צפה בגרסא המלאה : הנחות בחנויות

מולי שחור
Saturday 06/04/2002, 20:22
האם יש לנו (לחברי פורום הדגים הישראלי) הנחות מיוחדות בחנויות לדגים???
שמעתי שיש הנחות בחנויות למי שאומר שהוא מאתר הדיסקוס הישראלי.
לדעתי כדאי שיהיה לנו "כרטיס חבר" שבאמצעותו נוכל לקבל הנחות לחברי הפורום.

amnon
Saturday 06/04/2002, 21:23
אני לא חושב שכרטיס חבר יעזור הרבה ,מניסיון -יש לי כרטיס חבר "מועדון הדיסקוס הישראלי"
מה שכן יכול לעזור ,זה לפרסם עסקים במדור מיוחד וכתמורה הם יתחיבו לתת לנו הנחה .
זהו נושא שהייתי מאוד מעוניין שמנהלי הפורום יתנו עליו את הדעת.

fish in heaven
Sunday 07/04/2002, 01:48
כרגע יש הנחה ב
"זו-לנד"
ואכן יש צדק באמרה שבעלי הפורום צריכים לתת תשומת-לב. אם מישהו מעוניין להרים את הפרוייקט ולתאם עם החנויות בסבבה :love: תודיעו.

amnon
Sunday 07/04/2002, 09:11
דניאל ,
אני שמח על תגובתך החיובית ,
למיטב ידיעתי אני לא מכיר חנויות אשר מודעות לקיומו של הפורום ,ולהיקף החברים הנמנים בו.
אם תתפרסם רשימת החנויות שיש להם מודעות מספיקה לפורום ,חברי הפורום ידעו למי לפנות .
לדוגמא :לדג זאב יש קשרים טובים עם אפללו ,ולמרות זאת אפללו לא בדיוק מודע לקיומו של הפורום.

amnon
Wednesday 10/04/2002, 14:15
יש התיחסות רצינית מצד המנהלים ,אך אין שום תגובה?!

קובי
Wednesday 10/04/2002, 15:03
לאמנון ולכל השאר שלום רב !

דיברנו בינינו על הנושא, ואנחנו עדיין מנסים להרים את רמת המודעות לפורום הזה ולקהילה שהולכת ונבנית - אצל בעלי חנויות. העניין הוא שאי אפשר להדפיס פלקטים שכתוב עליהם "בקשו את הנחת הפורום בחנות הזו" ולמקם בכל חנות. אף אחד לא ירצה לשים דבר כזה אצלו - וזה דיי מזכיר לי בית מלון שהייתי בו בהודו - מאחורי דלפק הקבלה היה שלט גדול ומאיר עניים שקרא לכל מי שביקר באתר מסויים על הודו, לבקש הנחה של 10% בשהותו במלון. נו - לך תוכיח שביקרת באתר ?

אישית חשבתי על משהו אחר - ואני מפנה את זה לכל הפורום כדי לשמוע פידבקים:
להדפיס איזה שהוא פלקאט שמספר קצת על הפורום + הכתובת שלו, ולמקם את זה בחנות. לדבר עם בעל החנות על זה שמי שיאמר שהוא מבקש הנחה דרך הפורום - לתת לו. אני מקווה שמיקום פלקאט כזה בחנות (אני לא מדבר על משהו בסדר גודל של מפה עולמית - כולה דף A4 עם קצת מידע) יזכיר למוכר את הפורום שלנו (רובם פשוט שוכחים. אני דיברתי על זה עם אפללו לפחות חמש פעמים) וזה איכשהו יסתדר.

מה שאנחנו צריכים לעשות זה לגייס כאן חבר'ה טובים שיעזרו לנו לבנות איזה פלקאט נחמד שמספר על הפורום ועל הפעילות שלנו בתחום גידול הדגים בארץ. ואז פשוט למקם את הפלקאט הזה - שכל אחד יוכל להדפיס וללכת איתו לחנות שהוא מבקר בה הרבה ויש לו קירבה או קשר טוב עם בעל אותה חנות ולתת לו את זה.

