שקל!!!!!!! אבל אני בטוח שזאת הפעם הראשונה והאחרונה שאני נהנה מהסופר הקלאסיקו באיכות פשוט מפחידה!!!)
הכל תלוי אחי בתקציב לי יש 42 LCD סומסונג FULL HD עלתה לי 6 וחצי אז בזמנו בכל מקרה המחירים תמיד יורדים!!!

זוהר86
חמישי 05/02/2009, 09:38
כדאי שתעקוב יש המון מבצעים ובזמן האחרון באמת שעושים מחירים יפים לפלזמות וLCD

שישו
חמישי 05/02/2009, 11:31
קנה פיילוט מסופרסל דיל במחיר מצחיק FULL HD גם ככה עוד יומיים כל טלבזיה שתקנה תהייה כבר מיושנת.

amos_22
חמישי 05/02/2009, 11:31
חברים יקרים אתם מדברים פה על סכומים בעוד התקציב שלי לא מגיע בכלל לסכומים האלה
הרי לרוב האנשים יש בבית LCD במחיר שלא עולה על 5-8 אלף שקל רובנו יש את הטלויוזיות הממוצעות
ואלה אני מחפש לא את אלה שעולות 10 או 20 אלף אני מחפש טליוזיה מומצעת טובה
ואיכותית שיש לה ביקורת טובה,יש לכם שמות להמליץ לי דגמים ממוצעים? שבמסגרת התקציב שלי?

urilivne
חמישי 05/02/2009, 11:32
הדרישות שלך מהמסך מינימאליות.
גש ל ZAP ובדוק אלו טלביזיות עומדות בתקציב וקיבלו ביקורת טובה.

בהצלחה.

amos_22
חמישי 05/02/2009, 11:52
הדרישות שלך מהמסך מינימאליות.
גש ל ZAP ובדוק אלו טלביזיות עומדות בתקציב וקיבלו ביקורת טובה.

בהצלחה.

תהליך זה בוצע כבר והתוצאה היא שקיבלתי מספר רב של מכשירים שעומדים בתקציב שלי
אז איך בוחרים את הכי טובה? לכן פניתי פה לחברי הפורום במידה והם מכירים/ממליצים על מכשיר או מספר מצומצם של מכשירים שהם השלישיה הפותחת בתחום הזה,ושוב שיהיה בתקציב.

amos_22
חמישי 05/02/2009, 11:54
קיימת גם נוסחא לחישוב המרחק מהטלויזיה משהו כזה
יש פה משהו שמכיר?

urilivne
חמישי 05/02/2009, 12:27
מכשירים טובים: סוני, LG, סמסונג, פיליפס, היטאצ'י (לא כולם באותה איכות).
מותג סיני לא רע: פוג'יקום

לגבי החישוב לגודל מסך:
גודל המסך המועדף למרחק מסוים יהיה המרחק חלקי עשר.
כלומר - אם יש מרחק צפיה של 3.5 מטר - המסך האידיאלי הוא 35 אינטש.
מסך של 42 אינטש אומר מרחק של 4.2 מטר.

עופר
חמישי 05/02/2009, 12:40
זוהר
חבל שאתה מטער
הכל תלוי בסוג השידור אותו אתה מדבל
פלזמה של 32 אינץ תראה יותר טוב מLCD באיזה גודל שתבחר את שידורי יס או הוט

הכל תלוי מה המקור של השידור
תקלטו את זה כבר ודי לתופעת העדר

Hen D
חמישי 05/02/2009, 12:47
אני רכשתי לפני כחצי שנה את הדגם R81 של סמסונג אחרי הרבה חפירות ברשת.
32 אינצ', מצוין בחיבור למחשב, גם טלוויזיה רואים חבל על הזמן. בעלי שני חיבורי HDMI ..
אני מאמין שקיים כבר דגם יותר חדיש אבל אם אתה רוצה משהו לא יקר ועומד בכל הדרישות,
זו אפשרות לא רעה בכלל.
את ה-LCD רכשתי ב - 1000 ש"ח פחות מהמחיר הזול ביותר שנקוב באתר ZAP ועם אחריות
של סמליין שזה בעצם היבואן הרשמי של סמסונג בישראל. שים לב טלוויזיות שנמכרות בזול
מהמחיר הרגיל מגיעות עם אחריות של חברת שקר כלשהי.

