צפה בגרסא המלאה : ימותו הקנאים :flame: :flame:

bigdarman
Sunday 07/04/2002, 19:41
סיפור אמיתי (לא היה לי כח לכתוב משל).
X רשם/ה הודעה בפורום אחר (לא משנה איזה), אולי תעשו צ'ט כמו בפורום השני?
איזה קנאות איך בנאדם לא ישתגע כיראה את זה?

לילך
Monday 08/04/2002, 00:26
אופיר, מדובר על סייפנית - מה אתה מצפה ממנה?
היא לא רשאית להיכנס לפורום הזה רק למתחילים לכן היא מנסה לעשות שמניות באוויר כדי לזכות בקצת תשומת לב. גם בפורום השני שאני גם משתתפת בו כבר הפסיקו להתיחס אליה.
אם בהתחלה עוד היו עונים לה אז עכשיו היא צועקת הצילו בגלל שאף אחד לא עונה לה.
לא כדאי להתעצבן בגללה.

bigdarman
Wednesday 10/04/2002, 22:18
חבר'ה זה שהם מעתיקים זה לא אומר שגם אנחנו צריכים :cry:

ברקודה
Wednesday 10/04/2002, 22:32
אתה מוכן להסביר לי מי זה הם ומי זה אנחנו??? :flame:

Aquario
Wednesday 10/04/2002, 22:45
אם לא ידעת אז "אנחנו"=הפורום שאתה גולש בו עכשיו ו"הם"=הפורום DAG של אביעד שמועתק להפליא מהפורום שלנו (ומתעדכן בכך בדייקנות ראוי לציין).
מה לעשות, מי שלא יכול לעשות בעצמו מעתיק ממי שכן יכול. זה לא אמור להזיז לנו יותר מדי 8) ...

קובי
Wednesday 10/04/2002, 23:29
חבר'ה, אנחנו לא צריכים לנהל את הדיון הזה. אם אני משתמש בתוכנת office בשביל לבנות את האתר שלי וברקודה משתמש בתוכנת office בשביל לבנות את האתר שלו, האם זה אומר שאני העתקתי ממנו, או שהוא העתיק ממני ?
בסופו של דבר, הרשת היא דבר חופשי, ואני מאמין שיש לאתר הדיסקוסים את הזכות המלאה לבנות איזה פורום שהם רוצים, באיזו צורה שהם רוצים ! הם לא חייבים לנו דין וחשבון!

בואו ננהג בספורטיביות ונאחל לכולם שיהיה להם פורום מוצלח באותה מידה כמו שלנו.

shoonra
Thursday 11/04/2002, 08:17
קובי, אתה צריך קצת לתקן את המשל שלך
"אם ברקודה בנה את האתר שלו באופיס ובעיצוב X ,היחסים בינך לברקודה הם בלשון המעטה מסוכסכים , והאתר שלו מצליח ומושך הרבה גולשים גם מהאתר שלך,לאחר כמה חודשים אתה משנה את האתר שלך בונה אותו בתוכנת אופיס ובעיצוב X (שלא לדבר על זה שאתה מוחק כל זכר של האתר של ברקודה מהאתר שלך)-- האם זה נחשב להעתקה???

איזה משל מסובך ... :green:
אבל מי שמכיר את הסיפור ידע על מה אני מדבר :brow:

את השמות של קובי וברקודה שמתי רק בגלל שהשתמשו בהם במשל הקודם (וכמעט) אין קשר בינם לבין המציאות

Aquario
Thursday 11/04/2002, 11:49
חוץ מזה קובי, הוא העתיק את הכפתורים בעברית מהפורום שלנו שאנחנו תירגמנו אותם מאנגלית. מילא שהוא השתמש בשירותים של PHPBB ובנה לו פורום בדיוק כמו שלנו, אבל הוא לא לקח את הכפתורים המקוריים באנגלית ש-PHPBB מספקים, אלא פשוט נכנס לפורום שלנו לחץ קליק ימני על כל התמונות והעתיק אותם. לי זה נראה מאוד מלוכלך ואם זה לא העתקה מוחצת אז מה כן?
נראה לי ש-X (לא נזכיר את שמו) פשוט עוקב בקביעות אחרי העידכונים בפורום שלנו ומוסיף לפורום שלו מה שבא לו, בקרוב הוא בוודאי יוסיף גם את הצ'ט...
חוץ מזה, לו יש אתר של דיסקוסים ומאז ומתמיד היה לו פורום שמתפקד תחת האתר שלו. אבל ממי הוא לקח את הרעיון להעמיד פורום שהוא אתר בפני עצמו?...

בכל מקרה, עזבו, לא צריך להיות קטנוניים, הוא רוצה להעתיק שיעתיק עד מחר ושיהנה, אנחנו לא צריכים להשתתף במשחק שלו. הרי כולנו יודעים בסופו של דבר מי זה המקור ומי ההעתק, נכון :brow: ...