amnon
Wednesday 10/04/2002, 15:23
סליחה ,אבל זה לא נשמע לי טוב.
אסביר :
כשאני מגיע לחנות עם פלקאט ומבקש לתלות זאת,בעל העסק מפרש זאת
כשימוש בחנות לשם פירסום הפורום. לעומת זאת אם החנות תשתמש בפורום לשם פירסומה יש הצדקה בקבלת הנחה .
בפירסום החנות בפורום, יהיה כתוב למביא הודעה זו תהיה 10% הנחה ,התאריך בהודעה צריך להתחדש כל יום ,כך שהודעה של אתמול כבר לא תהיה אפקטיבית.
ומבקש ההנחה חייב להביא הודעה מעודכנת לאותו יום.
עמוד הפיסומים יהיה מוגבל רק לחברים רשומים כך גם יהיו יותר חברים רשומים.
אני חושב שסידור זה בר ביצוע ויותר יעיל.

קובי
Wednesday 10/04/2002, 17:06
כלומר - להדפיס את הפלייר ולהביא אותו לחנות כדי לקבל הנחה ?

Aquario
Wednesday 10/04/2002, 18:34
אז למה לא לעשות קופוני הנחה קטנים במקום פלייר בגודל A4?...

מולי שחור
Wednesday 10/04/2002, 19:00
אני חושב שיש לחלק כרטיסי מועדון לכל המשתתפים הרשומים שבעזרתם יוכלו המשתתפים לקבל הנחה בחנויות הדגים.

לדעתי יש להציע לכל חנות שלדגים שאנו נפרסם אותה בפורום שלנו ובתמורה לזה נקבל הנחה :wink: :wink: :wink:
תחשבו על זה- :brow: :brow: :brow:

amnon
Wednesday 10/04/2002, 22:19
אוקיי ,הסבר קצט יותר מפורט:
בעמוד "אינדקס הפורומים", יהיה לינק בולט מאוד המפנה ל"חנויות דגים נותני הנחה לחברי הפורום".
הכניסה תהיה רק לחברים רשומים כדי לוודא שבאמת רק חברי הפורום יוכלו לקבל את ההנחות.
בעמוד הפרסום יפורסמו שמות החנויות אשר מוכנות בעד פירסומן לתת הנחה , כן יהיה כתוב אחוזי ההנחה הניתנים ,כתובת וטלפון של החנות ופירסום לפי רצון בעל החנות..
בכל פרסום כזה יהיה תאריך המיתחלף כל יום ,כך שכל החפץ בהנחה יהיה חייב להכנס לעמוד זה ויראה גם מה התחדש בו.(פירסום מבצעים של החנויות וכו').
ואז לפני ההליכה לחנות יהיה צריך להדפיס את דף הפירסום ולגשת איתו לחנות עם התאריך של אותו יום .
שיטה זו גם תמריץ את בעלי החנויות להתחרות בינהם כי הם יוכלו לראות מי החנויות המיתחרות וזה טוב בעיקר לנו.

קובי
Wednesday 10/04/2002, 23:31
רעיון טוב :up:

מולי שחור
Thursday 11/04/2002, 15:04
אני בעד :up:
אך צריך שיהיו ברשימה המון חנויות מכל האיזורים בארץ :wink:

eran_c
Thursday 11/04/2002, 16:09
אני אדבר עם בית הובי היום...

נראה אם יש נכונות

fish in heaven
Thursday 11/04/2002, 20:29
נשמע מעולה!
צריך להכין רשימה של חנויות לשלוח אותה אליי ואני אדאג לצד הטכני :)

amnon
Friday 12/04/2002, 08:17
מי יכין את הרשימה ?
איך אתה מציע לעשות זאת? :roll:

קובי
Friday 12/04/2002, 12:20
כאמור - כל אחד ילך לחנויות שמהן הוא קונה על פי רוב וכולם מכירים אותו שם. הוא יסביר להם את הרעיון של פירסום בפורום שלנו וישאל מה דעתו. אם בעל החנות מעוניין - נוכל להמשיך הלאה ולהעלות פרסומת רלוונטית שלו לאתר. כאמור - הפרסומים ישתנו בהתאם למבצעים כל הזמן ולפי ההצעה של אמנון, יהיה צורך להביא קופון עם תאריך של אותו יום אל החנות.