לך לאבי סופר בתל אביב, מחירים ללא תחרות ומגוון רחב של טלוויזיות LCD. הוא מאוד גמיש
במחירים.

yaki007
חמישי 05/02/2009, 12:49
בוא נעשה לכם סדר בדברים (הדברים נרשמים בעקבות זה שעבדתי כמתקין פלזמות ו LCD של טושיבה במשך שנה וחצי)

פלזה זה מסך שעובד על גז שאך לא ניקראה פלזמה והיא מגעה בדגלים של 47 57 בדרך כלל לא נתקלתי בפלזמות קטנות מי 42 בכול חברה שהיא

מסכה LCD אם מרכבין מי קובצהשל נורות לד כול מסך והגדל שלו מי 1 אינ'צ והשמם אם הגובל

אם אתה שאולי אותי הגדלים של 42 47 57 הפלזמות מיצרות תמונה טובה יותר
אתה יורד לגודל של 38 ומתה אז אני כבר ממליץ על LCD

אני אישית ממליץ לך לרדת לגודל של 38 36 32 מה שתבחר ולקנות מסך
של טושיבה או סמסונג או LG שאם החברות המבלות
אם איכות תמונה טובה

amos_22
חמישי 05/02/2009, 14:10
זוהר
חבל שאתה מטער
הכל תלוי בסוג השידור אותו אתה מדבל
פלזמה של 32 אינץ תראה יותר טוב מLCD באיזה גודל שתבחר את שידורי יס או הוט

הכל תלוי מה המקור של השידור
תקלטו את זה כבר ודי לתופעת העדר

אין ספק שאתה צודק עופר
קודם כל מי שמספק לך את השידור צריך להיות איכותי וטוב,או יס או הוט במקרה שלנו
ראיתי פעם בחנות את שני התשדורות בו זמנית ויס על אותה הטלויזיה ניראת הרבה יותר חד ואיכותי,קיימים היום גם מספר ערוצים שמשדרים בHD אבל יש צורך לשדרג את חבילת הערוצים
דבר שמעלה את מחירה.
לנו יש יס בבית ככה שלפי דעתי השידור הוא איכותי וטוב,עכשיו רק צריכים למצוא LCD מתאימה

amos_22
חמישי 05/02/2009, 14:13
בוא נעשה לכם סדר בדברים (הדברים נרשמים בעקבות זה שעבדתי כמתקין פלזמות ו LCD של טושיבה במשך שנה וחצי)

פלזה זה מסך שעובד על גז שאך לא ניקראה פלזמה והיא מגעה בדגלים של 47 57 בדרך כלל לא נתקלתי בפלזמות קטנות מי 42 בכול חברה שהיא

מסכה LCD אם מרכבין מי קובצהשל נורות לד כול מסך והגדל שלו מי 1 אינ'צ והשמם אם הגובל

אם אתה שאולי אותי הגדלים של 42 47 57 הפלזמות מיצרות תמונה טובה יותר
אתה יורד לגודל של 38 ומתה אז אני כבר ממליץ על LCD

אני אישית ממליץ לך לרדת לגודל של 38 36 32 מה שתבחר ולקנות מסך
של טושיבה או סמסונג או LG שאם החברות המבלות
אם איכות תמונה טובה

תודה על ההמלצה הבעיה היא שפרמטר המרחק עומד פה על הפרק
מדובר על מרחק של כ-5.5 מטר ממקום הישיבה לקיר מול
אנני יודע עכשיו בעקבות דיון זה האם 42 זה מספיק למרחק שכזה או עדיף לשקול לקרב את
הטלויזיה במקצת בעזרת זרוע ברקן,מה דעתכם?
המרחק והגודל שאני רוצה יראו טוב?
או שכדי להקריב אותה במידת הצורך?

עדי221
חמישי 05/02/2009, 14:26
יש לנו בבית פלאזמה 42 אינץ' של הייסנס , רואים בה מעולה , איכותית נורא , וכיף לצפות בה :brow:

amos_22
חמישי 05/02/2009, 15:01
יש לנו בבית פלאזמה 42 אינץ' של הייסנס , רואים בה מעולה , איכותית נורא , וכיף לצפות בה :brow:

לא שמעתי על החברה הזו ...

