צפה בגרסא המלאה : קניה קבוצתית של מוצרים מים מלוחים

ORAN1234
Friday 14/03/2008, 20:38
שלום לכולם
ראיתי שצוות האתר החודש רוצים לקדם את נושא המים מלוחים
אחת הסיבות לכך שיש אנשים שלא רוצים לעבור למים מלוחים היא כלכלית ויש פתרון
יש אתר אמריקאי שמוכר דברים בכלום כסף משאבות גלים במחיר 60 שח(18 דולר)
פורק עד 100 גלון של חברה איכותית מאוד שכחתי את שמה 140-150 שח (43 דולר)
מטאלים בכלום כסף מלח איכותי 6.5 קג 30 דולר
אני אומר לכם ועוד שהדולר חלש ביותר שווה לעשות קנייה קבוצתית צריך כמה משתתפים ומשתתף אחד שיודע אנגלית שותף ומוכן לשלם מכספו בכרטיס אשראי ושיחזירו לו כסף במזוזמן
ושגם המוצרים יגיעו אליו
מציע לכם לעשות קנייה קבוצתית
האתר הוא http://www.reefshops.com/
צריך לשלם מס ומשלוח אני לא יודע כמה צריך, צריך לברר עם מנהל האתר שאם יקנו הרבה שיוריד את המחיר ואז המחירים יהיו ממש כלום כסף

ran77
Friday 14/03/2008, 21:52
אורן
ביררת אם הם עושים משלוחים לישראל ?
בכל אופן לא נראה אתר מקצועי במיוחד :down:

ORAN1234
Friday 14/03/2008, 21:53
מהפורום ריף סנטר הזמינו הגיעה מהר והמחיר זול מאוד
ואמרו שהאתר אמין מאוד

אביעד
Saturday 15/03/2008, 06:33
האם סאן סאן, בויו, ריפ-אוקטפוס, וויפרו.... נשמע לך טוב?
זה הצלילים שבוקעים מהאתר, לי זה נשמע סינית.
חכה שהתותחים יגיבו :roll:

אביעד
Saturday 15/03/2008, 06:34
תראה מיון לפי יצרן הכל שם סיני :hair:

mga345
Saturday 15/03/2008, 10:40
זה נכון שהכל שם סיני, אבל זה לא אומר שהמוצרים לא טובים.
יש הרבה חברים שקונים מוצרים סיניים מתוך ידיעה ברורה ובשל יכולת כלכלית מוגבלת.

האתר המדובר הינו אתר קטן יחסית, אבל אם מוצאים פריט שרוצים, אז הוא זול ושווה לברר איתם את מחיר המשלוח. הם עושים משלוחים לכל העולם.

אני קניתי מהם פריט חשמלי בערך של 25 דולר שהגיע בלי בעיות לאחר כשלושה שבועות.
משלוח בים עולה כחצי ממשלוח באוויר אבל צריך לברר את כל הפרטים עם אנשי האתר. האתר ידידותי ואמין (לפי ניסיוני).

גלגו
Saturday 15/03/2008, 11:41
גם אני מכיר את האתר ורכשתי ממנו מספר דברים - כולל הנחות לכמות,
האתר הוא סיני לחלוטין ומנוהל ע"י אוסטרלים בחלקו (את בעל החנות אני כבר מכיר כמה שנים) - ממש לא אמריקאי...
חשוב להכניס לשיקול את עלות הפריט - ככל שהוא כבד\גדול יותר - מחיר המשלוח משמעותי ואף עשוי לעלות על מחיר המוצר...
בסה"כ אתר אמין ומוצרים (יחסית) איכותיים - אך בעיקר מפני שקשה היה להשיגם בארץ - אם היה אותו מוצר בארץ - כנראה והיית משיג אותו במחיר דומה או בהפרש לא מאד משמעותי (לאחר משלוח, מע"מ ואולי מכס לחלק מהמוצרים...)
כמו כל דבר שניתן לרכוש ברשת (EBAY וכו') - כלל האצבע שלי אומר שמשתלם רק אם קשה להשיג את המוצר בארץ - או שאני מצליח להביא אותו "עד הדלת" (כולל כל העלויות הנלוות) בלפחות 20% פחות ממה שניתן לרכוש כאן- אחרת לא משתלם להסתכן ולקנות מוצר ללא "אבא ואמא" וללא שום אפשרות לשירות\אחריות (במקרה הטוב צריך לשלוח הלוך\חזור לחו"ל לשם כך).

