צפה בגרסא המלאה : מישהו מגדל בהצלחה Sun Coral

AYahoo
Wednesday 01/05/2002, 21:32
מכיוון שזהו אלמוג יחסית קשה לגידול רציתי לדעת כמה פה מהאנשים יש להם אלמוג כזה? והאם הם מצליחים לגדל אותו כמו שצריך?

http://www.buttercreamdreams.com/suncoral2.jpg

קובי
Thursday 02/05/2002, 01:26
לא, אני לא מגדל אותו, אבל אחרי שראיתי את התמונה הזו, ראיתי את כפתור "שלח תגובה" של הפורום ופשוט הייתי חייב להגיב:

וואו, שיחקת אותה אחי.

AYahoo
Thursday 02/05/2002, 19:30
הסיבה שפירסמתי את השאלה היית מכיוון שזהו נחשב לאחד האלמוגים הקשים ביותר לגידול באקווריום..

בנוסף אני זוכר שדיברנו בפורום כל שהוא על ניסיון של ספקי הדגים, אז אם אתם שואלים אותי היחיד שמבין באמת באלמוגים ברמה עולמית זה טרופיקל פיש עם הבחור הזקן הזה שכולם קוראים לו "דוקטור".. הוא ממש תותח... אבל הוא דיי מגעיל בתור בן אדם.

אורן
Wednesday 08/05/2002, 19:49
לי יש את הסאן פלאוור כבר שנה וחצי
לדעתי אלמוג מכוער אוהב חושך והרבה ליכלוך (כדי שיפתח זקוק להרבה אוכל)

dolphitec
Thursday 09/05/2002, 20:06
עניין של טעם אישי יש כאלו שיאמרו מדהים ויש כאלו שיגידו מכוער, הכל עניין של טעם אישי.

AYahoo
Friday 10/05/2002, 14:30
לגבי היופי שלו.. אני מסכים עם dolphitec שהכל תלוי בטעם... לדעתי הוא בין היותר יפים, לגבי אהבתו לחושך זה לא נכון... הוא לא צריך אור אבל ניתן לגדל אותו תחת אור, הוא כל הזמן רעב, (לא הבנתי מה זאת אומרת אוהב ליכלוך?!?!?) צריך להאכיל אותו בכמויות רבות ובנוסף לצערי כל Polyp לא מאכיל את המושבה כולה לכן צריך להאכיל כל Polyp בנפרד.

בנוסף אם כבר אתה אומר שהוא אלמוג מכוער איזה אלמוגים יש לך באקווריום?

benrokh
Friday 10/05/2002, 18:25
כפי שהבנתי הוא לא סימביוטי עם אצות
אז למה קשה לגידול? בגלל שצריך להאכיל כל פוליפ בנפרד?
סתם מתעניין

קובי
Saturday 11/05/2002, 20:30
אלמוג זה נחשב לקשה לגידול מסיבה פשוטה, הוא טורף וחייב אוכל והמון, הבעיה הנוספת היא שכל פוליף חיי בפני עצמו, לכן יש לנו בעיה בניגוד להרבה אלמוגים אחרים שפוליפ אחד מאכיל את כל המושבה הפוליפים פה לא מאכילים את כל המושבה ולכן חייבים לדאוג שכל המושבה תאכל... זה לא קל וזה דורש לא מעט מאמץ.

האלמוג לא קשה לטיפול
אבל כדי לגדל אותו צריך כמות גדולה מאוד של אוכל אשר מזהמת את האקווריום רלא מתאימה להמון אלמוגים אחרים ובעלי החיים .

לדעתי עדיף אקווריום עם כמה שפחות אוכל מיותר ובלי הסאן קורל
מאשר אלמוג אחד עם מים מזוהמים

הודעות אלה הועברו מעץ אחר. בטרם תפרסמו הודעה, שאלו את עצמכם האם היא עולה בקנה אחד עם נושא ההודעה. אם לא - אוליי עולה הצורך לפרסם אותה בעץ אחר או בהודעה אחרת.
דג זאב 1

AYahoo
Monday 13/05/2002, 20:29
דבר נוסף, האלמוג הזה כמובן צורך הרבה Calcium, אבל אם מאכילים את האקווריום באוכל מועשר בוויטמינים, הוא מתרבה יפה וממש מתרחב על סלעים באקווריום.
:D