עדי221
חמישי 05/02/2009, 16:59
HISENSE
חברה טובה מאוד , מוכרים אותה הרבה במחסני חשמל - כמו שלנו לפני חודש עלתה 4-4.5 אלף שקל , אנחנו את שלנו
קבלנו במתנה, בהגרלה של מפעל הפיס , אחרי מנוי של 20 שנה , החליטו לתת לנו משהו:hair::hair:

urilivne
חמישי 05/02/2009, 17:02
nonsence?

amos_22
חמישי 05/02/2009, 17:11
HISENSE
חברה טובה מאוד , מוכרים אותה הרבה במחסני חשמל - כמו שלנו לפני חודש עלתה 4-4.5 אלף שקל , אנחנו את שלנו
קבלנו במתנה, בהגרלה של מפעל הפיס , אחרי מנוי של 20 שנה , החליטו לתת לנו משהו:hair::hair:

יפה כל הכבוד:wink:

פורייני
חמישי 05/02/2009, 17:36
לעמוס
קודם כל ההבדל הבסיסי בין פלזמה ל LCD הוא כזה שבו פלזמה משדרת בתמונה שנוצרת ע"י סוג של גז, LCD יוצרת תמונה ע"י חומר שמצב הצבירה שלו הוא חדש זה לא מוצק לא גז ולא נוזל, זה מעיין קריסטל נוזלי, כלל המרחק לגבי גודל צפייה ביחס לגודל מסך הוא מטר ל 10 אינץ, מרחק 3 - 3.5 מטר צריך מסך 32 עד 37 אינץ, 3.5 עד 4.5 מטר צריך מסך 37 או 42 אינץ וכך הלאה, לך מומלץ 42 אינץ.
שאלת השאלות היא מה יותר טוב פלזמה או LCD, באופן עקרוני בניגוד לכל מה שיגדו לך, פלזמה היא מכשיא טוב יותר מ LCD בגלל 2 דברים עיקריים האחד הוא זמן התגובה שנמדד ב MS ככל שהוא נמוך יותר כך המסך טוב יותר ה LCD הטובות ביותר שאני מכיר הן של 5MS בפלזמה הנתון הזה כלל לא קיים וזמן התגובה הוא מקסימלי, נתון שני וחשוב הוא יחס הניגודיות היחס הטוב ביותר הקיים ב LCD הור אחד ל1200,אבל כדי להציג את המכשיר טוב יותר המציאו בארץ את שיטת היחס הדינאמי, לקחו תמונה הקפיאו אותה ומדדו את עוצמת האור בנקודה הכי כהה ואת עוצמת האור בנקודה הכי בהירה ואת היחס בין אחד לשני קבעו כיחס דינאמי וכך הגיעו במכשירים מסויימים ליחס של 1 ל50000 כמובן שזה לא יחס אמיתי וממש עבודה בעניים, במכשירי הפלזמה הטובים היחס האמיתי, לא הדינמי הוא 1 למיליון.
בכל מה שקשור לHDMI ן FHDMI, אז ככה שיטת השידור הקיימת בארץ היא יחס של 3 ל4 על כל 3 יחידות גובה יש 4 יחידות רוחב וזה יוצר את התמונה שאתה מכיר במסכי הטלויזיה הרגילים שנקראים CRT, בפלזמות LCD יחס המסך הוא 16 על 9, על כל 9 גובה 16 רוחב, אך הבעיה ששיטת השידור אצלנו לא מתאימהולכן יש עיווט בתמונה, זו בעיה שכרגע בטכנולגיה הקיימת בארץ לא ניתנת לפתרון, יש מס' ערוצים בכבלים או בלווין שמתאימים לשיטה זו, עד שהטכנולגיה לא תיכנס לארץ תהיה בעיה, העניין הוא שזה דורש השקעות של מיליונים ולכן לא יהיה בשנים הקרובות.
בין הכבלים ללוין שיטת השידור הטובה יותר היא של הלווין ולכן שם תיראה תמונה טובה יותר ובין כל הערוצים שיטת השידור של ערוץ 10 היא הטובה ביותר ושם תמיד תהיה התמונה הטובה ביותר.
דבר נוסף הוא שהמערכת בנוייה כשרשרת אם הממיר דפוק אז התמונה לא טובה אם המסך דפוק אז כמובן התמונה לא טובה וגם אם הכבל המחבר בינהם דפוק אז אותו סיפור תמונה גרועה הכל צריך להיות טוב.
דבר אחרון שידורי ספורט לא חשוה אם בלווין או בכבלים ולא חשוב איכות כל אחד מהמרכיבים בשרשת בדרך כלל אותם לא רואים טוב.
אם אתה צריך עזרה נוספת שלח לי פרטית אני גם אוכל לתת לך מחיר טוב אני עוסק בתחום החשמל.
בהצלחה