Aquario
Friday 12/04/2002, 12:43
לא הבנתי מה היתרון בכך שכל פעם תאריכי הקופונים יתעדכנו?...

fish in heaven
Friday 12/04/2002, 13:19
דג-זאב, אתה לא צודק
אם לא יהיה מישהו שיהיה אחראי על זה, זה פשוט יתפוגג לו.
עכשיו בקשר למבצעים - השאלה מה עדיף, לבקש מבצע כל חודש על מספר מוצרים שיהיו בהנחה גדולה - נניח 20%, או הנחה כללית של 10%?
ולא צריך לעדכן תאריך כל יום, אם הולכים לפי מוצר בהנחה גדולה, אז פשוט עושים קופון שתרף עד לחודש מיום הפירסום.

ד"א לפי דעתי עדיף הנחה גדולה -> פשוט 10% בד"כ אפשר להשיג גם ממיקוח קצר.

מולי שחור
Friday 12/04/2002, 13:39
כן אבל יוצא לי לפעמים לפגוש סתם חנויות מבלי שהתכוונתי מקודם והדפסתי קופון

Aquario
Friday 12/04/2002, 15:03
אולי אפשר לעשות גם קופון שלמשל מקנה הנחה של 20% אם קונים מעל סכום מסוים, ועוד כל מיני מבצעים. אפשר להתייעץ עם בעלי החנויות...

amnon
Sunday 14/04/2002, 08:51
מטרת הקופון המעודכן לאותו יום היא פשוטה:
בצורה זו המוכר בחנות יראה שהפורום פעיל וכל יום מבקרים בו אנשים ,לכן גם כדאי לו לפרסם בפורום וגם לשנות ולעדכן את הפירסום והמבצעים.
לדעתי זה יתן תמריץ מצויין ,אך חשוב שמי שפונה לחנויות יציג עצמו כמארגן הפורום ,מכן נובע שמי שצריך לארגן זאת חייב להיות אחד ממנהלי הפורום.

יאיר
Sunday 14/04/2002, 11:00
בגדול - אני חושב שהרעיון הוא חיובי.
אבל.... אני לדוגמא קונה בד"כ בחנות קבועה, הבעלים כבר מכיר אותי ונותן לי את ה-10% הנחה
באופו אוטומטי, ואני מבין גם שלחלק מחברי הפורום יש אותו הסידור עם
החנויות הקבועות שלהם.

הקופון יוכל להיות מאד יעיל אם באתר יתפרסמו ליד הקופון גם מבצעים עדכניים שהחנות עורכת.

amnon
Tuesday 16/04/2002, 01:28
האם מישהו לוקח את העניין ומיישם ? או שכל הדיון היה לשווא?
בקשר להנחות או מבצעים זה לא משנה ,כל חנות תבחר מה מתאים לה ,ועם הזמן אפשר לשנות את תוכן הפירסום של כל חנות .
פשוט מישהו אחראי ועם כושר ביטוי טוב, צריך להתחיל להתקשר ולהסביר את הנושא לבעלי החנויות.
למנהלי הפורום:ככל שמספר החנויות שיפרסמו בפורום יהיה רב יותר כך המודעות אליו תהיה גבוהה יותר ברחבי הארץ.

קובי
Tuesday 16/04/2002, 16:10
מה שהתכוונתי לאמר הוא שיש עשרות אם לא מרות חנויות ואנחנו לא מכירים את כולן. אם מישהו ייצור איתן קשר ראשוני, או לפחות ישלח לנו המלצות עליהן כדי שנוכל אנחנו ליצור איתן קשר ראשוני, נוכל להמשיך משם הלאה. זה הרבה יותר עדיף מאשר לעשות מחקר מעמיק ומקיף על כל חנות בעלי חיים בספרי הטלפונים.

כאשר יש לנו שמות - מישהו שאחראי על זה באמת יכול לקחת על עצמו ליצור קשר עם החנויות הללו ולהתחיל להזיז עניינים. אבל דניאל - בלי רשימה התחלתית של חנויות שאפשר לסמוך על האיכות שלהן פחות או יותר, אין לנו בכלל לאן להתקדם.

fish in heaven
Wednesday 17/04/2002, 12:54
הכנת רשימת חנויות

על מנת להכין את הרשימה, אני אודה לכל אחד שיוכל לשלוח לאימייל שלי רשימה, עדיף בקובץ WORD, של חנויות, איזור הצפון כבר יש, תודה רבה לשולח - שלצערי לא הזדהה בשם :?
ברגע שתהיה הרשימה אני אעשה ממנה קובץ אחד גדול, ונתחיל לעבוד על העניין.

eran_c
Thursday 18/04/2002, 10:45
שחכתי להגיד...