ברקודה
Thursday 11/04/2002, 17:34
אצלי אין שום הבחנה בין הפורומים ואני משתתף ( ומרגיז) בכולם ללא הבחנה :D

מה זאת השיבטיות המטופשת הזאת? חשבתי שלפחות בסייבר ספייס היא תעלם

אבל אני רואה שטבע האדם לא משתנה גם כשהוא מתורגם לפוטנציאלים חשמליים

שרצים בסיבים אופטיים בין ג'וקים של מחשבים

מחפשים שבטיות או להיות אוהדים שרופים- לכו לראות כדורגל!!! :flame:

Aquario
Thursday 11/04/2002, 17:39
מה לעשות ברקודה, אתה כנראה לא גבר של פורום אחד... :lol:

כבר היינו בסרט של עשרים פורומים וממש לא אהבתי אותו :evil:
כל הזמן צריך לקפוץ מפורום לפורום לפורום... בשבילי פורום אחד מספיק לי. מכאן ועד שבטיות... :up:

ברקודה
Thursday 11/04/2002, 17:44
כנראה שאתה באמת יחיד במינו רוב הגולשים משתתפים גם בפורומים אחרים

קובי
Thursday 11/04/2002, 19:26
דווקא זו לא תופעה כל כך נכונה. אם תכנס לפורומים אחרים תראה שיש בהם אוכלוסייה אחרת. יש מיעוט מסויים שנודד בין פורום לפורום, אבל הרוב תופס איזה פורום אחד וכותב בו הכי הרבה. אישית - יוצא לי מפעם לפעם להסתכל על פורומים אחרים - אבל אני מעדיף לעודד את הפורום הזה (אינטרס, זה הפורום שלי במידה כזו או אחרת...) ולכתוב כאן, תגובות שיש לי לפורומים אחרים - עד כדי פתיחת נושא מקביל ועידוד אנשים להביע את דעתם עליו.

ברקודה, אני לא בטוח שמדובר בשבטיות בסגנון עידוד קבוצת כדורגל :wink:, אלא באיזו תחושה של "נמאס". היה יותר טוב ויותר מועיל אם כולם היו תורמים את הידע שלהם לפורום אחד גדול ומקצועי. ככה גם יותר קל לארגן אנשים ולהזיז דברים לטובת כולנו.

יחד עם זאת, כמו שכבר אמרתי - מותר לכל אחד שרוצה בכך להקים אתר, להקים לו פורום ולעשות נפשות למען המשימה. לגבי מה שאקווריו אמר - לגבי העתקת הכפתורים שהוא עבד עליהם (ומן הסתם השקיע בהם לא מעט עבודה...) לפורום של דיסקוסמן. מדובר בעבירה חמורה על זכויות יוצרים ואני מציע שנפנה אליו כולנו קריאה שימחק אותם ושיצור לעצמו כפתורים חדשים. אוליי הוא לא ידע שאתה עשית אותם ? ייתכן שהוא חשב שהם סוג של "סטנדרט" (כמו שאני חשבתי, האמת) והוא יוריד אותם עם הדרישה.

הצעתי - פרסם אצל דיסקוסמן בפורום בקשה לשמור על זכויות היוצרים שלך ולהוריד את הכפתורים המדוברים מאצלו, תן לו להגיב ואח"כ נראה מה יקרה.

ברקודה
Thursday 11/04/2002, 20:43
מצטער אני לא זה שיצר את הפורמט לכפתורים וגם לא יודע עד כמה העניין

נכון ובטח שלא מתכוון להיות השליח בעניין- אבל בהחלט בעד שמי שעיצב אותם

( אם זה באמת אקווריו) שיצא ויעמוד על שלו וידרוש את הסרתם או כל מחווה

אחרת במידה והוא אכן טוען שהועתקו!

fish in heaven
Thursday 11/04/2002, 21:03
הכפתורים אינם סטנדרט, מכיוון שעוד לא קיים תרגום עברי רשמי.

Aquario
Friday 12/04/2002, 10:38
עזבו אותכם, כולה כפתורים. לקח לקח, שיהיה לו לבריאות. רק רציתי להראות שהוא ממש נכנס לפורום שלנו והעתיק, לא שהוא במקרה הקים פורום שבמקרה דומה לשלנו, אלא שהכל היה בכוונה תחילה...

ברקודה, התכוונתי שאני גולש בפורום אחד מאותו סוג - פורום דגים ישראלי, כמובן שאני גולש בעוד פורומים בנושאים אחרים בארץ ובחו"ל. אבל כשזה נוגע לנושא הדגים בארץ אני משתתף רק בפורום אחד וזה הפורום הזה. בחירה טובה לא? :wink: ...