amos_22
חמישי 05/02/2009, 17:49
לעמוס
קודם כל ההבדל הבסיסי בין פלזמה ל LCD הוא כזה שבו פלזמה משדרת בתמונה שנוצרת ע"י סוג של גז, LCD יוצרת תמונה ע"י חומר שמצב הצבירה שלו הוא חדש זה לא מוצק לא גז ולא נוזל, זה מעיין קריסטל נוזלי, כלל המרחק לגבי גודל צפייה ביחס לגודל מסך הוא מטר ל 10 אינץ, מרחק 3 - 3.5 מטר צריך מסך 32 עד 37 אינץ, 3.5 עד 4.5 מטר צריך מסך 37 או 42 אינץ וכך הלאה, לך מומלץ 42 אינץ.
שאלת השאלות היא מה יותר טוב פלזמה או LCD, באופן עקרוני בניגוד לכל מה שיגדו לך, פלזמה היא מכשיא טוב יותר מ LCD בגלל 2 דברים עיקריים האחד הוא זמן התגובה שנמדד ב MS ככל שהוא נמוך יותר כך המסך טוב יותר ה LCD הטובות ביותר שאני מכיר הן של 5MS בפלזמה הנתון הזה כלל לא קיים וזמן התגובה הוא מקסימלי, נתון שני וחשוב הוא יחס הניגודיות היחס הטוב ביותר הקיים ב LCD הור אחד ל1200,אבל כדי להציג את המכשיר טוב יותר המציאו בארץ את שיטת היחס הדינאמי, לקחו תמונה הקפיאו אותה ומדדו את עוצמת האור בנקודה הכי כהה ואת עוצמת האור בנקודה הכי בהירה ואת היחס בין אחד לשני קבעו כיחס דינאמי וכך הגיעו במכשירים מסויימים ליחס של 1 ל50000 כמובן שזה לא יחס אמיתי וממש עבודה בעניים, במכשירי הפלזמה הטובים היחס האמיתי, לא הדינמי הוא 1 למיליון.
בכל מה שקשור לHDMI ן FHDMI, אז ככה שיטת השידור הקיימת בארץ היא יחס של 3 ל4 על כל 3 יחידות גובה יש 4 יחידות רוחב וזה יוצר את התמונה שאתה מכיר במסכי הטלויזיה הרגילים שנקראים CRT, בפלזמות LCD יחס המסך הוא 16 על 9, על כל 9 גובה 16 רוחב, אך הבעיה ששיטת השידור אצלנו לא מתאימהולכן יש עיווט בתמונה, זו בעיה שכרגע בטכנולגיה הקיימת בארץ לא ניתנת לפתרון, יש מס' ערוצים בכבלים או בלווין שמתאימים לשיטה זו, עד שהטכנולגיה לא תיכנס לארץ תהיה בעיה, העניין הוא שזה דורש השקעות של מיליונים ולכן לא יהיה בשנים הקרובות.
בין הכבלים ללוין שיטת השידור הטובה יותר היא של הלווין ולכן שם תיראה תמונה טובה יותר ובין כל הערוצים שיטת השידור של ערוץ 10 היא הטובה ביותר ושם תמיד תהיה התמונה הטובה ביותר.
דבר נוסף הוא שהמערכת בנוייה כשרשרת אם הממיר דפוק אז התמונה לא טובה אם המסך דפוק אז כמובן התמונה לא טובה וגם אם הכבל המחבר בינהם דפוק אז אותו סיפור תמונה גרועה הכל צריך להיות טוב.
דבר אחרון שידורי ספורט לא חשוה אם בלווין או בכבלים ולא חשוב איכות כל אחד מהמרכיבים בשרשת בדרך כלל אותם לא רואים טוב.
אם אתה צריך עזרה נוספת שלח לי פרטית אני גם אוכל לתת לך מחיר טוב אני עוסק בתחום החשמל.
בהצלחה

תודה רבה על ההסבר המקיף,
עכשיו מה שנישאר הוא למצוא את המכשיר שיעמוד ויספק את זה על הצד הטוב ביותר.

yaki007
חמישי 05/02/2009, 23:41
תודה על ההמלצה הבעיה היא שפרמטר המרחק עומד פה על הפרק
מדובר על מרחק של כ-5.5 מטר ממקום הישיבה לקיר מול
אנני יודע עכשיו בעקבות דיון זה האם 42 זה מספיק למרחק שכזה או עדיף לשקול לקרב את
הטלויזיה במקצת בעזרת זרוע ברקן,מה דעתכם?
המרחק והגודל שאני רוצה יראו טוב?
או שכדי להקריב אותה במידת הצורך?