בקיצור - אין ארוחות חינם וכל דבר שנראה "טוב מכדי שיהיה אמיתי" הוא בד"כ כך... :wink:
גל

ORAN1234
Saturday 15/03/2008, 11:41
שלום
אני מחפש אדם שיודע שותף אנגלית מוכן שישלם מהכרטיס השראי ושאני יחזיר לו כסף במזומן ושגר ליד ראשון לציון
ושניהיה שותפים לקניה

גלגו
Saturday 15/03/2008, 11:47
שלום
אני מחפש אדם שיודע שותף אנגלית מוכן שישלם מהכרטיס השראי ושאני יחזיר לו כסף במזומן ושגר ליד ראשון לציון
ושניהיה שותפים לקניה

ממליץ לך מאד לפני כן לוודא מה המחיר הסופי (כולל משלוח ומע"מ 15.5%) לפני שאתה רוכש ולא להתלהב יותר מידי מהמחיר המקורי הנמוך...
ואז לבדוק מול סוחרים באזור מגוריך ... תתפלא מה תמצא לפעמים...
עדיין יש מציאות לעיתים - אך נוכחתי לדעת כי ברגע שאותו הפריט מיובא ארצה באופן סדיר ואין מדובר במשהו מאד ייחודי - תגיע כמעט לאותו מחיר - 10-15% יותר שווה את השירות והאחריות שתקבל כאן...

לדוג' הפורק שהזכרת - הוא של וייפרו - ממש לא פורק איכותי במיוחד אלא פורק סיני מאיכות נמוכה שבהחלט נמכר פה בארץ במחיר שווה לכל נפש- אני כבר עשיתי את הבדיקה לגבי כל הפורקים שיש שם של וייפרו ושל ריף-אוקטופוס (הרבה יותר איכותי) - וההפרש במחיר לאחר משלוח הוא זניח - בלי להזכיר את זה שבארץ תקבל שירות ואחריות מהיבואן שבמקרים מסוימים (ריף-אוקטופוס) אפילו יגיע אליך עד הבית לכוונן ולסדר את הפורק ואם משהו לא בסדר יחליף\יתקן על חשבונו...
בהצלחה בכל מקרה,
גל

ORAN1234
Saturday 15/03/2008, 11:50
שלום
ושניהיה שותפים לקניה

ממליץ לך מאד לפני כן לוודא מה המחיר הסופי (כולל משלוח ומע"מ 15.5%) לפני שאתה רוכש ולא להתלהב יותר מידי מהמחיר המקורי הנמוך...
עדיין יש מציאות לעיתים - אך נוכחתי לדעת כי ברגע שאותו הפריט מיובא ארצה באופן סדיר ואין מדובר במשהו מאד ייחודי - תגיע כמעט לאותו מחיר - 10-15% יותר שווה את השירות והאחריות שתקבל כאן...
בהצלחה בכל מקרה,
גל
המוכרים לא מגיעים לכאלה מחירים נגיד יעלה לי 100-120 שח{18 דולר + הכל(מס משלוח וכו)}למשאבת גלים פה לידי לפחות 250 שח אני חושב ששווה לי
עדיין אני מחפש קונה שישתתף איתי

גלגו
Saturday 15/03/2008, 11:59
שלום
ושניהיה שותפים לקניה

בהצלחה בכל מקרה,
גל
המוכרים לא מגיעים לכאלה מחירים נגיד יעלה לי 100-120 שח{18 דולר + הכל(מס משלוח וכו)}למשאבת גלים פה לידי לפחות 250 שח אני חושב ששווה לי
עדיין אני מחפש קונה שישתתף איתי

החישוב שלך פשוט מוטעה ולא מציאותי - אתה לא תרד מ200ש"ח ברכישה של המשאבה משם...
המשלוח עולה 30.5$ לחצי קילו הראשון ועוד 8.25$ לכל חצי קילו נוספים...
על זה תוסיף 15.5% מע"מ (כולל המשלוח),
וזה המחיר - גם אם לא תשלם מכס...
עכשיו אתה יכול לחשב את המחיר - ליד כל פריט שם יש משקל...
אני לא אומר שזה לא משתלם לפעמים - וגם ניתן לבצע משא ומתן מולם (מורידים בערך 10-15% לכמויות גדולות - מעל 5 פריטים)
אך תבדוק היטב לפני שאתה עושה רכישה,
אני כבר אומר לך לגבי אותן משאבות גלים "מפורסמות" שכבר יש סוחר\סוחרים שבקרוב יתחילו להביאן באופן סדיר ואז המחיר יהיה זהה כנעט ... תבדוק כי מדובר בדיוק באותו דגם\חברה וכמו כן אל תתעלם מהשירות\אחריות שאתה מקבל...
בהצלחה בכל מקרה,
גל

נ.ב. - עוד טיפ - תעשה חיפוש בEBAY לפריטים שאתה מחפש - גם שם יש לעיתים מציאות - אפילו זולות יותר (רק לוודא שמתאימות למתח החשמל בארץ).

ORAN1234
Saturday 15/03/2008, 12:06
על איזה משלוח אתה מדבר?
ים או אויר?