בית הובי מוכנים!

רק צריך לדבר איתם...
היא אמרה שהם נתנו לדיסקוס ישראל ממש בחאפ לאפ אחד הטכנאים בא ואמר שהוא יכול לעשות לה פרסום...

אבל מאז היא לא ממש ראתה אנים שבאו עם הכרטיס...

צריך לעשות משהו יותר מאורגן...
אולי אפילו לקחת כמה חנויות בתור ספונסרים!
זה יכול לעשות פרסום עצום לפורום אם ימליצו ללקוחות לבוא לפורום!

asaf
Saturday 20/04/2002, 15:24
כן אבל אין הרבה אנשים שייכנסו עד כדי כך לתוך העניין של הדגים...
עדיין אבל זה יכול להיות טוב.

בהתחלה צריך להתחיל עם החנויות הגדולות ביותר באזורים מסוימים ושונים בארץ.

מישהו יודע אם בטרופיקל פיש שבתל מונד, או באבו נפחא בנתניה יש הנחה?
מה עם זולנד?

מולי שחור
Saturday 20/04/2002, 19:26
שכחתם את הדגיה "אקווה חן" שהיא הגדולה בצפון ואחת הגדולות בארץ :up: :wink:

asaf
Thursday 09/05/2002, 15:32
אני חייב לציין, הייתי בזולנד לפני שבוע לאחר שנתיים שלא ביקרתי שם, הם שיפצו מאז הפעם האחרונה מן הסתם, אבל המחירים מזעזעים להחריד :down:

:look: :|

eran_c
Saturday 11/05/2002, 00:28
שניה אחת!

חבש שהרעיון שלי יעלם לו במעמקי הפורום!

האם למשגיחים או למנהלים יש בעיה עם זה שנקח חנויות בתור ספונסרים?

אני אישית כשקניתי את האקווריום הראשון והסבירו לי עליו קצת אם היו אומרים לי שיש פורום דגים ברור שהייתי נכנס!

אני חושב שזה מצויין!

בואו נפתח את זה!

asaf
Saturday 11/05/2002, 00:35
זה לא יהיה כל כך פשוט אבל זה אפשרי.
הרבה מוכרים לא גולשים באינטרנט ואין להם מושג מה זה.
מן הסתם הם גם לא חושבים שיש שם מידע רב, או יעיל כי הם לא התנסו.
אז מוכר שלא נמצא באינטרנט מדי פעם ומסתובב בפורומים, יש סיכויים קלושים שהרעיון הזה יעבוד...
צריך לחפש מוכרים עם גישה לאינטרנט.

eran_c
Saturday 11/05/2002, 00:51
אני לא חושב שיהיה איכפת להם שהשם של החנות יהיה בפורום ושהם יחלקו כמה כרטיסי ביקור עם השם של הפורום (צריך לגייס כמה שקלים ולעשות כרטיסים שיהיה רשום פורום הדגים הישראלי ואת הכתובת)

ואז שזה פשוט יעמוד שם...

תראה איך מהר מאד יצתרפו משתמשים חדשים

fish in heaven
Saturday 11/05/2002, 11:19
יש הנחות בזו-לנד ובחוות החיות של אפללו,
אם אתם יכולים להשיג עוד הנחות בכיף. בקשר לכרטיסי ביקור וכו' - זה עולה לא מעט כסף. למרות שפשוט אפשר להדפיס בבית.

יב
Saturday 11/05/2002, 15:31
לאחר הפירסום כאן בפורום על החנות זולנד על כביש 4 ליד המושבה קדימה, ביקרתי בחנות. קיבלתי יחס מעולה כשהצגתי עצמי כחבר הפורום. פתחו לי במחשב החנות, כרטיס המקנה אוטומטית הנחה 10% על כל מה שהם מוכרים (גם על מזון לחתולים שלי).

asaf
Saturday 11/05/2002, 17:17
אני לא הזדהתי כחבר פורום...והיחס היה חרא......
המחירים שם הם היקרים ביותר שראיתי, וגם עם 10 אחוז הנחה זה יוצא יקר מאוד...
אני חושב שיש הרבה חנויות דומות לזולנד שיותר זולות והיחס בהן יותר טוב...אולי פעם הבאה אם אני אחזור, אני אזדהה כחבר פורום.