במרחק הזה אתה יכול לסתפק ב38 LCD ותראה מציון אם אתה רוצה לתפנק אז 42
אאבל ב 42 לפי הזרועת של ברקן שאני מכיר לא תוכל לתלות אותה על זרוע רק על מתקן שצמוד לקיר
הזרעות מתאימת לגודל של עד 32 וגם זה ממש על גובל המשקל ובטיחות לדעתי
מה שכן אתה יכול לסתפק ב38 ועדין תראה מציון

אני בטוח שראים טוב אבל אם אני ישם את הפלזמה שלך לד פלזמה באותו גודל של טושיב או סמסונג אתה תראה שי לא הרבה הבדל אלה הבדל של שמים וארץ לדעתי אם אתה שאולי אותי
סמסונג ב LCD נותן את התמונה הטובה ביותר שתראה
אם אתה מדבר על פלזמה פה טושיבה אם המבלים בעולם וזה כבר כמה שנים ככה

איתי73
שישי 06/02/2009, 10:53
השימוש הוא צפיה בערוצים המשודרים משידורי הלויון,ואולי נחבר אותה גם למחשב לראות ישירות סרטים לא מעבר לזה.

אם ככה רק פלזמה

ואם יש לך תקציב אז רק פיוניר אח"כ פנסוניק

1. פיוניר
2. פנסוניק
3. סמסונג
4. היטאצי
5. LG

amos_22
שישי 06/02/2009, 11:02
אם ככה רק פלזמה

ואם יש לך תקציב אז רק פיוניר אח"כ פנסוניק

1. פיוניר
2. פנסוניק
3. סמסונג
4. היטאצי
5. LG

אחי התקציב הוא בגובה של 5 אלף שקל לא יותר,המכשירים שציינת פה בתקציב או מעבר?

איתי73
שישי 06/02/2009, 11:11
אחי התקציב הוא בגובה של 5 אלף שקל לא יותר,המכשירים שציינת פה בתקציב או מעבר?

חוץ מפיוניר ופנסוניק

אני יכול לעזור לך

דבר איתי

amos_22
שישי 06/02/2009, 18:58
חוץ מפיוניר ופנסוניק

אני יכול לעזור לך

דבר איתי

אחלה תודה:up:

יש לעוד אנשים פה עוד דגמים מומלצים,שיש להם בבית והם מרוצים?
אשמח לשמוע פרטים נוספים

איתי73
שבת 07/02/2009, 04:58
אחלה תודה:up:

יש לעוד אנשים פה עוד דגמים מומלצים,שיש להם בבית והם מרוצים?
אשמח לשמוע פרטים נוספים

למרות כמו שכתבתי לך על פיוניר ופנסוניק שהם הכי טובים .... לי יש סמסונג ואני מבסוט... לא ברמה הכי הכי טובה אבל תבדיל כי לא יהיה לך פיוניר להשוואה :wink:

tomerdavid
שבת 07/02/2009, 16:10
במקרה שלך הייתי הולך על פלזמה 42 יש עכשיו אחלה מבצעים וגם התמונה בגדלים אלה בפלזמה הרבה יותר יפה !!!!! (במקרה אני עובד בזה) הייתי גם ממליץ לך על דגם אם אתה מעוניין lg pg60ur טלוויזיה פשוט מדהימה כל הפאנל הקידמי כולו זכוכית תמונה מגניבה לאללה 150 הרץ בקיצור מסך פצצות

amos_22
שבת 07/02/2009, 16:34
במקרה שלך הייתי הולך על פלזמה 42 יש עכשיו אחלה מבצעים וגם התמונה בגדלים אלה בפלזמה הרבה יותר יפה !!!!! (במקרה אני עובד בזה) הייתי גם ממליץ לך על דגם אם אתה מעוניין lg pg60ur טלוויזיה פשוט מדהימה כל הפאנל הקידמי כולו זכוכית תמונה מגניבה לאללה 150 הרץ בקיצור מסך פצצות

ומחירה בשוק?