גלגו
Saturday 15/03/2008, 12:08
אוויר הכי זול (ומבוטח),
למשלוח ים אתה עשוי לחכות כ-3חודשים (למרות שרושמים שמהר יותר...) - תאמין לי - כבר ניסיתי את כל השיטות - כולל מאותו הספק...
עד אז תשנה את התכנון שלך 10פעמים ותמצא תחליפים...
גם משלוח ים לא יהיה הרבה יותר זול לכמות קטנה של פריטים...

בכל מקרה הכל תאורטי - עד שאתה לא מחליט מה אתה רוצה לרכוש ויוצר קשר ישיר - לא תדע בדיוק...

אני לא מנסה להתווכח איתך - רק לעזור - מניסיון רב עם משלוחי ציוד מחו"ל ומהספק הנ"ל - זה לא שאין מציאות ושזה תמיד לא כדאי - תקרא שוב את כללי האצבע שהגדרתי למעלה - זה כנראה הטוב ביותר שאני יכול להמליץ לך...
גל

ORAN1234
Saturday 15/03/2008, 12:14
אם אני רוצה :
10 $ - Resun Hydrometer (Salt level) Thermometer מד מוליחות
Sunsun JVP-101A - $ 18 משאבת גלים קטנה אולי הקנה 2
43 $ - GAL Protein Skimmer Venturi Driven SA-2012 פורק טוב של WEIPRO ל100 גלון
100 $ - Weipro ka-400 Calcium Reactor קלציום ריאקטור עד 400 ליטר
שווה לי לעשות קניה?

גלגו
Saturday 15/03/2008, 12:30
אינני חושב שקניה כזו תהיה משתלמת או כדאית...
אבל הכי פשוט לשלוח את הרשימה למוכר ולשאול כמה יעלה הכל כולל משלוח,
על זה תוסיף 15.5% מע"מ ואולי גם מכס (לא יודע כמה ).
אתה יכול לקבל הערכה גסה ע"י חישוב המשקל הכולל והכפלה ביחס שרשמתי לך לפני כן.

אני מראש יכול לומר לך שמיכשור "גדול" יחסית כגון פורקים וריאקטורים למיניהם - מגדיל מאד את עלות המשלוח, עשוי להפגע בדרך ורצוי שיהיה לו שירות ואחריות מקומית...
גם ספציפית (של וויפרו) ציוד שקל וזול להשיג בארץ (חדש או משומש) ולא הייתי רוכש בחו"ל- ההפרש במחיר לא יהיה משמעות וגם לא נחשב איכותי במיוחד (ולא שווה את המאמץ) - אל תשכח גם להוסיף ר"כ לפורק שמגיע בלעדיו...
לגבי משאבת הגלים - תלוי במחיר הסופי כולל המשלוח - אם לא הייתי יודע שבקרוב יתחילו לשווק בארץ - אולי היה שווה (כי אין כרגע משהו דומה במחירים כאלו).

היגרומטר זהה אתה יכול להשיג בארץ באותו מחיר ואפילו פחות...

בהצלחה,
גל

ran77
Saturday 15/03/2008, 12:40
אורן
מייל שקיבלת מהם בקשר למשאבת גלים של Resun

Thank you for your attention,
The postage is US$45 to Israel,
any question please let me know
best regards
David

ממש לא מציאה :down:

or13
Saturday 15/03/2008, 18:01
רק עם עושים קניה קבוצתית של משאבות גלים אולי זה יצדיק את המשלוח .. להביא 1-2 לא משתלם ממש ..

ORAN1234
Saturday 15/03/2008, 18:11
אני בעד אני קונה 2 ב18 דולר(אם עושים את הקניה)
מי שגם רוצה שיצתרף נראה כמה אנחנו נראה אם ניתן לארגן משהוא אם כן אז ננסה אם לא אז לא

shaiofer1
Sunday 16/03/2008, 12:58
נראה אתר לא משהו.
סורי

ראובן
Sunday 16/03/2008, 13:12
קניתי מהם בעבר הם בסדר גמור.

naon23
Sunday 16/03/2008, 15:33
לידיעתך, מוכרים פה בארץ את הוויפרו ל-100 גלון ב-200 ש"ח כך שלגבי הפורק זה ממש לא שווה !

ORAN1234
Sunday 16/03/2008, 15:51
איפה?

naon23
Sunday 16/03/2008, 16:12
חפש אצל "ביבר" בת"א, אני חושב שהוא היבואן.

אורלי123
Tuesday 25/03/2008, 15:07
חברים יקרים

יש כבר יבוא מסודר לארץ של רוב המוצרים שדובר עליהם בעץ
עם שרות ואחריות .......
היבואן לא כל כך פרסם כי את כל המשלוח הראשון חטפו לו וכרגע יש משלוח חדש בדרך
שווה להמתין ולרכוש בארץ
ד"א את פרטי היבואן אפשר למצוא בריף סנטר
:D

רותם
Tuesday 25/03/2008, 21:32
חברים יקרים