צפה בגרסא המלאה : פטנט אדיר להאכלת שושנות !!!

בוני
Friday 17/05/2002, 07:55
יש לי כמה שושנות באקווריום ונורא התקשתי להאכיל אותן.
הייתי מניח באמצעות המלקחיים אוכל על הזרועות שלהן אבל לפני שהספקתי להגיד "ג'ק רובינזון" (אפילו לא הספקתי להגיד את ה "קרוזו") הנצרן פיקסו שלי היה גונב את האוכל ואיתו כל שאר הדגים.
ואז נידלקה לי המנורה בראש :idea:
לקחתי מזרק של הבן התינוק שלי ששימש להזלפת סירופים לפיו , הנחתי בו מים מהאקווריום ומזון קפוא כגון ארטמיות ושרימפסים טחונים והמתנתי להפשרה עד שהתקבלה תערובת בתוך המזרק.
לאחר מיכן , פשוט משפריצים את התערובת לתוך הזרועות של השושנות. התערובת נדבקת לזרועות ומשום שהחלקיקים קטנים הרי הדגים לא מצליחים בפשיטות הגניבה שלהם !!!
תוך שניה , השושנות מעבירות את האוכל לפה המרכזי ובא לציון גואל !!!
חברה , חבל על הזמן , זה פשוט עובד וכולם (ובעיקר אני) מאושרים...
אשמח לשמוע ממשהו שינסה רעיון זה וידווח כיצד זה עובד אצלו.
בוני

AYahoo
Friday 17/05/2002, 08:26
מעניין שזה חדש לך... בכך אופן אני לוקח את המזרק (אומנם לאלמוגים אבל לא משנה, זה אותו הדבר) מחבר לו צינור פלסטיק ארוך קטן, ומכניס אותו ממש לפה שלהם.. ושם אני מזריק את האוכל (ככה הייתי עושה בעבר כשהיה לי כוח להשקיע כל כך הרבה).

בוני
Friday 17/05/2002, 10:13
יופי של רעיון ! (בקטע עם הצינורית)
עכשיו אני יודע כיצד לחסוך את הקטע של הכנסת היד למיים.
זה חדש לי משום שאת כל הידע שלי אני צובר ממכם באמצעות הפורום , ואף אחד לא דיבר על כך.
היה מקום אחד שבו הזכירו את ההאכלה עם המלקחיים , פעולה שלא עבדה , כמו שציינתי
קודם לכן...
תודה
בוני

fish in heaven
Friday 17/05/2002, 22:11
זה חדש לי משום שאת כל הידע שלי אני צובר ממכם באמצעות הפורום , ואף אחד לא דיבר על כך.

טיפה אוף-טופיק
אבל הערה קטנה :) למרות שזה מאוד מחמיא שבעזרת הפורום הצלחת לבנות אקווריום ריף נפלא (לעניות דעתי). אני חושב שזה דבר מאוד חשוב שיש גם ספר טוב לצדך. מאז שקניתי את האטלס של בנש (למים מתוקים) אני מרגיש יותר טוב עם עצמי :up: הייתי ממליץ בחום לקנות ספר טוב למים מלוחים, אם כי לי אין מושג בספרי מים מלוחים :wink:

dolphitec
Friday 17/05/2002, 22:19
גם אני חושב כמו דניאל וספר זה דבר חשוב מאוד.
אני חושב שכבר כתבתי את זה אךך למי שרוצה הנה שוב שמו של הספר החביב עלי
saltwater aquarium fish by dr. h.r. axelrod

ד.א. דר' אקסלרוד הוא שם דבר בעולם הדגים (הן מלוחים והן מתוקים).

AYahoo
Friday 17/05/2002, 22:22
אם אתה רוצה המלצה על ספר ממש מצויין שמכיל המון המון מידע על אלמוגים וגידולם, אני ממליץ ממש בחום (הספר הכי טוב שנתקלתי בו עד היום) - Aquarium Corals Selection, Husbandry, and Natural History
by Eric H. Borneman

Isbn - 1890087475